ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Trafikonte armë dhe tritol nga Serbia drejt Shqipërisë, kush është 51-vjeçari i arrestuar në Elbasan

Trafikonte armë dhe tritol nga Serbia drejt Shqipërisë, kush është 51-vjeçari i arrestuar në Elbasan
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...
Arbresh | 14-Aug-2019 01:11
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...

Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 20:00
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...

Arrestohet në Shqipëri llapjani që trafikonte armë nga Serbia në Kosovë dhe Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri u ...
Zeri | 13-Aug-2019 19:27
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri u ...

Ky është 51 vjeçari nga Kosova, që armët e blera në Serbi i dërgonte në Shqipëri (VIDEO+FOTO)
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT, transmeton TopChannel 51-vjeçari u kap në ...
Portalb | 13-Aug-2019 19:26
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT, transmeton TopChannel 51-vjeçari u kap në ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:19
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...

Arrestohet në Shqipëri llapjani që trafikonte armë nga Serbia në Kosovë dhe Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin , ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:34
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin , ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...
Medial | 13-Aug-2019 19:21
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...

Kapet në Elbasan llapjani 51 vjeç që trafikonte armë nga Serbia për në Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia shqiptare, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari, sipas Policisë së ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 18:49
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia shqiptare, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari, sipas Policisë së ...

Arrestohet llapjani në Elbasan si në filma, trafikonte armë nga Serbia
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 18:42
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...

Arrestohet llapjani në Elbasan si në filma, trafikonte armë nga Serbia
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 18:34
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...

Trafikonte armë nga Serbia në Kosovë për në Shqipëri, arrestohet kosovari në Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...
Medial | 13-Aug-2019 18:24
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...

Dalin pamjet e para të arrestimit të kosovarit në Shqipëri – Trafikonte armë nga Serbia
Një rast i trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri është goditur nga policia e Elbasanit. Në pranga ka rënë një 51-vjeçari, Y.A nga Kosova, i cili akuzohet se i trafikonte këto armë nga Serbia në ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 18:18
Një rast i trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri është goditur nga policia e Elbasanit. Në pranga ka rënë një 51-vjeçari, Y.A nga Kosova, i cili akuzohet se i trafikonte këto armë nga Serbia në ...

Video/ Trafikonte armë nga Serbia në Shqipëri, në pranga 51 vjeçari
Policia e Shtetit arrestoi një 51 vjeçar nga Kosova, i cili akuzohet për trafik të armëve dhe municioneve. Në prangat e uniformave blu ra Y. A., lindur në Kacandoll dhe banues ne Podujevë, Kosovë Ndalimi i tij u bë në ...
Politiko | 13-Aug-2019 18:10
Policia e Shtetit arrestoi një 51 vjeçar nga Kosova, i cili akuzohet për trafik të armëve dhe municioneve. Në prangat e uniformave blu ra Y. A., lindur në Kacandoll dhe banues ne Podujevë, Kosovë Ndalimi i tij u bë në ...

Trafikonte armë nga Serbia në Kosovë për në Shqipëri, arrestohet kosovari në Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 18:10
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...

Trafikonte armë dhe tritol nga Serbia drejt Shqipërisë, kush është 51-vjeçari i arrestuar në Elbasan
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...
Lapsi | 13-Aug-2019 18:02
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...

VIDEO: Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:56
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...

Elbasan, trafikonte pistoleta dhe tritol “Made in Serbia”, policia prangos në flagrancë kosovarin
Një kosovar, i cili po trafikonte 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT, është arrestuar në aksin Elbasan- Peqin. Sipas policisë, kosovari po transportonte 19 pistoleta të llojeve të ndryshme, ...
RTSH | 13-Aug-2019 18:10
Një kosovar, i cili po trafikonte 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT, është arrestuar në aksin Elbasan- Peqin. Sipas policisë, kosovari po transportonte 19 pistoleta të llojeve të ndryshme, ...

Makinën plot me pistoleta, fishekë dhe tritol, arrestohet kosovari në Elbasan
Policia ka arrestuar një 51-vjeçar nga Kosova, i cili trafikonte armë luftarake dhe lëndëve eksplozive nga Serbia në Kosovë me destinacion final Shqipërinë. Pas hetimeve te kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ...
ABCNews | 13-Aug-2019 18:02
Policia ka arrestuar një 51-vjeçar nga Kosova, i cili trafikonte armë luftarake dhe lëndëve eksplozive nga Serbia në Kosovë me destinacion final Shqipërinë. Pas hetimeve te kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ...

Armë dhe tritol nga Serbia, arrestohet 51-vjeçari nga Kosova
Publikohen pamjet e operacionit policor “Papër”, ku edhe u ndalua shtetasi 51-vjeçar nga Kosova nën akuzën e trafikut të armëve dhe municioneve. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohen 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, ...
Telegraf | 13-Aug-2019 17:55
Publikohen pamjet e operacionit policor “Papër”, ku edhe u ndalua shtetasi 51-vjeçar nga Kosova nën akuzën e trafikut të armëve dhe municioneve. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohen 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, ...

Trafikonte armë Serbi-Kosovë-Shqipëri, pranga 51-vjeçarit
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved