ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:05

Sulmohet Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë

Sulmohet Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:56
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...

Pacolli: Banditët dhe huliganët serbë sulmuan konsullatën e Kosovës në Danimarkë
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është sulmuar konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar stema e shtetit. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është sulmuar konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar stema e shtetit. ...

Serbët sulmojnë Konsullatën e Kosovës në Danimarkë
Huliganët serbë në Danimarkë sot kanë sulmuar Konsullatën e Kosovës në Kopenhagë, Danimarkë, si dhe kanë dëmtuar Stemën e Shtetit. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 19:45
Huliganët serbë në Danimarkë sot kanë sulmuar Konsullatën e Kosovës në Kopenhagë, Danimarkë, si dhe kanë dëmtuar Stemën e Shtetit. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pacolli akuzon huliganët serbë
Në orët e hershme të mëngjesit të ditës së sotme është sulmuar Konsullata e Kosovës në Kopenhagë dhe se është dëmtuar stema e shtetit të Kosovës. Kështu ka bërë të ditur, ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të ...
InFokusi | 14-Aug-2019 19:42
Në orët e hershme të mëngjesit të ditës së sotme është sulmuar Konsullata e Kosovës në Kopenhagë dhe se është dëmtuar stema e shtetit të Kosovës. Kështu ka bërë të ditur, ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të ...

Huliganët serb sulmojnë Konsullatën e Kosovës në Danimarkë, reagon Pacolli
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar për sulmin që i është bërë sot në mëngjes Konsullatës së Republikës së Kosovës në Danimarkë. Sulmi është bërë nga disa huliganë serbë të cilët e kanë dëmtuar ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 19:31
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar për sulmin që i është bërë sot në mëngjes Konsullatës së Republikës së Kosovës në Danimarkë. Sulmi është bërë nga disa huliganë serbë të cilët e kanë dëmtuar ...

Sulmohet ambasada e Kosovës në Danimarkë
Ministri i Jashtëm në detyrë Behgjet Pacolli nëpërmjet një postimi ka njoftuar se disa huliganë serbë në Danimarkë e kanë sulmuar Konsullatën e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe e ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 19:31
Ministri i Jashtëm në detyrë Behgjet Pacolli nëpërmjet një postimi ka njoftuar se disa huliganë serbë në Danimarkë e kanë sulmuar Konsullatën e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe e ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pacolli akuzon huliganët serbë
Kështu ka bërë të ditur, ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook. Pacolli ka thënë se këto vepra janë bërë nga banditë dhe huliganë serbë në Danimarkë. “Sot, ...
Lajminet | 14-Aug-2019 19:31
Kështu ka bërë të ditur, ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook. Pacolli ka thënë se këto vepra janë bërë nga banditë dhe huliganë serbë në Danimarkë. “Sot, ...

Sulmohet Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.
Kosova Press | 14-Aug-2019 19:24
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë
Është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës, njofton Gazeta Blic. Kështu ka bërë të ditur ministri në detyrë i punëve të jashtme Behgjet Pacolli. “Sot, në orët e hershme të mëngjesit ...
Zeri | 14-Aug-2019 19:22
Është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës, njofton Gazeta Blic. Kështu ka bërë të ditur ministri në detyrë i punëve të jashtme Behgjet Pacolli. “Sot, në orët e hershme të mëngjesit ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Kopenhagë, reagon ministri Pacolli
Në kryeqytetin danez, Kopenhagë sot (e mërkurë) është sulmuar në orët e hershme të mëngjesit Konsullata e Kosovës, ku edhe është dëmtuar stema e Republikës. Bëhet e ditur se akti vandal është kryer nga serbë që jetojnë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 19:22
Në kryeqytetin danez, Kopenhagë sot (e mërkurë) është sulmuar në orët e hershme të mëngjesit Konsullata e Kosovës, ku edhe është dëmtuar stema e Republikës. Bëhet e ditur se akti vandal është kryer nga serbë që jetojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved