ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 01:43

Pikëllim në një foto të vjetër

Pikëllim në një foto të vjetër
Historia, mesazhet dhe simbolika e një fotoje të vjetër, të rrallë dhe të panjohur në librin e studiuesit Qerim Vrioni Zylyftar HOXHA Dikush do të mendojë se në këtë libër të fundit të studiuesit të mirënjohur të artit ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:13
Historia, mesazhet dhe simbolika e një fotoje të vjetër, të rrallë dhe të panjohur në librin e studiuesit Qerim Vrioni Zylyftar HOXHA Dikush do të mendojë se në këtë libër të fundit të studiuesit të mirënjohur të artit ...

Një titull për një foto të Idromenos
Nga: Qerim Vrioni Fotoja bashkëngjitur paraqet një prift katolik, dy djem ndihmësa dhe një tjetër, por të veshur keq e të ulur në gjunjë para tij. Ajo ka autorësinë e piktorit dhe fotografit të njohur, Kolë Idromeno ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:56
Nga: Qerim Vrioni Fotoja bashkëngjitur paraqet një prift katolik, dy djem ndihmësa dhe një tjetër, por të veshur keq e të ulur në gjunjë para tij. Ajo ka autorësinë e piktorit dhe fotografit të njohur, Kolë Idromeno ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved