ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:43

Nusja bie në det gjatë realizimit të setit fotografik të martesës

Nusja bie në det gjatë realizimit të setit fotografik të martesës
Videoja që po shihni vjen nga Kankun, Meksikë. Aili Reierson po realizonte setit fotografik të martesës së saj së bashku me bashkëshortin mbi një motorr uji. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë dhe dhëndrri mezi e ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:17
Videoja që po shihni vjen nga Kankun, Meksikë. Aili Reierson po realizonte setit fotografik të martesës së saj së bashku me bashkëshortin mbi një motorr uji. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë dhe dhëndrri mezi e ...

VIDEO qesharake: Po realizonte fotot e dasmës, nusja bie në ujë
Ky është momenti qesharak kur një nuse e cila po realizonte fotot e dasmës bie në ujë. Aili Reierson po fotografohej mbi një motor uji në brigjet e Kankunit të Meksikës. Mirëpo, nusja nuk ishte aq me fat, duke bërë që ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 11:38
Ky është momenti qesharak kur një nuse e cila po realizonte fotot e dasmës bie në ujë. Aili Reierson po fotografohej mbi një motor uji në brigjet e Kankunit të Meksikës. Mirëpo, nusja nuk ishte aq me fat, duke bërë që ...

Pamje nga rrahja në Shkup, ku humbi jetën një 17-vjeçar (VIDEO)
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja zike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 15:30
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja zike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...

Ndërroi jetë një 17-vjeçar pas plagëve të marra nga përleshja
Mbrëmë është sulumuar me thikë një adoleshent në Lagjen Lisiçe të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate kur zënka verbale mes disa personave ka eskaluar në dhunë fizike, njofton Portalb.mk. Menjëherë pas mesnate, në ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:05
Mbrëmë është sulumuar me thikë një adoleshent në Lagjen Lisiçe të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate kur zënka verbale mes disa personave ka eskaluar në dhunë fizike, njofton Portalb.mk. Menjëherë pas mesnate, në ...

Basketbollisti 17-vjeçar i MZT Skopjes, i riu që mbeti i vrarë mbrëmë në Lisiçe
Basketbollisti 17-vjeçar i MZT Skopjes, Nikolla Hristovski, i cili ishte pjesë e kadetëve dhe juniorëve të kësaj skuadre të njohur shkupjane të basketbollit, është i riu që mbeti i vrarë mbrëmë në lagjen e Lisiçes së ...
InfoSport.mk | 14-Aug-2019 13:59
Basketbollisti 17-vjeçar i MZT Skopjes, Nikolla Hristovski, i cili ishte pjesë e kadetëve dhe juniorëve të kësaj skuadre të njohur shkupjane të basketbollit, është i riu që mbeti i vrarë mbrëmë në lagjen e Lisiçes së ...

Po realizonte fotot e dasmës, nusja bie në det me fustanin e bardhë (VIDEO)
Aili Reierson është rrëzuar nga një motorr uji kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë. Ata hipin në motorrrin e ujit dhe bëhen gati për fotot, por ...
Lexo | 14-Aug-2019 13:29
Aili Reierson është rrëzuar nga një motorr uji kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë. Ata hipin në motorrrin e ujit dhe bëhen gati për fotot, por ...

Pamje nga rrahja fizike në Shkup, ku humbi jetën një 17-vjeçar
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:19
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...

Shkup, ndërroi jetë një 17 vjeçar pas plagëve të marra nga përleshja
Mbrëmë është sulumuar me thikë një adoleshent në Lagjen Lisiçe të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate kur zënka verbale mes disa personave ka eskaluar në dhunë fizike, njofton Portalb.mk Menjëherë pas mesnate, në ...
Portalb | 14-Aug-2019 13:29
Mbrëmë është sulumuar me thikë një adoleshent në Lagjen Lisiçe të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate kur zënka verbale mes disa personave ka eskaluar në dhunë fizike, njofton Portalb.mk Menjëherë pas mesnate, në ...

Pamje nga rrahja fizike në Shkup, ku humbi jetën një 17-vjeçar
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...
Albportali | 14-Aug-2019 13:28
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...

Pamje nga rrahja fizike në Shkup, ku humbi jetën një 17-vjeçar
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...
Republika | 14-Aug-2019 13:25
Portalet maqedonase kanë publikuar pamje nga rrahja fizike në lagjen Lisiçe, ku u ther për vdekje një 17 vjeçar. Video është bërë nga banorët e banesave përreth, ndërsa policia më herët njoftoi se autori i vrasjes është ...

Video nga përleshja në Shkup ku humbi jetën 17 vjeçari
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...
Shenja | 14-Aug-2019 13:09
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...

Si vdiq 17 vjeçari nga Shkupi
Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në Lagjen Lisiçe ka filluar një zënkë verbale që më pas ka eskaluar në dhunë fizike. Me këtë rast disa ...
Flaka | 14-Aug-2019 13:01
Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në Lagjen Lisiçe ka filluar një zënkë verbale që më pas ka eskaluar në dhunë fizike. Me këtë rast disa ...

Dëshironte foto përrallore, por me fund të hidhur; nusja bie nga motori i ujit (VIDEO))
Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës. Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun ...
InFokusi | 14-Aug-2019 12:26
Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës. Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun ...

Goditet një shtatëmbëdhjetë vjeçar me th*ikë në Lisiçe
Shkup, 14 gusht – Një djalë shtatëmbëdhjetë vjeçar e ka humbur jetën pasi pas një grindjeje e cila vazhdoi me përleshje fizike është goditur me th*ikë nga një moshatar i tij. Sulmuesi është gjetur dhe është arrestuar në ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 11:51
Shkup, 14 gusht – Një djalë shtatëmbëdhjetë vjeçar e ka humbur jetën pasi pas një grindjeje e cila vazhdoi me përleshje fizike është goditur me th*ikë nga një moshatar i tij. Sulmuesi është gjetur dhe është arrestuar në ...

Theret me thikë një 17-vjeçar në Lisiçe të Shkupit, humb jetën në spital
Një 17-vjeçar ka ndërruar jetë pasi pas një konflikti fizik, është therur me thikë nga një bashkëmoshatar. Sulmuesi është kapur dhe arrestuar. Policia informon se 35 minuta pas mesnate në SPB është denoncuar se në ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:37
Një 17-vjeçar ka ndërruar jetë pasi pas një konflikti fizik, është therur me thikë nga një bashkëmoshatar. Sulmuesi është kapur dhe arrestuar. Policia informon se 35 minuta pas mesnate në SPB është denoncuar se në ...

Shkupjani 17 vjeçar goditet për vdekje me thikë
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...
Republika | 14-Aug-2019 11:29
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...

Theret me thikë një 17-vjeçar nga Shkupi
Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në Lagjen Lisiçe ka filluar një zënkë verbale që më pas ka eskaluar në dhunë fizike. Me këtë rast disa ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:29
Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në Lagjen Lisiçe ka filluar një zënkë verbale që më pas ka eskaluar në dhunë fizike. Me këtë rast disa ...

Shkupjani 17 vjeçar goditet për vdekje me thikë
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 11:29
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...

LAJMI I FUNDIT Shkupjani 17 vjeçar goditet për vdekje me thikë
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...
Albportali | 14-Aug-2019 11:21
Gjysmë ore pas mesnate në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Februarski Pohod” në lagjen Lisiçe të Shkupit, ka pasur mosmarrëveshje e cila ka vazhduar me përleshje fizike. “Në një moment A.T (18) ka nxjerr thikën ...

Theret me thikë një 17-vjeçar në Lisiçe të Shkupit, humb jetën në spital
Një 17-vjeçar ka ndërruar jetë pasi pas një konflikti fizik, është therur me thikë nga një bashkëmoshatar. Sulmuesi është kapur dhe arrestuar. Policia informon se 35 minuta pas mesnate në SPB është denoncuar se në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:53
Një 17-vjeçar ka ndërruar jetë pasi pas një konflikti fizik, është therur me thikë nga një bashkëmoshatar. Sulmuesi është kapur dhe arrestuar. Policia informon se 35 minuta pas mesnate në SPB është denoncuar se në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved