ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 04:27

Pas Duas, mamaja e saj shfaqet atraktive në bikini (FOTO)

Pas Duas, mamaja e saj shfaqet atraktive në bikini (FOTO)
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:12
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...

A po shtyhen nëna Ritës dhe Duas kush më mirë po duket në bikini?
Shpeshherë është shkruar për rivalitetin në mes të Rita Orës dhe Dua Lipës. Madje për këtë rivalitet është shkruar edhe nga mediat britanike. Është thënë dhe shkruar se dy këngëtarët kosovare nuk flasin me ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:08
Shpeshherë është shkruar për rivalitetin në mes të Rita Orës dhe Dua Lipës. Madje për këtë rivalitet është shkruar edhe nga mediat britanike. Është thënë dhe shkruar se dy këngëtarët kosovare nuk flasin me ...

Edhe nëna e Dua Lipës shfaqet fantastike në bikini nga pushimet me famlijen
Anesa Lipa poston foto në bikini, duket e mrekullueshme. Familja e Dua Lipës po pushojnë në bregdet, por pa këngëtaren. E nga këto pushime ata po postojnë vazhdimisht fotografi nga më të bukurat. Këto ditë nëna e Rita ...
Zeri | 14-Aug-2019 16:42
Anesa Lipa poston foto në bikini, duket e mrekullueshme. Familja e Dua Lipës po pushojnë në bregdet, por pa këngëtaren. E nga këto pushime ata po postojnë vazhdimisht fotografi nga më të bukurat. Këto ditë nëna e Rita ...

Edhe nëna e Dua Lipës shfaqet fantastike në bikini nga pushimet me famlijen
Anesa Lipa poston foto në bikini, duket e mrekullueshme. Familja e Dua Lipës po pushojnë në bregdet, por pa këngëtaren. E nga këto pushime ata po postojnë vazhdimisht fotografi nga më të bukurat. Këto ditë nëna e Rita ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:35
Anesa Lipa poston foto në bikini, duket e mrekullueshme. Familja e Dua Lipës po pushojnë në bregdet, por pa këngëtaren. E nga këto pushime ata po postojnë vazhdimisht fotografi nga më të bukurat. Këto ditë nëna e Rita ...

Këtë video ku nëna e Rita Orës kërcen me kokë në ujë s’duhet ta humbisni
Nëna e Rita Orës po i lë nën hije shumë vajza të reja. Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, është po ashtu e njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net. Ajo është një ndër përkrahëset më të mëdha të Ritës ...
Zeri | 14-Aug-2019 16:29
Nëna e Rita Orës po i lë nën hije shumë vajza të reja. Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, është po ashtu e njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net. Ajo është një ndër përkrahëset më të mëdha të Ritës ...

“Zhadja” publikon foto në bikini, befason fansat me pamjen e saj
Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 16:10
Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë ...

Nëna e Rita Orës kcen si peshk në pishinë
Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë herë ka lënë disa ditë për të pushuar në ...
Arbresh | 14-Aug-2019 15:59
Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë herë ka lënë disa ditë për të pushuar në ...

Këtë video të nënës së Rita Orës duke kërcyer në ujë nuk duhet ta humbisni
Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 15:29
Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit. Si çdo vit, ajo edhe këtë ...

Nëna e Duas i sfidon vajzat e reja me trupin e saj joshës
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...
Arbresh | 14-Aug-2019 14:16
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...

Pl.as keq she.rri mes femrave, go.ditje me grushta e shishe në lokal, nje 36 vjeçare është arr.estuar(Video)
Një s.herr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u god.itur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sher.ri ka degraduar në godi.tje me shishe. Nuk dihen shkaqet e sher.rit dhe është dashur ndërhyrja ...
Lexo | 13-Aug-2019 17:49
Një s.herr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u god.itur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sher.ri ka degraduar në godi.tje me shishe. Nuk dihen shkaqet e sher.rit dhe është dashur ndërhyrja ...

Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda
Vera Ora fillon ditën me një ‘selfie’ në bikini. Vera kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë. Nëna e këngëtares me famë ...
Arbresh | 12-Aug-2019 15:37
Vera Ora fillon ditën me një ‘selfie’ në bikini. Vera kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë. Nëna e këngëtares me famë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved