ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 23:55

Si bëhej rekrutimi i tetovarëve për Ushtrinë Perandorake

Si bëhej rekrutimi i tetovarëve për Ushtrinë Perandorake
Ismail ARSLLANI Mësohet nga defterët osmanë, se minierat me xehe kromi të Orashës dhe Rogaçevës nga rajoni i Tetovës, i janë dhënë për shfrytëzim me koncesion hafëz Beqir Efendiut, për një periudhë prej 60 vjetësh, duke ...
Portalb | 14-Aug-2019 16:43
Ismail ARSLLANI Mësohet nga defterët osmanë, se minierat me xehe kromi të Orashës dhe Rogaçevës nga rajoni i Tetovës, i janë dhënë për shfrytëzim me koncesion hafëz Beqir Efendiut, për një periudhë prej 60 vjetësh, duke ...

Si bëhej rekrutimi i tetovarëve për Ushtrinë Perandorake
Ismail ARSLLANI -Mësohet nga defterët osmanë, se minierat me xehe kromi të Orashës dhe Rogaçevës nga rajoni i Tetovës, i janë dhënë për shfrytëzim me koncesion hafëz Beqir Efendiut, për një periudhë prej 60 vjetësh, ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 16:29
Ismail ARSLLANI -Mësohet nga defterët osmanë, se minierat me xehe kromi të Orashës dhe Rogaçevës nga rajoni i Tetovës, i janë dhënë për shfrytëzim me koncesion hafëz Beqir Efendiut, për një periudhë prej 60 vjetësh, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved