ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 03:04

“Sistemi thesarit nuk funksionon”, Jorida Tabaku: Ose po bëhen ribursime të fshehta ose Qeveria nuk ka më para

“Sistemi thesarit nuk funksionon”, Jorida Tabaku: Ose po bëhen ribursime të fshehta ose Qeveria nuk ka më para
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se sistemi online i thesarit nuk funksionon që prej datës 2 gusht. Me këtë mosfunksionim, sqaron Tabaku, nuk ka asnjë mënyrë se si të aksesohen dokumentet zyrtare.
Top Channel | 14-Aug-2019 13:28
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se sistemi online i thesarit nuk funksionon që prej datës 2 gusht. Me këtë mosfunksionim, sqaron Tabaku, nuk ka asnjë mënyrë se si të aksesohen dokumentet zyrtare.

Tabaku: Sistemi thesarit nuk funksionon, qeveria ka thyer standarted
Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka ngritur shqetësimin se sistemi i thesarit nuk po funksionon prej më shumë se 10 ditësh. Në një postim në “Facebook”, Tabaku shprehet se sistemi thesarit nuk po funksionon prej datës ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 13:58
Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka ngritur shqetësimin se sistemi i thesarit nuk po funksionon prej më shumë se 10 ditësh. Në një postim në “Facebook”, Tabaku shprehet se sistemi thesarit nuk po funksionon prej datës ...

Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?
Nga Jorida Tabaku Që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk funksionon! Që kjo qeveri ka thyer çdo standart transparence është e qartë! Nuk publikohen me tenderat online, nuk dalin më vendimet e qeverisë në ...
Telegraf | 14-Aug-2019 12:30
Nga Jorida Tabaku Që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk funksionon! Që kjo qeveri ka thyer çdo standart transparence është e qartë! Nuk publikohen me tenderat online, nuk dalin më vendimet e qeverisë në ...

“Bie” sistemi online i thesarit, ish-deputetja tregon dy arsyet
“ Që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk funksionon”. Denoncimi vjen nga ish deputetja e PD Jorida Tabaku, e cila përmes një postimi në rrjetet sociale, ngre pyetjen “Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?” ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 12:45
“ Që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk funksionon”. Denoncimi vjen nga ish deputetja e PD Jorida Tabaku, e cila përmes një postimi në rrjetet sociale, ngre pyetjen “Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?” ...

Qeveria nuk ka më para? Denoncimi i ish-deputetes: Sistemi i Thesarit nuk funksionon prej 10 ditësh
Sistemi në formën “online” i thesarit nuk funksionon prej më shumë se 10 ditësh, duke pamundësuar informimin mbi tenderat, vendimet e qeverisë që botohen në fletoren zyrtare, dekretet e presidentit dhe ligjet e miratura ...
Lapsi | 14-Aug-2019 12:26
Sistemi në formën “online” i thesarit nuk funksionon prej më shumë se 10 ditësh, duke pamundësuar informimin mbi tenderat, vendimet e qeverisë që botohen në fletoren zyrtare, dekretet e presidentit dhe ligjet e miratura ...

Tabaku: Sistemi i Thesarit nuk po funksionon, qeveria po fsheh një krim
Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, jep alarmin se situata nuk është aspak e mirë sa i përket sistemit të Thesarit dhe se qeveria po kryen një krim, të cilin po tenton ta mbajë fshehur. Shqetësimi i saj ...
Politiko | 14-Aug-2019 12:13
Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, jep alarmin se situata nuk është aspak e mirë sa i përket sistemit të Thesarit dhe se qeveria po kryen një krim, të cilin po tenton ta mbajë fshehur. Shqetësimi i saj ...

Jorida Tabaku nga pikëpyetjen: Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit? Nuk funksionon prej 10 ditësh. Ka dy shpjegime
Ish deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku hedh dyshime për mosfunksionimin e thesarit të shtetit. Në një postim në rrjetet sociale, Tabaku shkruan se “që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk ...
ScanTv | 14-Aug-2019 11:44
Ish deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku hedh dyshime për mosfunksionimin e thesarit të shtetit. Në një postim në rrjetet sociale, Tabaku shkruan se “që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk ...

Tabaku: Terr informativ, çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?
TIRANE Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës. Përmes një postimi në “Facebook” ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 11:38
TIRANE Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës. Përmes një postimi në “Facebook” ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved