ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Rilindja Demokratike ‘masakron’ Jozefina Topallin: Pastruesja e njollave, figurë e shpërfytyruar

Rilindja Demokratike ‘masakron’ Jozefina Topallin: Pastruesja e njollave, figurë e shpërfytyruar
Gazeta zyrtare e PD-së “Rilindja Demokratike” ka sulmuar ashpër këtë të mërkurë ish- kryetaren e Kuvendit Jozefina Topalli, e cila lëshoi një sërë akuzash në drejtim të Lulzim Bashës në lidhje me çështjen e nxehtë të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 23:08
Gazeta zyrtare e PD-së “Rilindja Demokratike” ka sulmuar ashpër këtë të mërkurë ish- kryetaren e Kuvendit Jozefina Topalli, e cila lëshoi një sërë akuzash në drejtim të Lulzim Bashës në lidhje me çështjen e nxehtë të ...

RD (Berisha) i sulet Topallit: Një grua e shpërfyturuar, që është kthyer në pastruese të “Rilindjes” dhe që e tund Rama. Je kartë e djegur
Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, “Rilindja Demokratike”, ka sulmuar ashpër ish-kryeparlamentaren dhe numrin dy të kësaj partie, Jozefina Topalli. Kjo, pas akuzave të ashpra të Topallit, në drejtim të Lulzim Bashës. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 18:52
Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, “Rilindja Demokratike”, ka sulmuar ashpër ish-kryeparlamentaren dhe numrin dy të kësaj partie, Jozefina Topalli. Kjo, pas akuzave të ashpra të Topallit, në drejtim të Lulzim Bashës. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved