ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

Server i përgjigjet Daçiçit: Millosheviçi ishte armik më i madh i Serbisë se Klintoni e Albright

Server i përgjigjet Daçiçit: Millosheviçi ishte armik më i madh i Serbisë se Klintoni e Albright
“Madeleine Albright dhe Bill Klinton i ndihmuan Serbisë të çlirohej nga Sllobodan Millosheviqi dhe kështu të krijojë shansin që Serbia të bëhet demokraci europiane”, k ështu u shpreh për gazetën e Beogradit, “Danas”, ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:59
“Madeleine Albright dhe Bill Klinton i ndihmuan Serbisë të çlirohej nga Sllobodan Millosheviqi dhe kështu të krijojë shansin që Serbia të bëhet demokraci europiane”, k ështu u shpreh për gazetën e Beogradit, “Danas”, ...

Serwer: Albright dhe Clinton e shpëtuan Serbinë nga Millosheviqi
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:08
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...

Serwer: Albright dhe Clinton e shpëtuan Serbinë nga Millosheviqi
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...
Arbresh | 14-Aug-2019 13:00
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...

Serwer: Albright dhe Clinton e shpëtuan Serbinë nga Millosheviqi
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:37
Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën serbe “Danas” Daniel ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved