ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:45

Pas betejës 2 vjeçare me kancerin, ndërron jetë moderatorja e “Le Iene”

Pas betejës 2 vjeçare me kancerin, ndërron jetë moderatorja e “Le Iene”
Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi bëhet i ditur nga ...
Lapsi | 14-Aug-2019 09:15
Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi bëhet i ditur nga ...

Humb betejën me sëmundjen e rëndë,ndërron jetë gazetarja italiane
ITALI Pas një beteje të gjatë me kancerin, moderatorja e njohur italiane Nadia Toffa është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare mëngjesin e së martës. Ajo u kthye në një simbol të luftës kundër kësaj sëmundjeje të rëndë. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 18:46
ITALI Pas një beteje të gjatë me kancerin, moderatorja e njohur italiane Nadia Toffa është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare mëngjesin e së martës. Ajo u kthye në një simbol të luftës kundër kësaj sëmundjeje të rëndë. ...

“Ju puth të gjitheve…” shkroi Nadia Toffa në postimin e saj të fundit
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vdekur në moshën 40 vjeçare. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 08:54
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vdekur në moshën 40 vjeçare. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...

‘Ju puth të gjithëve’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të vdiste
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vekeur në moshën 40 vjeçare Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 08:54
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vekeur në moshën 40 vjeçare Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...

Ndahet nga jeta në moshën 40 vjeçare prezantuesja e programit më popullor në Itali
Nadia Toffa prezantuesja e njohur italiane programin ‘La lene’ ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me sëmundjen e shekullit kancerin. Njoftimin e ka dhënë redaksia e emisionit ‘La lene’ në ...
Telegraf | 13-Aug-2019 16:32
Nadia Toffa prezantuesja e njohur italiane programin ‘La lene’ ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me sëmundjen e shekullit kancerin. Njoftimin e ka dhënë redaksia e emisionit ‘La lene’ në ...

‘Ju puth të gjithëve’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të vdiste
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vekeur në moshën 40 vjeçare Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 08:14
Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vekeur në moshën 40 vjeçare Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi betejën me jetën pas ...

‘Ju puth të gjithëve..’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të ndërronte jetë
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...
Flaka | 13-Aug-2019 22:54
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...

‘Ju puth të gjithëve..’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të ndërronte jetë
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...
Koha.mk | 13-Aug-2019 22:35
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...

“Ju puth të gjithëve..”, mesazhi i fundit i Nadia Toffas
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 15:57
Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...

Humb betejën me kancerin, ndërron jetë moderatorja e njohur
Moderatorja italiane Nadia Toffa, ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi u bë i ditur nga redaksia “Le Iene”, nëpërmejt një postimi në rrjetin social Facebook. “KE LUFTUAR ME ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 15:10
Moderatorja italiane Nadia Toffa, ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi u bë i ditur nga redaksia “Le Iene”, nëpërmejt një postimi në rrjetin social Facebook. “KE LUFTUAR ME ...

Ndërron jetë në moshën 40 vjeçare moderatorja e njohur (e dashur dhe për shqiptarët)
Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi bëhet i ditur nga ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 10:10
Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmi bëhet i ditur nga ...

Humbi betejën me kancerin, vdes prezantuesja e njohur italiane
Prezantuesja e njohur e televizionit italian Nadia Toffa, e cila drejtoi “Le Iene” në Italia Uno, vdiq sot nga kanceri, raportojnë mediet italiane. Ajo ishte 40 vjeçe. Toffa ishte diagnostikuar me tumor në tru në ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Prezantuesja e njohur e televizionit italian Nadia Toffa, e cila drejtoi “Le Iene” në Italia Uno, vdiq sot nga kanceri, raportojnë mediet italiane. Ajo ishte 40 vjeçe. Toffa ishte diagnostikuar me tumor në tru në ...

Sëmundja e kancerit i merr jetën gazetares së njohur
Drejtuesja dhe gazetarja e ‘Le Lene’ Nadia Toffa, vetëm 40 vjeç, u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me kancerin. Lajmin e bëri të ditur stafi i televizionit në rrjetet sociale. ‘Le Lene’ i kanë dedikuar një status ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 10:45
Drejtuesja dhe gazetarja e ‘Le Lene’ Nadia Toffa, vetëm 40 vjeç, u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me kancerin. Lajmin e bëri të ditur stafi i televizionit në rrjetet sociale. ‘Le Lene’ i kanë dedikuar një status ...

Vdes moderatorja e famshme, ‘Le Iene’: Për ne asgjë nuk do jetë më si më parë
Moderatorja e një prej programeve italiane më të njohura në Shqipëri, ‘Le Iene’, Nadia Toffa, ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë stafi ...
Politiko | 13-Aug-2019 10:10
Moderatorja e një prej programeve italiane më të njohura në Shqipëri, ‘Le Iene’, Nadia Toffa, ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë stafi ...

E trishtë; humb betejën me kancerin, ndahet nga jeta prezantuesja italiane!
Një lajm tejet i hidhur ka trishtuar botën e televizionit italian mëngjesin e kësaj të marte. Nadia Toffa, prezantuesja e njohur italiane është ndarë nga jeta, pas një beteje gati dy vjeçare me sëmundjen e kancerit. Ka ...
Bordo | 13-Aug-2019 08:58
Një lajm tejet i hidhur ka trishtuar botën e televizionit italian mëngjesin e kësaj të marte. Nadia Toffa, prezantuesja e njohur italiane është ndarë nga jeta, pas një beteje gati dy vjeçare me sëmundjen e kancerit. Ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved