ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:05

Përurohet ekspozita “Sazan: No Man’s Land”

Përurohet ekspozita “Sazan: No Man’s Land”
Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Toke e Askujt”), e cila u hap per publikun ne Galerine e Bregdetit, ne Radhime, Vlore, eksploron dimensionet e ndryshme te ishullit mes puneve te Helidon ...
ikub.al | 14-Aug-2019 21:43
Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Toke e Askujt”), e cila u hap per publikun ne Galerine e Bregdetit, ne Radhime, Vlore, eksploron dimensionet e ndryshme te ishullit mes puneve te Helidon ...

Sazani – një muze historik, natyror dhe ushtarak
Sazani, ishulli dikur i militarizuar, sot muze i rastësishëm i rrënojave ushtarake, rizbulohet nga lentet e pesë fotografëve bashkëkohorë. Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Tokë e Askujt”), e ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 16:07
Sazani, ishulli dikur i militarizuar, sot muze i rastësishëm i rrënojave ushtarake, rizbulohet nga lentet e pesë fotografëve bashkëkohorë. Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Tokë e Askujt”), e ...

Nisma për ta vënë Sazanin në hartën artistike kombëtare e ndërkombëtare
Sazani, ishulli dikur i militarizuar, sot muze i rastësishëm i rrënojave ushtarake, rizbulohet nga lentet e pesë fotografëve bashkëkohorë. Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Tokë e Askujt”), e ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 12:10
Sazani, ishulli dikur i militarizuar, sot muze i rastësishëm i rrënojave ushtarake, rizbulohet nga lentet e pesë fotografëve bashkëkohorë. Ekspozita e titulluar “Sazan: No Man’s Land” (shqip “Sazani: Tokë e Askujt”), e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved