ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

Sevilla thyen rekordin në tregun e transfereve, por me një shitje!

Sevilla thyen rekordin në tregun e transfereve, por me një shitje!
Sevilla ka bërë zyrtare marrëveshjen për transferimin e Wissam Ben Yedder në Monako. Skuadra andaluziane ka bërë shitjen më të shtrenjt në histori të klubit. Ben Yedder është transferuar për 40 milionë euro te skuadra ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:06
Sevilla ka bërë zyrtare marrëveshjen për transferimin e Wissam Ben Yedder në Monako. Skuadra andaluziane ka bërë shitjen më të shtrenjt në histori të klubit. Ben Yedder është transferuar për 40 milionë euro te skuadra ...

Monaco e merr Yedderin në vend të Falcaos
Radamel Falcao pritet të largohet nga Monaco në këtë afat kalimtar, derisa skuadra francez nuk ka humbur kohë dhe e ka gjetur zëvendësuesin e tij. Bëhet fjalë për sulmuesin Wissam Ben Yedder, i cili ishte pjesë e ...
Shenja | 14-Aug-2019 11:59
Radamel Falcao pritet të largohet nga Monaco në këtë afat kalimtar, derisa skuadra francez nuk ka humbur kohë dhe e ka gjetur zëvendësuesin e tij. Bëhet fjalë për sulmuesin Wissam Ben Yedder, i cili ishte pjesë e ...

Zyrtare: Ben Yedder transferohet te Monaco
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në Evropë. Ben Yedder ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:23
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në Evropë. Ben Yedder ...

Thyhet rekordi i Dani Alves te Sevilla
“L’Équipe” raporton se sulmuesi ndërkombëtar francez, Wissam Ben Yedder, ka rënë dakord për kushtet personale kontraktuale me Monaco, duke u transferuar në Principatë për shumën 40 milionë euro. Futbollisti nuk ishte në ...
Lexo | 14-Aug-2019 11:03
“L’Équipe” raporton se sulmuesi ndërkombëtar francez, Wissam Ben Yedder, ka rënë dakord për kushtet personale kontraktuale me Monaco, duke u transferuar në Principatë për shumën 40 milionë euro. Futbollisti nuk ishte në ...

Zyrtare: Ben Yedder transferohet te Monaco
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në Evropë. Ben Yedder ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 11:00
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në Evropë. Ben Yedder ...

De Rossi e nis me gol debutimin e tij për Boca Juniors
Sot klubi i Monaco-s e ka bërë të ditur se kanë arritur akordin e marrëveshjes me lojtarin e Sevillës, Ben Yedder. Pra ditë më parë ishte organizuar një takim ku klubi francez kishte dërguar një ofertë zyrtare për ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 09:55
Sot klubi i Monaco-s e ka bërë të ditur se kanë arritur akordin e marrëveshjes me lojtarin e Sevillës, Ben Yedder. Pra ditë më parë ishte organizuar një takim ku klubi francez kishte dërguar një ofertë zyrtare për ...

Zyrtare: Monaco kompleton transferimin e Ben Yedder
Monaco ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Sevillas Wissam Ben Yedder. Ben Yedder do t’i bashkohet klubit të Ligës 1 në një marrëveshje katër-vjeçare pasi klauzola e tij e lirimit prej 40 milionë euro ishte ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:40
Monaco ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Sevillas Wissam Ben Yedder. Ben Yedder do t’i bashkohet klubit të Ligës 1 në një marrëveshje katër-vjeçare pasi klauzola e tij e lirimit prej 40 milionë euro ishte ...

ZYRTARE: Wissam Ben Yedder kalon te Monaco
Ish kampionët e Ligue 1, kanë arritur marrëveshje me Sevillan, për transferimin e yllit francez, Wissam Ben Yedder. “AS Monaco ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e Wissam Ben Yedder”, thuhet në njoftim ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:35
Ish kampionët e Ligue 1, kanë arritur marrëveshje me Sevillan, për transferimin e yllit francez, Wissam Ben Yedder. “AS Monaco ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e Wissam Ben Yedder”, thuhet në njoftim ...

Monaco “rrëmben” Ben Yedder nga Sevilla
Klubi frances, Monaco ka konfirmuar zyrtarizimin e Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Francezi, Ben Yedder ka kaluar në Monaco për vlerën e 40 milionë eurove, shkruan Indeksonline. Ben Yedder luajti rol kyq në ekipin e ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:20
Klubi frances, Monaco ka konfirmuar zyrtarizimin e Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Francezi, Ben Yedder ka kaluar në Monaco për vlerën e 40 milionë eurove, shkruan Indeksonline. Ben Yedder luajti rol kyq në ekipin e ...

Kurzawa kërkon largimin nga PSG
Layvin Kurzawa po kërkon të largohet nga gjiganti francez. Për shërbimet e francezit kanë shprehur interesim disa klube nga Spanja, por ai mund të transferohet edhe në Itali.Ai pati vetëm 21 paraqitje në të gjitha garat ...
Flaka | 13-Aug-2019 22:52
Layvin Kurzawa po kërkon të largohet nga gjiganti francez. Për shërbimet e francezit kanë shprehur interesim disa klube nga Spanja, por ai mund të transferohet edhe në Itali.Ai pati vetëm 21 paraqitje në të gjitha garat ...

Monaco siguron shërbimet e Ben Yedderit
Monaco ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Sevilles, Wissam Ben Yedder. 29-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj një kontratë pesëvjeçare për gjigantin francez. Sevilla do të fitojë nga shitja e francezit 40 milionë euro, ...
Koha.mk | 12-Aug-2019 17:55
Monaco ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Sevilles, Wissam Ben Yedder. 29-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj një kontratë pesëvjeçare për gjigantin francez. Sevilla do të fitojë nga shitja e francezit 40 milionë euro, ...

Falcao, shumë afër Galatasarayt
Sulmuesi kolumbian do të largohet gjithsesi nga Monaco këtë verë dhe e ardhmja e tij duket të jetë e lidhur me kampionatin turk Eksperienca e Radamal Falcaos në Monaco po shkon drejt fundit. Sulmuesi kolumbian e ka ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 15:15
Sulmuesi kolumbian do të largohet gjithsesi nga Monaco këtë verë dhe e ardhmja e tij duket të jetë e lidhur me kampionatin turk Eksperienca e Radamal Falcaos në Monaco po shkon drejt fundit. Sulmuesi kolumbian e ka ...

Tre klube luftojne për Joao Mario
Ekzistojnë tre klube aktualisht të përfshira në garë për të nënshkruar me mesfushorin e Interit Joao Mario siç njofton e përditshmja italiane Tuttosport Klubi francez Monaco ka treguar një interes për të nënshkruar me ...
Indeks Online | 12-Aug-2019 15:14
Ekzistojnë tre klube aktualisht të përfshira në garë për të nënshkruar me mesfushorin e Interit Joao Mario siç njofton e përditshmja italiane Tuttosport Klubi francez Monaco ka treguar një interes për të nënshkruar me ...

Falcao, shumë afër Galatasarayt
Sulmuesi kolumbian do të largohet gjithsesi nga Monaco këtë verë dhe e ardhmja e tij duket të jetë e lidhur me kampionatin turk Eksperienca e Radamal Falcaos në Monaco po shkon drejt fundit, shkruan Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 15:04
Sulmuesi kolumbian do të largohet gjithsesi nga Monaco këtë verë dhe e ardhmja e tij duket të jetë e lidhur me kampionatin turk Eksperienca e Radamal Falcaos në Monaco po shkon drejt fundit, shkruan Gazeta Express. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved