ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:41

Prokuroria Themelore Publike: Po ndërmerren masa hetimore për sigurimin e plotë të dëshmive në rastin ‘Haraçi’

Prokuroria Themelore Publike: Po ndërmerren masa hetimore për sigurimin e plotë të dëshmive në rastin ‘Haraçi’
Nëpërmjet një njoftimi të Prokurorisë Themelore Publike (PTHP) thuhet se sipas planit të vërtetuar po ndërmerren masa hetimore për të siguriar dëshmitë dhe për të zbardhur rastin ‘Haraçi’. “Vijon hetimi financiar në më ...
Arbresh | 14-Aug-2019 14:57
Nëpërmjet një njoftimi të Prokurorisë Themelore Publike (PTHP) thuhet se sipas planit të vërtetuar po ndërmerren masa hetimore për të siguriar dëshmitë dhe për të zbardhur rastin ‘Haraçi’. “Vijon hetimi financiar në më ...

Prokuroria Themelore Publike: Po ndërmerren masa hetimore për sigurimin e plotë të dëshmive në rastin ‘Haraçi’
Nëpërmjet një njoftimi të Prokurorisë Themelore Publike (PTHP) thuhet se sipas planit të vërtetuar po ndërmerren masa hetimore për të siguriar dëshmitë dhe për të zbardhur rastin ‘Haraçi’. “Vijon hetimi financiar në më ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:50
Nëpërmjet një njoftimi të Prokurorisë Themelore Publike (PTHP) thuhet se sipas planit të vërtetuar po ndërmerren masa hetimore për të siguriar dëshmitë dhe për të zbardhur rastin ‘Haraçi’. “Vijon hetimi financiar në më ...

Rasti “Reket”, Prokuroria do të shpërndaj vetëm informacione që nuk dëmtojnë procesin e hetimit
Prokuroria Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit njofton opinionin se në bazë të planit po ndërmerr veprime hetuese në drejtim të sigurimit të dëshmive dhe zbardhjen e plotë të rastit “Reket”. Në ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 14:48
Prokuroria Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit njofton opinionin se në bazë të planit po ndërmerr veprime hetuese në drejtim të sigurimit të dëshmive dhe zbardhjen e plotë të rastit “Reket”. Në ...

Prokurorja Vilma Ruskoska u kthye në punë, vazhdojnë hetimet për zhvatjen
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:16
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...

Vilma Ruskoska u kthye në punë
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 11:59
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...

Vilma Ruskoska u kthye në punë
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...
IliriaNews | 14-Aug-2019 11:51
Shefja e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit Vilm Ruskoska, e cila e udhëheq hetimin për rastin “Reket”, sot është kthyer në punë, kanë konfirmuar për 360 shkallë nga ky institucion. ...

“Boki 13” nga burgu për mediat serbe ka thënë: E di se si vjedhin Zaev dhe Haradinaj
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:51
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...

Absurdi në Maqedoninë e Veriut: Prokurorët hetojnë prokurorët
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...
Republika | 14-Aug-2019 11:29
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...

Absurdi në Maqedoninë e Veriut: Prokurorët hetojnë prokurorët
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...
Albportali | 14-Aug-2019 11:29
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...

Absurdi në Maqedoninë e Veriut: Prokurorët hetojnë prokurorët
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 11:14
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...

Nis “furtuna” në M. e Veriut,zyrtari i parë që dëshmon për ‘Zhvatjen’
Prokurorja, Elizabeta Josifovska, e cila është pjesë e PSP-së, sot dëshmoi në Prokurorinë për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit në lidhje me rastin “Reket”, raportojnë mediat maqedonase. Prokurorja ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 17:44
Prokurorja, Elizabeta Josifovska, e cila është pjesë e PSP-së, sot dëshmoi në Prokurorinë për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit në lidhje me rastin “Reket”, raportojnë mediat maqedonase. Prokurorja ...

“Boki trediçi” nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (Foto)
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...
Republika | 14-Aug-2019 10:36
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...

Rasti “Zhvatja”, Presidenti i M. Veriut: Të zbardhet sa më shpejt
MAQEDONI E VERIUT Përgjimet e publikuara nga gazeta italiane “La Verita” që tregonin rastet e korrupsionit në Maqedoninë e Veriut, i ka komentuar sot edhe Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Ai tha se revolta e ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 13:22
MAQEDONI E VERIUT Përgjimet e publikuara nga gazeta italiane “La Verita” që tregonin rastet e korrupsionit në Maqedoninë e Veriut, i ka komentuar sot edhe Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Ai tha se revolta e ...

“Boki trediçi” nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (Foto)
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 09:16
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...

Absurdi në Maqedoninë e Veriut: Prokurorët hetojnë prokurorët
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...
Ina-Online | 14-Aug-2019 09:10
Prokurorët e Prokurorisë për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po hetojnë kolegët e Prokurorisë Speciale, Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska për përfshirjen eventuale në rastin e njohur me emrin ...

Boki 13 nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (Foto)
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...
Ina-Online | 14-Aug-2019 09:08
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin ...

I vazhdohet paraburgimi Boki 13 edhe për 30 ditë tjera
Këshilli Penal pranë Gjykatës Penale e pranoi propozimin e Prokurorisë Themelore Publike dhe e pranoi masën e paraburgimit për Bojan Jovanvoskin dhe Zoran Milevskin për rastin ‘Haraçi’. “Pas shqyrtimit dhe vlerësimit të ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 15:20
Këshilli Penal pranë Gjykatës Penale e pranoi propozimin e Prokurorisë Themelore Publike dhe e pranoi masën e paraburgimit për Bojan Jovanvoskin dhe Zoran Milevskin për rastin ‘Haraçi’. “Pas shqyrtimit dhe vlerësimit të ...

Stefanova në PP pesë orë ka folur për rastin “Reket”, Janeva pret ftesë
Në prokurorinë për krim të organizuar nga fillimi i javës deklarata për rastin “Reket” dhanë prokuroret speciale Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska, por nga Prokuroria Publike e Republikës së Maqedonisë së ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 08:48
Në prokurorinë për krim të organizuar nga fillimi i javës deklarata për rastin “Reket” dhanë prokuroret speciale Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska, por nga Prokuroria Publike e Republikës së Maqedonisë së ...

Stefanova në PP pesë orë ka folur për rastin “Reket”, Janeva pret ftesë
Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Në prokurorinë për krim të organizuar nga fillimi i javës deklarata për rastin “Reket” dhanë prokuroret speciale Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska, por nga Prokuroria Publike e ...
Medial | 14-Aug-2019 08:12
Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Në prokurorinë për krim të organizuar nga fillimi i javës deklarata për rastin “Reket” dhanë prokuroret speciale Lile Stefanova dhe Elizabeta Josifovska, por nga Prokuroria Publike e ...

“Ndjekje penale për zhvatjen”, Pendarovski reagon për herë të parë
Presidenti i Maqedonisë së veriut ka reaguar ashpër pas zbulimit të skandalit “Zhvatja” që ka tronditur vendin. Në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti Stevo Pendarovski kërkoi një hetim të plotë, të ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 15:54
Presidenti i Maqedonisë së veriut ka reaguar ashpër pas zbulimit të skandalit “Zhvatja” që ka tronditur vendin. Në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti Stevo Pendarovski kërkoi një hetim të plotë, të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved