ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:07

Rrëfimi i Shaqirit: U rritëm në varfëri, paratë e fituara në Zvicër ua dërgonim familjarëve në Kosovë

Rrëfimi i Shaqirit: U rritëm në varfëri, paratë e fituara në Zvicër ua dërgonim familjarëve në Kosovë
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
InfoSport.mk | 14-Aug-2019 14:37
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi prekës i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:36
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Prishtina firmos me super-talentin 19 vjeçar
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 14:09
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi i sinqertë i Xherdan Shaqirit: Ishim të varfër, vrapoja si budalla për t’u ngrohur
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
Albportali | 14-Aug-2019 14:05
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi i sinqertë i Xherdan Shaqirit: Ishim të varfër, vrapoja si budalla për t’u ngrohur
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
InFokusi | 14-Aug-2019 13:58
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:36
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi prekës i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:23
Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:00
Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i ...

Gol fantastik, i cili nuk mund të shihet çdo ditë (VIDEO)
Nuk kemi informacion se për çfarë ndeshje dhe për cilët skuadra bëhet fjalë, mirëpo ajo që bie në sy në këtë përballje është goli i shënuar, të cilit do i’a kishin lakmi edhe yjet më të mëdhenj të futbollit. Në videon ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 18:24
Nuk kemi informacion se për çfarë ndeshje dhe për cilët skuadra bëhet fjalë, mirëpo ajo që bie në sy në këtë përballje është goli i shënuar, të cilit do i’a kishin lakmi edhe yjet më të mëdhenj të futbollit. Në videon ...

VIDEO/ Talenti shqiptar shënon gol si Kristiano Ronaldo…
Futbollisti shqiptar, Patrik Treni, edhe pse ende 16 vjeç, ka arritur të shënojë një supergol si futbollisti i shquar Kristiano Ronaldo. Patri Treni është stërvitur me Akademinë futbollit në Kamëz dhe tani po stërvitet ...
Standard | 12-Aug-2019 19:03
Futbollisti shqiptar, Patrik Treni, edhe pse ende 16 vjeç, ka arritur të shënojë një supergol si futbollisti i shquar Kristiano Ronaldo. Patri Treni është stërvitur me Akademinë futbollit në Kamëz dhe tani po stërvitet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved