ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Tahiri: Kemi arritur ta transformojmë sistemin e drejtësisë – krejt kjo falë edhe ambasadës britanike

Tahiri: Kemi arritur ta transformojmë sistemin e drejtësisë – krejt kjo falë edhe ambasadës britanike
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...
Medial | 14-Aug-2019 11:29
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...

Tahiri: Kemi arritur ta transformojmë sistemin e drejtësisë – krejt kjo falë edhe ambasadës britanike
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 11:29
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...

Abelard Tahiri: Me punë fituam respektin e Britanisë
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur në takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Colnell. Tahiri ka felenderuar qeverinë britanike për mbësthetjen e dhënë në transformimin e ...
InFokusi | 14-Aug-2019 11:21
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur në takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Colnell. Tahiri ka felenderuar qeverinë britanike për mbësthetjen e dhënë në transformimin e ...

Tahiri: Me punë fituam respektin e Britanisë
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...
Zeri | 14-Aug-2019 11:02
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin ...

Tahiri takon ambasadorin O’Connell: Me punë fituam respektin e Britanisë
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell për ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:26
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell për ...

Tahiri pret në takim lamtumirës ambasadorin O’Connell: Me punë e fituam respektin e Britanisë
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:24
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell ...

Tahiri: Me punë fituam respektin e Britanisë
Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell për mbështetjen e dhënë në transformimin e sistemit të drejtësisë. “Për një kohë të shkurtë kemi arritur ta transformojmë fizionominë e ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:23
Ministri Tahiri ka falënderuar qeverinë britanike si dhe ambasadorin O’Conell për mbështetjen e dhënë në transformimin e sistemit të drejtësisë. “Për një kohë të shkurtë kemi arritur ta transformojmë fizionominë e ...

Ministri Tahiri priti në takim lamtumirës ambadadorin britanik në Kosovë, Ruari O’Connell
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Përmes një njoftimi për media Ministria e Drejtësisië ka bërë të ditur se ...
Arbresh | 14-Aug-2019 10:23
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell. Përmes një njoftimi për media Ministria e Drejtësisië ka bërë të ditur se ...

Tahiri takon ushtruesin e detyrës së shefit të EULEX-it, flasin për konfiskimin pasurisë të fituar me krim e korrupsion
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 12:10
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që ...

Ministri Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
Kosova Press | 13-Aug-2019 13:15
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Abelard Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se është i vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion. Këto komenti ai i ka bërë pas takimit që pati u.d. Shefin e EULEX-it, ...
Medial | 13-Aug-2019 12:30
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se është i vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion. Këto komenti ai i ka bërë pas takimit që pati u.d. Shefin e EULEX-it, ...

Abelard Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se është i vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion. Këto komenti ai i ka bërë pas takimit që pati u.d. Shefin e EULEX-it, ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 12:18
Ministri në dorëheqje i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se është i vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion. Këto komenti ai i ka bërë pas takimit që pati u.d. Shefin e EULEX-it, ...

Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim Bernd Thran, ushtrues detyre të shefit të EULEX-it. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të ...
Zeri | 13-Aug-2019 11:56
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim Bernd Thran, ushtrues detyre të shefit të EULEX-it. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të ...

Ministri Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 11:56
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Tahiri: Jemi të vendosur të konfiskojmë secilën pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 11:49
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Ministri Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
InFokusi | 13-Aug-2019 11:42
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 11:39
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke ...
Lajminet | 13-Aug-2019 11:39
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke ...

Tahiri: Jemi të vendosur për konfiskimin e secilës pasuri të fituar me krim e korrupsion
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim Bernd Thran, ushtrues detyre të shefit të EULEX-it. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 11:39
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim Bernd Thran, ushtrues detyre të shefit të EULEX-it. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran, me të ...

Ministri thotë se secilën pasuri të fituar me krim e korrupsion do ta konfiskojmë
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 11:32
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur sot në takim u.d. Shefin e EULEX-it, Bernd Thran me të cilin kanë biseduar për bashkëpunimin e institucioneve të sundimit të ligjit dhe trendëve të reja që janë duke zënë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved