ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:35

Cardi B rimodelon gjiksin për një arsye që do t’ju bëjë të qeshni me të madhe

Cardi B rimodelon gjiksin për një arsye që do t’ju bëjë të qeshni me të madhe
Instagrami ishte pushtuar nga postimet e Liam dhe Miley per ndarjen e tyre aq sa filloi te na behej nje rutine e merzitshme. Por, del ne skene Cardi B dhe ndryshon qendren e vemendjes me postimin me qesharak qe mund te ...
ikub.al | 14-Aug-2019 11:37
Instagrami ishte pushtuar nga postimet e Liam dhe Miley per ndarjen e tyre aq sa filloi te na behej nje rutine e merzitshme. Por, del ne skene Cardi B dhe ndryshon qendren e vemendjes me postimin me qesharak qe mund te ...

FOTOT/ Këngëtarja e famshme: E bëra gjoksin sepse nuk di të notoj
Cardi B është treguar edhe njëherë shumë e hapur me ndjekësit e saj. Këngëtarja ka pranuar më herët se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për perfeksionimin e pamjes së saj. Ndërsa së fundmi ajo ka zbuluar se kishte ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:32
Cardi B është treguar edhe njëherë shumë e hapur me ndjekësit e saj. Këngëtarja ka pranuar më herët se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për perfeksionimin e pamjes së saj. Ndërsa së fundmi ajo ka zbuluar se kishte ...

Reperja e njohur: E kam blerë gjoksin për të më mbajtur në ujë pasi s’di të notoj
Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh. Reperja kontraverse, Cardi B, edhe një herë ka marrë vëmendjen me një nga postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo shpesh merr kritika për operacionet e ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:19
Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh. Reperja kontraverse, Cardi B, edhe një herë ka marrë vëmendjen me një nga postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo shpesh merr kritika për operacionet e ...

FOTO/ Habit këngëtarja e njohur: E bëra gjoksin që të më mbajnë mbi ujë se s’di not
Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i ...
Lexo | 13-Aug-2019 19:28
Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i ...

Cardi B : ‘E bëra gjoksin sepse nuk di të notojë’
Cardi B ka pranuar më herët se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për perfeksionimin e pamjes së saj. Pak kohë më parë ajo zbuloi se kishte kryer një operacion në gjoks, sepse nuk kishte mundësi që të kujdesej për të ...
Lapsi | 13-Aug-2019 11:21
Cardi B ka pranuar më herët se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për perfeksionimin e pamjes së saj. Pak kohë më parë ajo zbuloi se kishte kryer një operacion në gjoks, sepse nuk kishte mundësi që të kujdesej për të ...

Këngëtarja e njohur: Bëra gjoksin që të më mbajë mbi ujë se s’di not
Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i ...
Lajmi i Fundit | 12-Aug-2019 22:16
Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i ...

Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskën e mbushur me lule
Nuk ka asnjë moment monoton në mediat sociale të Cardi B. Reperja fituese e Grammy postoi të dielën në Instagramin e saj një foto, ku shihet me gërsheta sportive me gërsheta me ngjyra, pantallona rozë, atlete të zeza ...
GazetaBlic | 12-Aug-2019 20:01
Nuk ka asnjë moment monoton në mediat sociale të Cardi B. Reperja fituese e Grammy postoi të dielën në Instagramin e saj një foto, ku shihet me gërsheta sportive me gërsheta me ngjyra, pantallona rozë, atlete të zeza ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved