ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:25

Skandali seksual,Prokurori ndryshon drejtorin e burgut në Nju Jork

Skandali seksual,Prokurori ndryshon drejtorin e burgut në Nju Jork
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 16:46
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...

Vrasja e miliarderit amerikan, prokurori i përgjithshëm ndryshon drejtorin e burgut
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 16:45
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...

Teoritë konspirative mbi vetëvrasjen e miliarderit të njohur (mik i Trump dhe Clinton) trazojnë SHBA: Çfarë ndodhi në të vërtetë?
Vdekja e financierit të profilit të lartë Jeffrey Epstein po shoqërohet me teori konsiprative nga më të ndryshmet. 66 vjeçari i cili ishte në pritje të gjykimit për trafikim seksual dhe komplot, vrau veten në një qeli ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 11:21
Vdekja e financierit të profilit të lartë Jeffrey Epstein po shoqërohet me teori konsiprative nga më të ndryshmet. 66 vjeçari i cili ishte në pritje të gjykimit për trafikim seksual dhe komplot, vrau veten në një qeli ...

Skandali seksual dhe vetëvrasja e Jeffrey Epstein, ndryshohet drejtori i burgut në Nju Jork
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...
Politiko | 14-Aug-2019 17:23
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...

Hetime mbi vetëvrasje e Jeffrey Epstein në SHBA
Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e trafikimit për seks. “Ky ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 07:34
Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e trafikimit për seks. “Ky ...

Çështja Epstein, Prokurori i Përgjithshëm ndryshon drejtorin e burgut
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...
Zeri Amerikes | 14-Aug-2019 16:36
Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka caktuar në një detyrë tjetër drejtorin e një burgu federal të Nju Jorkut si dhe ka urdhëruar pezullimin e dy rojeve pas vetëvrasjes së dyshuar të financierit Jeffrey Epstein. ...

Rojet ishin të stërngarkuara kur Epstein vdiq në burgun e New York
Mungesa e stafit në burgun ku financieri amerikan Jeffrey Epstein u gjet i vdekur la boshllëqe në mbikëqyrjen e tij, tha sindikata për punonjësit e objektit. Departamenti i drejtësisë dhe FBI kanë nisur hetimet për ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 09:46
Mungesa e stafit në burgun ku financieri amerikan Jeffrey Epstein u gjet i vdekur la boshllëqe në mbikëqyrjen e tij, tha sindikata për punonjësit e objektit. Departamenti i drejtësisë dhe FBI kanë nisur hetimet për ...

Rojet ishin të stërngarua kur Epstein vdiq në burgun e New York
Mungesa e stafit në burgun ku financieri amerikan Jeffrey Epstein u gjet i vdekur la boshllëqe në mbikëqyrjen e tij, tha sindikata për punonjësit e objektit. Departamenti i drejtësisë dhe FBI kanë nisur hetimet për ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 09:35
Mungesa e stafit në burgun ku financieri amerikan Jeffrey Epstein u gjet i vdekur la boshllëqe në mbikëqyrjen e tij, tha sindikata për punonjësit e objektit. Departamenti i drejtësisë dhe FBI kanë nisur hetimet për ...

Vetëvrasja e biznesmenit amerikan në burg, flet Kryeprokurori
Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznesmeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë fundjavës. Barr ka ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 18:34
Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznesmeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë fundjavës. Barr ka ...

Hetime mbi vetëvrasjen e Jeffrey Epstein
“Ky rast ishte i rëndësishëm për viktimat që patën guximin të dilnin hapur dhe të meritonin mundësinë për t’u përballur me të akuzuarin në sallën e gjyqit. Unë u skandalizova dhe në fakt i gjithë departamenti u zemërua ...
Lajminet | 12-Aug-2019 22:21
“Ky rast ishte i rëndësishëm për viktimat që patën guximin të dilnin hapur dhe të meritonin mundësinë për t’u përballur me të akuzuarin në sallën e gjyqit. Unë u skandalizova dhe në fakt i gjithë departamenti u zemërua ...

Hetime mbi vetëvrasje e Jeffrey Epstein
Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e trafikimit për seks. "Ky ...
Zeri Amerikes | 12-Aug-2019 19:57
Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e trafikimit për seks. "Ky ...

Barr: Janë gjetur "parregullësi" në burgun e Epsteinit
Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznismeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë fundjavës. Barr ka ...
Radio Evropa e Lire | 12-Aug-2019 18:25
Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznismeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë fundjavës. Barr ka ...

Shtohen dyshimet, Epstein mund të jetë vrarë nga shoku i qelisë i cili priste dënimin me vdekje
Jeffrey Epstein ia kishte frikën shokut të qelisë. Ai ishte një person muskulor i cili për përballej me dënimin me vdekje nga akuzat me vrasje dhe trafikim droge, e që sipas një zyrtari Epstein ia kishte frikën atij ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 16:55
Jeffrey Epstein ia kishte frikën shokut të qelisë. Ai ishte një person muskulor i cili për përballej me dënimin me vdekje nga akuzat me vrasje dhe trafikim droge, e që sipas një zyrtari Epstein ia kishte frikën atij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved