ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:54

Liverpool – Chelsea, formacionet e mundshme të Superkupës së Evropës

Liverpool – Chelsea, formacionet e mundshme të Superkupës së Evropës
Liverpooli dhe Chelsea do të ndeshen mes vete në Superkupën e Evropës, në finalen e parë angleze në histori të kësaj gare. Vodafone Arena është stadiumi i gjigantit turk, Besiktas, i cili do të presë dy klubet angleze ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:00
Liverpooli dhe Chelsea do të ndeshen mes vete në Superkupën e Evropës, në finalen e parë angleze në histori të kësaj gare. Vodafone Arena është stadiumi i gjigantit turk, Besiktas, i cili do të presë dy klubet angleze ...

Klopp para Superkupës së Evropës: Askush nuk do ta harrojë ekipin e 2005-tës, por ne jemi shumë më të mirë
Sonte në Stamboll do të zhvillohet një ndër ndeshjet më kryesore të klubeve sa i përket trofeve evropian. Liverpooli dhe Chelsea do të mundohen ta bëjnë për vete trofeun e Superkupës së Evropës, kur do të takohen me ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:05
Sonte në Stamboll do të zhvillohet një ndër ndeshjet më kryesore të klubeve sa i përket trofeve evropian. Liverpooli dhe Chelsea do të mundohen ta bëjnë për vete trofeun e Superkupës së Evropës, kur do të takohen me ...

Pedro: Ramosi dhe Van Dijku, mbrojtësit më të mirë të botës
Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit, fitues i ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:16
Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit, fitues i ...

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Kosova si anëtarja më e re e UEFA-s gëzon kujdes të veçantë
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij, Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 08:32
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij, Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga ...

Presidenti i UEFA-s: Kosova si anëtarja më e re e UEFA-s gëzon kujdes të veçantë
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij, Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:33
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij, Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga ...

Ben Yedder i bashkohet Monaco-s
Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Evropës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas. Skuadra e Klopp arriti që ta fitojë Ligën e Kampionëve pasi mposhti me mjaft lehtësi skuadrën e ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 09:27
Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Evropës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas. Skuadra e Klopp arriti që ta fitojë Ligën e Kampionëve pasi mposhti me mjaft lehtësi skuadrën e ...

Jurgen Klopp me një deklaratë interesante para finales së Stambollit kundër Chelseat
Superkupa e Evropës do t’i vë në fushë kundër njëra-tjetrës dy skuadra angleze, ku Liverpooli është kundërshtari i Chelseat në Stamboll. Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp është deklaruar para ndeshjes së sontme, ku ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:18
Superkupa e Evropës do t’i vë në fushë kundër njëra-tjetrës dy skuadra angleze, ku Liverpooli është kundërshtari i Chelseat në Stamboll. Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp është deklaruar para ndeshjes së sontme, ku ...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 09:10
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...

Sot luhet finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool përballet me Chelsea
Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin e Besiktas, Liverpool dhe Chelsea do të përballen për finalen e Superkupës së Evropës, shkruan . Liverpool për këtë finale nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e portierit ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:02
Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin e Besiktas, Liverpool dhe Chelsea do të përballen për finalen e Superkupës së Evropës, shkruan . Liverpool për këtë finale nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e portierit ...

Sot luhet finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool përballet me Chelsea
Garat evropiane rikthehen edhe një herë në qendër të vëmendjes, me Liverpool dhe Chelsean që takohen në finale të Superkupës së Evropës. Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin e Besiktas, Liverpool dhe Chelsea do të ...
Albportali | 14-Aug-2019 09:02
Garat evropiane rikthehen edhe një herë në qendër të vëmendjes, me Liverpool dhe Chelsean që takohen në finale të Superkupës së Evropës. Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin e Besiktas, Liverpool dhe Chelsea do të ...

Dita e finales së Stambollit mes Liverpoolit dhe Chelseat, Shaqiri me shokë synojnë 'pushtimin' e Evropës
Superkupa e Evropës do t’i vë në fushë kundër njëra-tjetrës dy skuadra angleze, ku Liverpooli është kundërshtari i Chelseat në Stamboll. Liverpooli hyn në ndeshje si fitues i Ligës së Kampionëve që mposhti Tottenhamin ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:02
Superkupa e Evropës do t’i vë në fushë kundër njëra-tjetrës dy skuadra angleze, ku Liverpooli është kundërshtari i Chelseat në Stamboll. Liverpooli hyn në ndeshje si fitues i Ligës së Kampionëve që mposhti Tottenhamin ...

Sonte thyhet mbretërimi spanjoll, për herë të parë një Superkupë angleze
Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja për Superkupën e Evropës ndërmjet kampionit të Ligës së Kampionëve, Liverpool dhe kampionit të Evropa Ligës, Chelseat. Pas 5 viteve të mbretërimit të klubeve ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 08:40
Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja për Superkupën e Evropës ndërmjet kampionit të Ligës së Kampionëve, Liverpool dhe kampionit të Evropa Ligës, Chelseat. Pas 5 viteve të mbretërimit të klubeve ...

08:17 Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve...
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 08:25
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...

Liverpool e Chelsea, sot synojnë trofeun e parë sezonal
Liverpooli do të përballet të mërkurën me Chelsean në ndeshjen e Superkupës së Evropës, ndërsa skuadrat angleze po synojnë të nisin stinorin me trofe të fituar. Është hera e parë që dy skuadra angleze do të përballen në ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 08:25
Liverpooli do të përballet të mërkurën me Chelsean në ndeshjen e Superkupës së Evropës, ndërsa skuadrat angleze po synojnë të nisin stinorin me trofe të fituar. Është hera e parë që dy skuadra angleze do të përballen në ...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 08:16
Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet me Chelsean. Faqja ...

Kryetari i FFK’së bashkëpunim edhe me federata të shteteve që s’e kanë njohur Kosovën
Presidenti Ademi krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 23:11
Presidenti Ademi krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ...

Salah një futbollist model, çfarë kënaqësie i dhuron fëmijës me aftësi të kufizuara
Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea. Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:55
Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea. Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i ...

Presidenti Ademi realizon një sërë takimesh në Stamboll
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:51
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...

Shaqiri shënon me ‘stil’ në stërvitje te Liverpool
Liverpool është stërvitur për herë të fundit para finales së Superkupës së Evropës, që të mërkurën e zhvillon kundër Chelsea. Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:42
Liverpool është stërvitur për herë të fundit para finales së Superkupës së Evropës, që të mërkurën e zhvillon kundër Chelsea. Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në ...

FFK krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ishte i pranishëm edhe sekretari i përgjithshëm i Federatës turke, Kadir Kardaë, i cili ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:35
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ishte i pranishëm edhe sekretari i përgjithshëm i Federatës turke, Kadir Kardaë, i cili ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved