ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:35

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.
Top Channel | 14-Aug-2019 10:49
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.

Video/ Po planifikonte vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...
Mapo | 14-Aug-2019 10:53
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:39
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari/ VIDEO
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 10:53
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:40
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:31
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
Top Channel | 14-Aug-2019 10:23
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (VIDEO)
Policia e Shtetit njoftoi sot se ka ndaluar një person shumë të rrezikshëm dhe ka bërë të mundur parandalimin e një krimi në Tiranë. Gjithçka, falë qytetarëve të Tiranës. Mbrëmë, pasi është marrë njoftimi nga qytetarët ...
Lapsi | 14-Aug-2019 10:53
Policia e Shtetit njoftoi sot se ka ndaluar një person shumë të rrezikshëm dhe ka bërë të mundur parandalimin e një krimi në Tiranë. Gjithçka, falë qytetarëve të Tiranës. Mbrëmë, pasi është marrë njoftimi nga qytetarët ...

Policia parandaloi krimin, kush është i riu që u arrestua
Sadetin Erkoçeviq u ndalua të martën nga policia e Tiranës pasi dyshohej se do të kryente një krim të rëndë në kryeqytet. 28-vjeçari nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare. Ai ishte shpallur në kërkim ...
ABCNews | 14-Aug-2019 10:51
Sadetin Erkoçeviq u ndalua të martën nga policia e Tiranës pasi dyshohej se do të kryente një krim të rëndë në kryeqytet. 28-vjeçari nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare. Ai ishte shpallur në kërkim ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:10
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit të radhës
Ka qenë një telefonatë në polici që ka çuar në arrestimin e 28 vjeçarit dhe që, sipas autoriteteve, ka shmangur një tjetër vrasje. Rreth orës 20:50 është marrë njoftimi së në rrugën “Bilal Xhaferi”, pranë liqenit ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:49
Ka qenë një telefonatë në polici që ka çuar në arrestimin e 28 vjeçarit dhe që, sipas autoriteteve, ka shmangur një tjetër vrasje. Rreth orës 20:50 është marrë njoftimi së në rrugën “Bilal Xhaferi”, pranë liqenit ...

Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë një telefonatë në ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 10:34
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë një telefonatë në ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 10:32
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Parandalohet vrasja, policia arreston personin me rrezikshmëri të lartë
Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në kërkim, evidentimin dhe ...
ABCNews | 14-Aug-2019 10:16
Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në kërkim, evidentimin dhe ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet shkodrani i shumëkërkuar
Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullaji në një deklaratë për medie ka thënë se, është parandaluar një vrasje në Tiranë edhe është vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë. Mbrëmë rreth orës 20:50 policia ...
Dritare | 14-Aug-2019 10:30
Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullaji në një deklaratë për medie ka thënë se, është parandaluar një vrasje në Tiranë edhe është vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë. Mbrëmë rreth orës 20:50 policia ...

I kamufluar me syze dhe kapele, kush është shkodrani që po planifikonte vrasje mbrëmë në Tiranë
Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por ndërhyrja e policisë ka bërë të mundur parandalimin e ...
Politiko | 14-Aug-2019 10:30
Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por ndërhyrja e policisë ka bërë të mundur parandalimin e ...

Parandalohet ngjarja në Tiranë/ Arrestohet shkodrani i rrezikshëm
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...
Lexo | 14-Aug-2019 10:27
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia kap shkodranin e rrezikshëm
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:16
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg
Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”. Parandalohet një vrasje dhe ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:16
Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”. Parandalohet një vrasje dhe ...

Policia del në konferencë: Si u parandalua vrasja në Tiranë, arrestohet i riu nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë
Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit doli pak ...
Politiko | 14-Aug-2019 10:16
Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit doli pak ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved