ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:14

Shkruan Zëri i Amerikës: Gazetarët e OSBE kundër paketës “anti- shpifje”, qeveria e dërgon në kuvend ligjin

Shkruan Zëri i Amerikës: Gazetarët e OSBE kundër paketës “anti- shpifje”, qeveria e dërgon në kuvend ligjin
Në Shqipëri komuniteti i gazetarëve, shoqatat që mbrojnë të drejtat e tyre dhe Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Europe po kundërshtojnë me forcë projektin e qeverisë për shpifjen. Kritikat kryesore lidhen me ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:20
Në Shqipëri komuniteti i gazetarëve, shoqatat që mbrojnë të drejtat e tyre dhe Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Europe po kundërshtojnë me forcë projektin e qeverisë për shpifjen. Kritikat kryesore lidhen me ...

“Drafti për shpifjen”, gazetarët dhe OSBE-ja kundër kthimit të AMA-s në gjykatë
Në Shqipëri komuniteti i gazetarëve, shoqatat që mbrojnë të drejtat e tyre dhe Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Europe po kundërshtojnë me forcë projektin e qeverisë për shpifjen. Kritikat kryesore lidhen me ...
Zeri Amerikes | 14-Aug-2019 18:28
Në Shqipëri komuniteti i gazetarëve, shoqatat që mbrojnë të drejtat e tyre dhe Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Europe po kundërshtojnë me forcë projektin e qeverisë për shpifjen. Kritikat kryesore lidhen me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved