ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 19:05

Roman dashurie: Lulet e djegura (28)

Roman dashurie: Lulet e djegura (28)
Asaj kurrë nuk i kishte hyrë ndonjë burrë në veturë, kështu që kurrë nuk e kishte ditur sa pak hapësirë linte në anën e majtë të shoferit. Ai u nis për në adresën të cilën ajo e kishte shkruar në GPS dhe ata rrinin në ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 15:32
Asaj kurrë nuk i kishte hyrë ndonjë burrë në veturë, kështu që kurrë nuk e kishte ditur sa pak hapësirë linte në anën e majtë të shoferit. Ai u nis për në adresën të cilën ajo e kishte shkruar në GPS dhe ata rrinin në ...

Roman dashurie: Lulet e djegura (25)
Tavolina ishte e deformuar dhe e shkrirë dhe aty ende kishte ca copa muri. Por, era e djegies ishte larguar, gjë që ishte një bekim në vetvete. Ajo i ra numrit të Katie-s dhe ajo iu lajmërua pas ziles së dytë. "Hej, ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 15:22
Tavolina ishte e deformuar dhe e shkrirë dhe aty ende kishte ca copa muri. Por, era e djegies ishte larguar, gjë që ishte një bekim në vetvete. Ajo i ra numrit të Katie-s dhe ajo iu lajmërua pas ziles së dytë. "Hej, ...

Roman dashurie: Lulet e djegura (27)
"Kjo në fakt tingëllon paksa pikëllueshëm, Clarke. Me të vërtetë po të mungon". "Ti je çmendur", tha ajo. "Shumica e meshkujve ëndërrojnë të gjejnë një femër që ju dhuron atë që duan pa kërkuar asgjë në shkëmbim. E ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 15:18
"Kjo në fakt tingëllon paksa pikëllueshëm, Clarke. Me të vërtetë po të mungon". "Ti je çmendur", tha ajo. "Shumica e meshkujve ëndërrojnë të gjejnë një femër që ju dhuron atë që duan pa kërkuar asgjë në shkëmbim. E ...

Roman dashurie: Lulet e djegura (26)
A nuk do të duhej të ndiheshe e nderuar? Unë nuk do t'i kushtoja rëndësi të madhe kësaj", tha Vince duke futur edhe një keks në gojë. "Kështu, çka duhet të di unë rreth kësaj dreke, apo rreth nënës tënde, apo rreth çdo ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 15:15
A nuk do të duhej të ndiheshe e nderuar? Unë nuk do t'i kushtoja rëndësi të madhe kësaj", tha Vince duke futur edhe një keks në gojë. "Kështu, çka duhet të di unë rreth kësaj dreke, apo rreth nënës tënde, apo rreth çdo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved