ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 12:08

Rivaliteti me Messin, Ronaldo: Kam fituar me klube të ndryshme

Rivaliteti me Messin, Ronaldo: Kam fituar me klube të ndryshme
Debati se kush është futbollisti më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo nuk do të ketë kurrë një përgjigje përfundimtare, megjithatë sulmuesi portugez ka vendosur të distancohet nga homologu i tij argjentinas ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 00:33
Debati se kush është futbollisti më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo nuk do të ketë kurrë një përgjigje përfundimtare, megjithatë sulmuesi portugez ka vendosur të distancohet nga homologu i tij argjentinas ...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi
George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda rumune e ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:42
George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda rumune e ...

Ronaldo: Nuk kam nevojë për para, dua historinë me Juventusin
Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për para, po për ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:25
Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për para, po për ...

09:47 Giggs e kishte parashikuar fiksimin e Ronaldos me Messin Legjenda e Manchester Unitedit dhe trajneri i...
Legjenda e Manchester Unitedit dhe trajneri i Uellsit, Ryan Giggs, e kishte parashikuar saktësisht se Cristiano Ronaldo do ta thumbonte Lionel Messin për faktin se ai e ka kaluar të gjithë karrierën e tij me Barcelonën. ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 09:56
Legjenda e Manchester Unitedit dhe trajneri i Uellsit, Ryan Giggs, e kishte parashikuar saktësisht se Cristiano Ronaldo do ta thumbonte Lionel Messin për faktin se ai e ka kaluar të gjithë karrierën e tij me Barcelonën. ...

Giggs e kishte parashikuar fiksimin e Ronaldos me Messin
Legjenda e Manchester Unitedit dhe trajneri i Uellsit, Ryan Giggs, e kishte parashikuar saktësisht se Cristiano Ronaldo do ta thumbonte Lionel Messin për faktin se ai e ka kaluar të gjithë karrierën e tij me Barcelonën. ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 09:45
Legjenda e Manchester Unitedit dhe trajneri i Uellsit, Ryan Giggs, e kishte parashikuar saktësisht se Cristiano Ronaldo do ta thumbonte Lionel Messin për faktin se ai e ka kaluar të gjithë karrierën e tij me Barcelonën. ...

Cristiano Ronaldo flet për diferencën mes tij dhe Lionel Messit
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit ndërkohë që vazhdon dilema se cili është futbollisti më i mirë në planet. Dy futbollistët kanë fituar çdo trofe të mundshëm në rang klubesh. ...
ABCNews | 13-Aug-2019 18:47
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit ndërkohë që vazhdon dilema se cili është futbollisti më i mirë në planet. Dy futbollistët kanë fituar çdo trofe të mundshëm në rang klubesh. ...

Këto janë të gjitha rastet kur Ronaldo ka folur publikisht për Messin
Duket se Cristiano Ronaldo thjesht nuk mund ta largojë nga goja emrin e Messit. Superylli portugez ka folur për sulmuesin argjentinas dhe rivalitetin e tyre të ashpër gjatë gjithë karrierës së tij. Ka pasur lëvdata, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:05
Duket se Cristiano Ronaldo thjesht nuk mund ta largojë nga goja emrin e Messit. Superylli portugez ka folur për sulmuesin argjentinas dhe rivalitetin e tyre të ashpër gjatë gjithë karrierës së tij. Ka pasur lëvdata, ...

Ronaldo: Nuk kam nevojë për para, dua historinë me Juventusin
Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për para, po për ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 23:59
Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për para, po për ...

Ronaldo me fjalë zemre për Zidan: E respektoja për karrierën e tij, por e admiroj për ndihmën që më dha
Kur ka kaluar një vit nga transferimi i Kristiano Ronaldos në Itali duke u larguar nga Real Madridi, ai ende nuk e ka harruar stafin me të cilin ka punuar. Në një intervistë të dhënë për “DAZN”, Ronaldo foli në lidhje ...
Telegraf | 13-Aug-2019 15:10
Kur ka kaluar një vit nga transferimi i Kristiano Ronaldos në Itali duke u larguar nga Real Madridi, ai ende nuk e ka harruar stafin me të cilin ka punuar. Në një intervistë të dhënë për “DAZN”, Ronaldo foli në lidhje ...

“Reali do të fitojë Ligën e Kampionëve me Neymar e Hazard”
Ish-ylli i Barcelonës dhe Realit, Gheorge Hagi beson se Neymar mund të transferohet në “Santiago Bernabeu”.
Kosova Press | 13-Aug-2019 20:56
Ish-ylli i Barcelonës dhe Realit, Gheorge Hagi beson se Neymar mund të transferohet në “Santiago Bernabeu”.

Ronaldo: Nuk më interesojnë paratë, dua një vend në histori
Sezoni i ri në Juventus po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta bëjë atë të paharrueshëm për bardhezinjtë, me klubin që synon edhe një herë të arrijë fitoren në Ligën e Kampionëve. Fenomeni Portugez zbuloi filozofinë ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 19:07
Sezoni i ri në Juventus po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta bëjë atë të paharrueshëm për bardhezinjtë, me klubin që synon edhe një herë të arrijë fitoren në Ligën e Kampionëve. Fenomeni Portugez zbuloi filozofinë ...

Ronaldo: “Nuk më interesojnë paratë, dua një vend në histori”
Sezoni i ri në Juventus po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta bëjë atë të paharrueshëm për bardhezinjtë, me klubin që synon edhe një herë të arrijë fitoren në Ligën e Kampionëve. Fenomeni Portugez zbuloi filozofinë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 18:34
Sezoni i ri në Juventus po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta bëjë atë të paharrueshëm për bardhezinjtë, me klubin që synon edhe një herë të arrijë fitoren në Ligën e Kampionëve. Fenomeni Portugez zbuloi filozofinë ...

Ja si do të dukej formacioni i Realit me Nejmarin në përbërje!
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po interesohet edhe rivali i ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 18:10
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po interesohet edhe rivali i ...

Ronaldo tregon se ku është dallimi mes tij e Messit, si dhe për çka do të mbahet mend argjentinasi i Barçës
Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi mes tij dhe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 14:23
Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi mes tij dhe ...

Cristiano Ronaldo: Ja diferenca me Messin, personifikohem me…
Vetëvlerësimi është një nga çelësat e suksesit të Cristiano Ronldos. Edhe në intervistën e fundit dhënë për Dazn, doli në pah me të gjithë forcën, sidomos kur i kërkohet një mendim për krahasimin me Lionel Messin. Ata ...
SuperSport | 13-Aug-2019 17:41
Vetëvlerësimi është një nga çelësat e suksesit të Cristiano Ronldos. Edhe në intervistën e fundit dhënë për Dazn, doli në pah me të gjithë forcën, sidomos kur i kërkohet një mendim për krahasimin me Lionel Messin. Ata ...

Cristiano Ronaldo: Ja kush është dallimi mes meje dhe Messit
Cristiano Ronaldo thekson se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messit është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e dokumentarit të ...
Lexo | 13-Aug-2019 16:55
Cristiano Ronaldo thekson se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messit është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e dokumentarit të ...

Femra e këtij futbollisti ju çmend me gjinjtë dhe të pasmet
Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e sulmuesit të Realit të Madridit, Mariano Diaz. U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 16:54
Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e sulmuesit të Realit të Madridit, Mariano Diaz. U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano ...

Ronaldo flet për dallimet e tij me Messin
Cristiano Ronaldo insiston se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messi është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e dokumentarit të ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 16:33
Cristiano Ronaldo insiston se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messi është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e dokumentarit të ...

Ronaldo tregon se ku është dallimi mes tij e Messit, si dhe për çka do të mbahet mend argjentinasi i Barçës
Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi mes tij dhe ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 15:59
Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi mes tij dhe ...

Dallimi midis Ronaldos dhe Mesit? Flet portugezi: Unë kam fituar Champions-in me klube të ndryshme
Rivaliteti midis Kristiano Ronaldos dhe Leo Mesit, ishte shumë i madh gjatë kohës kur portugezi luante në Spanjë, për Real Madridin.Mesi-Ronaldo Pavarësisht se 34-vjeçari tani luan për Juventusin, përsëri rivaliteti me ...
InFokusi | 13-Aug-2019 13:44
Rivaliteti midis Kristiano Ronaldos dhe Leo Mesit, ishte shumë i madh gjatë kohës kur portugezi luante në Spanjë, për Real Madridin.Mesi-Ronaldo Pavarësisht se 34-vjeçari tani luan për Juventusin, përsëri rivaliteti me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved