ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:27

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 21:20
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...

Shkumbin Ismaili publikon këngën e re “Vetëm ti”
Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Vetëm ti” mban titullin kjo këngë, derisa vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet artisti nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 08:25
Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Vetëm ti” mban titullin kjo këngë, derisa vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet artisti nga ...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur (FOTO)
Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe ...
Republika | 14-Aug-2019 10:46
Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe ...

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...
10minuta.com | 14-Aug-2019 10:16
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re (VIDEO)
Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”. Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin. Për tekstin dhe muzikën ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 22:35
Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”. Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin. Për tekstin dhe muzikën ...

Rita Ora uron për këngën e tyre të re Dafinën dhe Taynën: Jam e lumtur për vendin prej nga vi
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:19
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Arbresh | 13-Aug-2019 21:10
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Albportali | 13-Aug-2019 20:56
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 20:48
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:56
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:47
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Paralajmëron Ledri: Jam këtu për të qëndruar
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:37
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:37
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:21
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 19:16
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi ...

Ja dy artistët shqiptarë, që sot arritën nga 1 milionë ndjekës në Instagram!
Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 ...
Dritare | 13-Aug-2019 19:10
Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 ...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikuan këngë bashkë, por ja çfarë ju thotë Rita Ora!
Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët. Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar ...
Dritare | 13-Aug-2019 19:10
Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët. Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar ...

Rita Ora befason me atë çka thotë për Taynën dhe Dafinën
Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares kosovare me ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:05
Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares kosovare me ...

Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse ne vajzat ...
Prive | 13-Aug-2019 18:59
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse ne vajzat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved