ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:46

Vlora vuan nga trafiku/ Në mëngjes dhe në mbrëmje krijohen radhë me makina

Vlora vuan nga trafiku/ Në mëngjes dhe në mbrëmje krijohen radhë me makina
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit.
Top Channel | 13-Aug-2019 15:17
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit.

Dyndje dhe në portin e Vlorës, nga fillimi i gushtit kanë mbëritur 15.800 persona
Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit.
Top Channel | 13-Aug-2019 15:17
Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit.

Fluks i lartë në Korçë, qytetarët mësyjnë qytetin juglindor
KORÇË Ashtu si dje edhe ditën e sotme ka patur fluks të lartë në hyrje dhe në dalje të qarkut të Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:58
KORÇË Ashtu si dje edhe ditën e sotme ka patur fluks të lartë në hyrje dhe në dalje të qarkut të Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë ...

Vlorë, trafik edhe në mbrëmje/ Radhë kilometrike, nga Orikumi në qytet rruga përshkohej për 2 orë
Trafik i rënduar edhe gjatë mbrëmjes të së hënës në gjithë vijën bregdetare të qytetit të Vlorës.
Top Channel | 12-Aug-2019 23:49
Trafik i rënduar edhe gjatë mbrëmjes të së hënës në gjithë vijën bregdetare të qytetit të Vlorës.

Fluks në portin e Vlorës, vijnë emigrantët e turistët
Vetëm këtë te marte ne portin e Vlorës, kane hyre 1600 emigrante dhe turiste te cilët kane mbërritur me 2 tragete te linjës Vlore-Brindisi, ndërsa ne tre ditët e fundit numri i tyre llogaritet ne 6300. Autoritet ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 14:31
Vetëm këtë te marte ne portin e Vlorës, kane hyre 1600 emigrante dhe turiste te cilët kane mbërritur me 2 tragete te linjës Vlore-Brindisi, ndërsa ne tre ditët e fundit numri i tyre llogaritet ne 6300. Autoritet ...

Dyndje turistësh në Korçë, trafik në akset kryesore
Akset kryesore të Korçës janë përballur me trafik, për shkak të kthimit të emigrantëve dhe të pranisë së turistëve, të cilët kanë zgjedhur për të kaluar jo vetëm pushimet, por për tu bërë edhe pjesë e Festës së Birrës ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 13:15
Akset kryesore të Korçës janë përballur me trafik, për shkak të kthimit të emigrantëve dhe të pranisë së turistëve, të cilët kanë zgjedhur për të kaluar jo vetëm pushimet, por për tu bërë edhe pjesë e Festës së Birrës ...

Punime te Ura e Kukësit, makinat rresht kilometrik në Rr. e Kombit
mapo.al Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. ...
Mapo | 12-Aug-2019 20:37
mapo.al Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. ...

Dyndje drejt plazheve/ Fluks automjetesh nga kufiri në Morinë, deri në Vlorë
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri.
Top Channel | 12-Aug-2019 19:35
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri.

Tre tragete ankorohen në Durrës, 4600 pasagjerë mësyjnë bregdetin
DURRËS Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete janë regjistruar në pikën kufitare të Morinës në ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 14:11
DURRËS Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete janë regjistruar në pikën kufitare të Morinës në ...

Pamjet e trafikut në Vlorë, çdo mëngjes dhe darkë vargu i makinave mban me orë qytetarët në rrugë
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit. Dita e hënë ishte edhe më e ngarkuara në trafik, kjo për shkak se në ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:32
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit. Dita e hënë ishte edhe më e ngarkuara në trafik, kjo për shkak se në ...

Fluks në portin e Durrësit, 4600 persona dhe 1mij makina mësyjnë bregdetin
Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. E njëjta situatë paraqitet edhe në portin e Durrësit. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete ...
Telegraf | 12-Aug-2019 14:38
Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. E njëjta situatë paraqitet edhe në portin e Durrësit. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete ...

Dyndje masive e turistëve nga të katër anët, mësyjnë qytetin juglindor
Siç është raportuar këto ditë se ka një fluks të shtuar të turistëve në pikat kufitare të Durrësit dhe Morinës në Kukës, ditën e sotme është shënuar një fluks i lartë shtetasish në hyrje dhe në dalje të pikave kufitare ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 14:09
Siç është raportuar këto ditë se ka një fluks të shtuar të turistëve në pikat kufitare të Durrësit dhe Morinës në Kukës, ditën e sotme është shënuar një fluks i lartë shtetasish në hyrje dhe në dalje të pikave kufitare ...

Sezoni turistik, fluks udhëtarësh në doganën e Kapshticës dhe Qafë-Thanës
Ditën e sotme në pikat kufitare në Jug-Lindje të vendit ka patur një fluks të madh automjetesh. Fluksi më i madh i automjeteve dhe udhëtarëve ka qenë në pikën kufitare të Kapshticës. Përgjatë 24-orëve të fundit në pikën ...
Lexo | 13-Aug-2019 14:01
Ditën e sotme në pikat kufitare në Jug-Lindje të vendit ka patur një fluks të madh automjetesh. Fluksi më i madh i automjeteve dhe udhëtarëve ka qenë në pikën kufitare të Kapshticës. Përgjatë 24-orëve të fundit në pikën ...

Fluks i madh në pikën kufitare të Korçës dhe Qafë-Thanë
Një fluks i lartë njerëzish është shënuar sot në hyrje dhe dalje të pikës kufitare në Korçë. Në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë dalë 4705 shtetas të huaj dhe shqiptarë. Ndërkohë, në ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Një fluks i lartë njerëzish është shënuar sot në hyrje dhe dalje të pikës kufitare në Korçë. Në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë dalë 4705 shtetas të huaj dhe shqiptarë. Ndërkohë, në ...

Aksi Fushë Krujë-Thumanë bllokon veriun, radhë kilometrike makinash
Fluksi i madh i pushuesve, vecanerisht i atyre që kanë hyrë nga Kosova, kanë shkaktuar trafik të rënduar në aksin rrugor Fushë Krujë – Thumanë. Në këtë aks, vargu i automjeteve shkon në rreth 1 kilometër, dhe kjo ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 10:54
Fluksi i madh i pushuesve, vecanerisht i atyre që kanë hyrë nga Kosova, kanë shkaktuar trafik të rënduar në aksin rrugor Fushë Krujë – Thumanë. Në këtë aks, vargu i automjeteve shkon në rreth 1 kilometër, dhe kjo ...

Në Vlorë trafik edhe në mbrëmje
Një vijë kilometrike e cila nis që nga Llogoraja dhe përfundon në hyrje të autostradës Vlorë- Levan. Trafiku i rënduar ka nisur në orët e para të ditës së djeshme, ku pushuesit që niseshin drejt bregdetit , për të ...
Lajminet | 12-Aug-2019 23:57
Një vijë kilometrike e cila nis që nga Llogoraja dhe përfundon në hyrje të autostradës Vlorë- Levan. Trafiku i rënduar ka nisur në orët e para të ditës së djeshme, ku pushuesit që niseshin drejt bregdetit , për të ...

Punime te Ura e Kukësit, makinat rresht kilometrik në Rrugën e Kombit
Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. Për ...
Lajmi i Fundit | 12-Aug-2019 21:02
Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. Për ...

Fluks në Kapshticë, radhë të gjata në pikën kufitare
Në pikën e kalimit Kufitar të Kapshticës vijon fluksi i lartë i hyrje daljeve në Shqipëri. Sipas informacioneve nga drejtoria vendore e kufirit dhe emigracionit, bëjnë me dije se vetëm gjatë 24 orëve të fundit kanë hyrë ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 13:12
Në pikën e kalimit Kufitar të Kapshticës vijon fluksi i lartë i hyrje daljeve në Shqipëri. Sipas informacioneve nga drejtoria vendore e kufirit dhe emigracionit, bëjnë me dije se vetëm gjatë 24 orëve të fundit kanë hyrë ...

Dyndje drejt plazheve, fluks automjetesh nga kufiri në Morinë, deri në Vlorë
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri. Pamjet që vijnë nga pika e kalimit kufitar të Morinit tregojnë një dyndje të vërtetë të automjeteve. ...
Gazeta Monitor | 12-Aug-2019 20:29
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri. Pamjet që vijnë nga pika e kalimit kufitar të Morinit tregojnë një dyndje të vërtetë të automjeteve. ...

Dyndje drejt plazheve - fluks automjetesh nga kufiri në Morinë deri në Vlorë
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që hyjnë në Shqipëri.
Kosova Press | 12-Aug-2019 20:01
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që hyjnë në Shqipëri.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved