ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:37

Meta mesazh nga Prevalla: Nëse do jepej një çmim ndërkombëtar…

Meta mesazh nga Prevalla: Nëse do jepej një çmim ndërkombëtar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vijon të shijojë freskinë e malit në zonën turistike të Prevallës, në këto ditë të nxehta gushti. Në një mesazh në “Facebook”, Meta flet për një mik të ri që ka njohur në Prevallë dhe ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 09:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vijon të shijojë freskinë e malit në zonën turistike të Prevallës, në këto ditë të nxehta gushti. Në një mesazh në “Facebook”, Meta flet për një mik të ri që ka njohur në Prevallë dhe ...

Ilir Meta organizon konkursin e kosit në Prevallë: Ja kush do ta fitonte çmimin ndërkombëtar!
Presidenti i Republikës vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në rrjetin social, Ilir Meta thotë se nëse ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 09:12
Presidenti i Republikës vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në rrjetin social, Ilir Meta thotë se nëse ...

Meta “sfidon” lartësitë, shfaqet ndryshe në Bjeshkët e Sharrit
KOSOVË Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:12
KOSOVË Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në ...

Presidenti Meta vijon pushimet në Prevallë
Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë se nëse do të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:23
Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë se nëse do të ...

Presidenti Meta përshëndet Shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...
Telegraf | 13-Aug-2019 17:20
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...

Presidenti Meta i mahnitur me kosin e Bajramit në Prevallë
Presidenti Ilir Meta bashkë me bashkëshorten, Monika Kryemadhi dhe fëmijët e tyre vijojnë pushimet në zonën turistike të Prevallës. Ndryshe nga ditët e tjera, ku presidenti e niste ditën me mesazhe politike, apo duke u ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 11:00
Presidenti Ilir Meta bashkë me bashkëshorten, Monika Kryemadhi dhe fëmijët e tyre vijojnë pushimet në zonën turistike të Prevallës. Ndryshe nga ditët e tjera, ku presidenti e niste ditën me mesazhe politike, apo duke u ...

Meta: Ju njoh me Bajramin e Prevallës, mësuesin që u bë blegtor!
Presidenti i vendit, Ilir Meta ndodhet e pushime në Prevallë. Sot ai ka publikuar në Facebook, një foto ku shihet bashkë me gruan e tij Monika Kryemadhin dhe Bajramin, një blegtor i zonës. Presidenti shprehet se, nëse ...
Dritare | 14-Aug-2019 10:30
Presidenti i vendit, Ilir Meta ndodhet e pushime në Prevallë. Sot ai ka publikuar në Facebook, një foto ku shihet bashkë me gruan e tij Monika Kryemadhin dhe Bajramin, një blegtor i zonës. Presidenti shprehet se, nëse ...

Nga bjeshkët, Meta prezanton se kush e prodhon kosin më të mirë në botë
Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi kanë publikuar një fotografi sot nga Prevalla e Kosovës, në të cilën kanë dalë së bashku me një blegtor. Meta e ka vlerësuar mjaft Bajramin, burrin me të ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 09:42
Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi kanë publikuar një fotografi sot nga Prevalla e Kosovës, në të cilën kanë dalë së bashku me një blegtor. Meta e ka vlerësuar mjaft Bajramin, burrin me të ...

Presidenti shqiptar Ilir Meta po vazhdon pushimet në Prevallë
Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë se nëse do të ...
Arbresh | 14-Aug-2019 09:37
Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë se nëse do të ...

VIDEO: Ilir Metës i bie dielli në kokë
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 11:14
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...

Meta e nis ditën në Prevallë, takohet me blegtorin kosovar: Do t’ia epja çmimin e parë për kos!
Presidenti shqiptar, Ilir Meta, ka ditë që po qëndron në Kosovë. Ai po relaksohet duke eksploruar bjeshkët tona, derisa po promovon edhe turizmin malor. Nga Brezovica në Bjeshkët e Sharrit, e mëngjesin e sotëm ai e nisi ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:15
Presidenti shqiptar, Ilir Meta, ka ditë që po qëndron në Kosovë. Ai po relaksohet duke eksploruar bjeshkët tona, derisa po promovon edhe turizmin malor. Nga Brezovica në Bjeshkët e Sharrit, e mëngjesin e sotëm ai e nisi ...

Anxhela Peristeri poston videon duke notuar në rërë
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...

Presidenti i Shqipërisë viziton Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 19:37
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...

FOTO/ Presidenti Meta përshëndet shqiptarët nga destinacioni i radhës…
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...
Standard | 13-Aug-2019 19:05
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...

Presidenti i Shqipërisë viziton Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 18:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...

Meta poston foto me boronicat, në Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon pushimet e tij në Bjeshkët e Sharrit, sëbashku me familjen. Ai vazhimisht poston foto në rrjete sociale, duke përshëndetur ndjekësit me pamje të ndryshme të natyrës. Pas videos ...
Dritare | 13-Aug-2019 18:02
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon pushimet e tij në Bjeshkët e Sharrit, sëbashku me familjen. Ai vazhimisht poston foto në rrjete sociale, duke përshëndetur ndjekësit me pamje të ndryshme të natyrës. Pas videos ...

Ilir Meta nuk u ndahet maleve, shfaqet në Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në vend ...
Lexo | 13-Aug-2019 17:34
Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në vend ...

Video nga pushimet në Kosovë, Ilir Meta tregon mrekullinë që ka zbuluar
Presidenti Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në Liqen. ...
Telegraf | 13-Aug-2019 10:17
Presidenti Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në Liqen. ...

Meta not në liqenin e ftohtë mes maleve/VIDEO
Presidenti i Republikës Ilir Meta përmesnjë video të postuar në Facebook, shfaqet duke notuar në një liqen mes malesh. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit bën me dije se këtë herë ndodhet në ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 09:57
Presidenti i Republikës Ilir Meta përmesnjë video të postuar në Facebook, shfaqet duke notuar në një liqen mes malesh. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit bën me dije se këtë herë ndodhet në ...

Ilir Meta në Bjeshkët e Sharrit, shijon boronicat e Kosovës
Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po promovon dhe po relaksohet në malet e Kosovës. Meta madje po eksploron turizmin malor, duke ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 17:08
Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po promovon dhe po relaksohet në malet e Kosovës. Meta madje po eksploron turizmin malor, duke ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved