ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 22:19

Ramadani: Kudo të shkonte Driton Kuka skena politike do të duhej t’i duartrokiste

Ramadani: Kudo të shkonte Driton Kuka skena politike do të duhej t’i duartrokiste
Sipas tij AAK po rritet me figura si Kuka për shkak të qëndrimeve të Ramush Haradinajt për tema të mëdha, si taksa ndaj produkteve serbe, njofton Klan Kosova. “Jo vetëm ky rast. Aderimi i Dritonit që është një prej ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:58
Sipas tij AAK po rritet me figura si Kuka për shkak të qëndrimeve të Ramush Haradinajt për tema të mëdha, si taksa ndaj produkteve serbe, njofton Klan Kosova. “Jo vetëm ky rast. Aderimi i Dritonit që është një prej ...

Burim Ramadani: Kudo të shkonte Driton Kuka skena politike do të duhej t’i duartrokiste
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se aderimi në AAK i trajnerit kosovar të xhudos, Driton Kuka, tregon se ai dhe njerëz të tjerë e kanë qartësuar të ardhmen e tyre. Sipas tij AAK po rritet me ...
Medial | 14-Aug-2019 18:54
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se aderimi në AAK i trajnerit kosovar të xhudos, Driton Kuka, tregon se ai dhe njerëz të tjerë e kanë qartësuar të ardhmen e tyre. Sipas tij AAK po rritet me ...

Burim Ramadani: Kudo të shkonte Driton Kuka skena politike do të duhej t’i duartrokiste
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se aderimi në AAK i trajnerit kosovar të xhudos, Driton Kuka, tregon se ai dhe njerëz të tjerë e kanë qartësuar të ardhmen e tyre. Sipas tij AAK po rritet me ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 18:42
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se aderimi në AAK i trajnerit kosovar të xhudos, Driton Kuka, tregon se ai dhe njerëz të tjerë e kanë qartësuar të ardhmen e tyre. Sipas tij AAK po rritet me ...

Driton Kuka i zbulon arsyet që e shtynë t'i bashkohet partisë së Ramush Haradinajt
Trajneri i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, njëhersh trajner i kampiones olimpike Majlinda Kelmendi, tregon arsye përse shkoi në partinë e Ramush Haradinajt përkatësisht në AAK, raporton Zëri.info. Ai përmes një postimi ...
Zeri | 14-Aug-2019 18:35
Trajneri i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, njëhersh trajner i kampiones olimpike Majlinda Kelmendi, tregon arsye përse shkoi në partinë e Ramush Haradinajt përkatësisht në AAK, raporton Zëri.info. Ai përmes një postimi ...

Kuka: Në politikë futem në interes të sportit
Trajneri i Kosovës në xhudo, Driton Kuka-Toni e ka arsyetuar inkuadrimin e tij direkt në politikë duke u shprehur se do të jetë aty në interes të sportit. Ja adresimi i tij: “Sporti dhe Politika … Për miqtë e mi dhe ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 18:20
Trajneri i Kosovës në xhudo, Driton Kuka-Toni e ka arsyetuar inkuadrimin e tij direkt në politikë duke u shprehur se do të jetë aty në interes të sportit. Ja adresimi i tij: “Sporti dhe Politika … Për miqtë e mi dhe ...

Juventusi e vë në shitje, Dybala përgjigjet me dy gola
Sot gjatë orëve të para të ditës u konfirmua zyrtarisht aderimi i Driton Kukës në AAK. Padyshim se ka ardhur menjëherë edhe reagimi i sportistëve, e që ka hasur në vesh të trajnerit të Majlinda Kelmendit, të cilin tash ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 18:11
Sot gjatë orëve të para të ditës u konfirmua zyrtarisht aderimi i Driton Kukës në AAK. Padyshim se ka ardhur menjëherë edhe reagimi i sportistëve, e që ka hasur në vesh të trajnerit të Majlinda Kelmendit, të cilin tash ...

Driton Kuka pas aderimit në AAK: Kontributin tim dua ta jap në të mirë të sportistëve
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në Xhudo, Driton Kuka, është i aderuari më i ri në AAK. Ai tash ka thënë se përkrahjen për Ramush Haradinajn e ka pasur qysh moti dhe ka sqaruar ndërlidhjen me sportit dhe politikës ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 17:58
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në Xhudo, Driton Kuka, është i aderuari më i ri në AAK. Ai tash ka thënë se përkrahjen për Ramush Haradinajn e ka pasur qysh moti dhe ka sqaruar ndërlidhjen me sportit dhe politikës ...

U bë pjesë e politikës, Driton Kuka sqaron të gjitha me postimin e fundit
Trajneri i xhudos Driton Kuka sot gjatë ditës ka bërë të ditur se do të jetë pjesë e partisë, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e njohur si AAK.
Kosova Press | 14-Aug-2019 17:51
Trajneri i xhudos Driton Kuka sot gjatë ditës ka bërë të ditur se do të jetë pjesë e partisë, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e njohur si AAK.

Driton Kuka sqaron se pse u bashkua me partinë e Ramush Haradinajt
Driton Kuka e ka arsyetuar vendimin për tu rreshtuar krah AAK-së. Trajneri historik i xhudos ka thënë se përkrahjen për Haradinajn e kishte që në ditët e vështira për kombin. “Për miqtë e mi dhe përkrahës të shumtë! Çdo ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 17:39
Driton Kuka e ka arsyetuar vendimin për tu rreshtuar krah AAK-së. Trajneri historik i xhudos ka thënë se përkrahjen për Haradinajn e kishte që në ditët e vështira për kombin. “Për miqtë e mi dhe përkrahës të shumtë! Çdo ...

Tahiri: Bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë
Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë se bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë, dhe se nuk duhet të bëhet asnjë lloj kalkulimi në raport me ta. Njëlloj thotë se ka qenë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 17:25
Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë se bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë, dhe se nuk duhet të bëhet asnjë lloj kalkulimi në raport me ta. Njëlloj thotë se ka qenë ...

Tahiri: Bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë
Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë se bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë, dhe se nuk duhet të bëhet asnjë lloj kalkulimi në raport me ta, raporton EkonomiaOnline. ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 17:18
Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë se bashkëpunimi me partnerët ndërkombëtarë duhet të jetë i sinqertë, dhe se nuk duhet të bëhet asnjë lloj kalkulimi në raport me ta, raporton EkonomiaOnline. ...

Haradinaj, goditje “xhudiste” në pragfushate: i bëhet krah trajneri i Majlinda Kelmendit
Kryeministri Haradinaj është lumturuar nga fakti se AAK-së së tij i është bashkuar Driton Kuka, trajneri i njohur i xhudos kosovare, njeriu që stërvit kampionen olimpike Majlinda Kelmendi. “Sot jam jashtëzakonisht i ...
Tesheshi | 14-Aug-2019 16:20
Kryeministri Haradinaj është lumturuar nga fakti se AAK-së së tij i është bashkuar Driton Kuka, trajneri i njohur i xhudos kosovare, njeriu që stërvit kampionen olimpike Majlinda Kelmendi. “Sot jam jashtëzakonisht i ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Albportali | 14-Aug-2019 14:16
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Trajneri që solli në Kosovë shumë medalje të Arta aderon në AAK
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...
IliriaNews | 14-Aug-2019 13:58
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...

Driton Kuka i bashkohet AAK’së
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Haradinaj për Driton Kukën: I lumtur që iu bashkua AAK-së
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:34
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...

Trajneri Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 13:28
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...

Gazetari italian e vlerëson lartë miqësoren ndërmjet Feronikelit dhe AC Milanit
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:25
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...

Driton Kuka i hyn politikës, i bashkohet AAK-së
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:08
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...

Trajneri i Majlinda Kelmendit i hyn politikës, bashkohet me AAK-në
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:08
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved