ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:25

Ramadani: AAK’ja është e para në sondazhe

Ramadani: AAK’ja është e para në sondazhe
Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit ...
InFokusi | 14-Aug-2019 19:09
Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit ...

Zyrtari i lartë i AAK-së del më një sondazh të ri: Kjo është partia fituese e zgjedhjeve
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit të Ramush Haradinaj në dy ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 19:07
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit të Ramush Haradinaj në dy ...

Ramadani: AAK’ja është e para në sondazhe
Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:00
Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit ...

Burim Ramadani: AAK e para – Haradinaj lideri më i besueshëm, sipas sondazheve
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit të Ramush Haradinaj në dy ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 18:27
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se kjo parti sipas sondazheve është më e përkrahura në vend. Përmbysja e partive të mëdha sipas tij ka ndodhur për shkak të përkushtimit të Ramush Haradinaj në dy ...

Përplasje partnerësh, Ramadani ia numëron Hoxhajt punët që thotë se i ka bërë Ramush Haradinaj
Zyrtarit të AAK-së, Burim Ramadani, i ka penguar që LDK-ja dhe PDK-ja po flasin për qeverisjen e Ramush Haradinajt. Ramadani thotë se shefit të tij duhet t’i njihen punët që, sipas tij, i ka kryer gjatë qeverisjes ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:44
Zyrtarit të AAK-së, Burim Ramadani, i ka penguar që LDK-ja dhe PDK-ja po flasin për qeverisjen e Ramush Haradinajt. Ramadani thotë se shefit të tij duhet t’i njihen punët që, sipas tij, i ka kryer gjatë qeverisjes ...

Ramadani: Relaks në këtë fushatë njerëz të mirë
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, në një intervistë për EkonomiaOnline tha se “Qeveria Haradinaj nuk e ka përmbushur misionin” dhe se nuk ka marr vendime të mëdha. Ndaj kësaj deklarate ka ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 11:13
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, në një intervistë për EkonomiaOnline tha se “Qeveria Haradinaj nuk e ka përmbushur misionin” dhe se nuk ka marr vendime të mëdha. Ndaj kësaj deklarate ka ...

Ramadani: Haradinaj as nuk shantazhohet, as nuk ligshtohet nga sfidat
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, i ka thurur lavde kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj. Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, përmes një postimi në profilin e tij ...
Arbresh | 13-Aug-2019 11:02
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, i ka thurur lavde kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj. Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, përmes një postimi në profilin e tij ...

Ramadani: Ramush Haradinaj as nuk shantazhohet, as nuk ligshtohet nga sfidat, i vetmi që mund t’u dalë përballë
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka kundërshtuar secilin kompromis i cili do ta dëmtonte Kosovën dhe që mund ta vinte në pikëpyetje edhe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 10:45
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka kundërshtuar secilin kompromis i cili do ta dëmtonte Kosovën dhe që mund ta vinte në pikëpyetje edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved