ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 02:30

Perisic, lojtar i Bayern/ Kroati ikën nga Interi për t’u rikthyer në Bundesligë pas 4 vitesh

Perisic, lojtar i Bayern/ Kroati ikën nga Interi për t’u rikthyer në Bundesligë pas 4 vitesh
Më në fund është zyrtarizuar kalimi i Ivan Perisic te Bayern-i i Mynihut, fill pasi ditën e hënë përfundoi vizitat mjekësore.
Top Channel | 13-Aug-2019 18:21
Më në fund është zyrtarizuar kalimi i Ivan Perisic te Bayern-i i Mynihut, fill pasi ditën e hënë përfundoi vizitat mjekësore.

Perisic nuk mund të luajë në ndeshjen e parë për Bayern Munichun
Ivan Perisic është lojtari më i ri i Bayern Munich pasi u transferua nga Interi në formë huazimi me të drejt blerje. Mesfushori kroat rikthehet në Bundesliga pasi më parë ka luajtur me Borussia Dortmundin dhe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:42
Ivan Perisic është lojtari më i ri i Bayern Munich pasi u transferua nga Interi në formë huazimi me të drejt blerje. Mesfushori kroat rikthehet në Bundesliga pasi më parë ka luajtur me Borussia Dortmundin dhe ...

Perisiç prezantohet te Bayerni
Ivan Perisiç është prezantuar si futbollist i Bayernit. Kampionët e Gjermanisë e huazuan ballkanasin për shifrën e 5 mln eurove dhe kanë të drejtën e blerjes për 20 mln. Tashmë është gjithçka zyrtare. Skuadra e Bayernit ...
ABCNews | 13-Aug-2019 15:27
Ivan Perisiç është prezantuar si futbollist i Bayernit. Kampionët e Gjermanisë e huazuan ballkanasin për shifrën e 5 mln eurove dhe kanë të drejtën e blerjes për 20 mln. Tashmë është gjithçka zyrtare. Skuadra e Bayernit ...

Perisic nuk mund të luajë në ndeshjen e parë për Bayern Munichun
Ivan Perisic është lojtari më i ri i Bayern Munich pasi u transferua nga Interi në formë huazimi me të drejt blerje. Mesfushori kroat rikthehet në Bundesliga pasi më parë ka luajtur me Borussia Dortmundin dhe ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 23:59
Ivan Perisic është lojtari më i ri i Bayern Munich pasi u transferua nga Interi në formë huazimi me të drejt blerje. Mesfushori kroat rikthehet në Bundesliga pasi më parë ka luajtur me Borussia Dortmundin dhe ...

“Perishiq do të adaptohet shpejt”
Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamixhiq beson që Ivan Perishiq, do të adaptohet shumë shpejt në “Allianz Arena”.
Kosova Press | 13-Aug-2019 19:27
Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamixhiq beson që Ivan Perishiq, do të adaptohet shumë shpejt në “Allianz Arena”.

Bayern Munchen huazon nga Interi kroatin Ivan Perisiç
Rekordmenët e Bundesligës, Bayern München, ka huazuar kroatin Ivan Perisiç nga Interi. Klubi bavarez njoftoi se futbollisti 30-vjeçar është huazuar për një vit me opsion për ta blerë. Sipas mediave italiane pretendohet ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 19:21
Rekordmenët e Bundesligës, Bayern München, ka huazuar kroatin Ivan Perisiç nga Interi. Klubi bavarez njoftoi se futbollisti 30-vjeçar është huazuar për një vit me opsion për ta blerë. Sipas mediave italiane pretendohet ...

Zyrtare: Bayerni e huazon Perisicin nga Interi
Pas disa javësh spekulime, Bayern Munichu ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me Interin për ta huazuar anësorin kroat, Ivan Perisic, për sezonin e ardhshëm. Anësori kroat kishte triumfuar në Bundesligë me ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 16:40
Pas disa javësh spekulime, Bayern Munichu ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me Interin për ta huazuar anësorin kroat, Ivan Perisic, për sezonin e ardhshëm. Anësori kroat kishte triumfuar në Bundesligë me ...

Ivan Perisiç huazohet tek Bayern
Futbollisti kroat, Ivan Perisiç,ka kaluar tek Bayern Munchen në formë huazimi nga Inter. Marrëveshja mes Bayernit dhe Interit, është arritur para disa ditësh bëjnë të ditur mediat gjermane. Perisiç dje ka kaluar testet ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 15:35
Futbollisti kroat, Ivan Perisiç,ka kaluar tek Bayern Munchen në formë huazimi nga Inter. Marrëveshja mes Bayernit dhe Interit, është arritur para disa ditësh bëjnë të ditur mediat gjermane. Perisiç dje ka kaluar testet ...

Perisic pas prezantimit te Bayerni: Jam te klubi më i madh gjerman
Ivan Perisic tashmë së paku një vit do të luajë si i huazuar te Beryn Munichu. Bavarezët kanë siguruar për një vit shërbimet e kroatit, por mundi ta zgjasin bashkëpunimin në rast se vendosin ta blejnë kartonin e ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:42
Ivan Perisic tashmë së paku një vit do të luajë si i huazuar te Beryn Munichu. Bavarezët kanë siguruar për një vit shërbimet e kroatit, por mundi ta zgjasin bashkëpunimin në rast se vendosin ta blejnë kartonin e ...

Kryetari i FFK-së, merr pjesë në Superkupën e Evropës
Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamidzic ka folur para mediave për ardhjen e Ivan Perisic në huazim nga Inter. “Ai do të na ndihmojë menjëherë me përvojën e tij shumë vjeçare që ka. Ai është teknikisht i ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 14:03
Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamidzic ka folur para mediave për ardhjen e Ivan Perisic në huazim nga Inter. “Ai do të na ndihmojë menjëherë me përvojën e tij shumë vjeçare që ka. Ai është teknikisht i ...

Perisic është zyrtarisht i Bayernit: Dua të fitoj të tre trofetë!
Ivan Perisic është zyrtarisht futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 13:24
Ivan Perisic është zyrtarisht futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e ...

Zyrtare: Bayern transferon Perisiqin nga Interi
Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur. Ivan Perisic është futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 12:32
Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur. Ivan Perisic është futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë ...

Zyrtare: Perisic huazohet te Bayerni
Bayern Munich e ka huazuar për një vit edhe zyrtarisht Ivan Perisicin. Ishte raportuar se bavarezët kanë paguar pesë milionë euro me mundësi për ta blerë për rreth njëzet milionë sosh në fund të këtij sezoni. “Ivan do ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:28
Bayern Munich e ka huazuar për një vit edhe zyrtarisht Ivan Perisicin. Ishte raportuar se bavarezët kanë paguar pesë milionë euro me mundësi për ta blerë për rreth njëzet milionë sosh në fund të këtij sezoni. “Ivan do ...

Zyrtare: Perisic huazohet te Bayerni
Bayern Munich e ka huazuar për një vit edhe zyrtarisht Ivan Perisicin. Ishte raportuar se bavarezët kanë paguar pesë milionë euro me mundësi për ta blerë për rreth njëzet milionë sosh në fund të këtij sezoni. “Ivan do ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 12:03
Bayern Munich e ka huazuar për një vit edhe zyrtarisht Ivan Perisicin. Ishte raportuar se bavarezët kanë paguar pesë milionë euro me mundësi për ta blerë për rreth njëzet milionë sosh në fund të këtij sezoni. “Ivan do ...

Perisic pas prezantimit te Bayerni: Jam te klubi më i madh gjerman
Ivan Perisic tashmë së paku një vit do të luajë si i huazuar te Beryn Munichu. Bavarezët kanë siguruar për një vit shërbimet e kroatit, por mundi ta zgjasin bashkëpunimin në rast se vendosin ta blejnë kartonin e ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 12:03
Ivan Perisic tashmë së paku një vit do të luajë si i huazuar te Beryn Munichu. Bavarezët kanë siguruar për një vit shërbimet e kroatit, por mundi ta zgjasin bashkëpunimin në rast se vendosin ta blejnë kartonin e ...

Interi i gatshëm ta sfidojë Juventusin për yllin e Italisë
Sot skuadra e Bayernit e ka bërë të ditur se kanë arritur të firmosin marrëveshje me mesfushorin kroat, Perisic. Kroati mund ta dëshmoj shumë lehtë vetën në Bundesligë pasi që kohë më parë kishte luajtur për klubet si , ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 12:03
Sot skuadra e Bayernit e ka bërë të ditur se kanë arritur të firmosin marrëveshje me mesfushorin kroat, Perisic. Kroati mund ta dëshmoj shumë lehtë vetën në Bundesligë pasi që kohë më parë kishte luajtur për klubet si , ...

Perisic transferohet te Bayern, kroati kalon edhe testet mjekësore
Pritet vetëm zyrtarizimi, por Ivan Perisic mund të quhet që tani lojtari më i ri i Bayern Munich. Futbollisti kroat ndodhet në Mynih, ku mesditën e së hënës kaloi edhe testët mjekësore, ndërsa të mërkurën do të ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 15:25
Pritet vetëm zyrtarizimi, por Ivan Perisic mund të quhet që tani lojtari më i ri i Bayern Munich. Futbollisti kroat ndodhet në Mynih, ku mesditën e së hënës kaloi edhe testët mjekësore, ndërsa të mërkurën do të ...

Ivan Perishiç, zyrtarisht te Bajerni i Munihut
Ivan Perishiq është futbollisti i ri i Bajern Munihut, pasi që vjen te bavarezët në formë huazimin , andaj Bajerni duhet të paguajë 5 mln euro dhe ka opcion që ta blejë kroatin vitin e ardhshëm për 20 mln euro. Perishiç ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 11:56
Ivan Perishiq është futbollisti i ri i Bajern Munihut, pasi që vjen te bavarezët në formë huazimin , andaj Bajerni duhet të paguajë 5 mln euro dhe ka opcion që ta blejë kroatin vitin e ardhshëm për 20 mln euro. Perishiç ...

ZYRTARE, Perishiq një futbollistë i ri  Bajernit të Munihut
Mesfushori kroat, Ivan Perishiq në sezonin e ri futbollistik do të luaj në Bundesligë me skuadrën e Bajernit të Munihut. Kroati do të luaj në formë huazimi te skuadra “bavareze”, drejtuesit e së cilës do të duhet të ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 11:56
Mesfushori kroat, Ivan Perishiq në sezonin e ri futbollistik do të luaj në Bundesligë me skuadrën e Bajernit të Munihut. Kroati do të luaj në formë huazimi te skuadra “bavareze”, drejtuesit e së cilës do të duhet të ...

Zyrtarizohet Perisic: Te Bayerni për të fituar gjithçka
Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur. Ivan Perisic është futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë ...
SuperSport | 13-Aug-2019 11:49
Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur. Ivan Perisic është futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është larguar nga Italia duke lënë Interin për t’u rikthyer në Bundesliga këtë herë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved