ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:25

Padi penale për prodhim dhe shitje të drogës kundër tre personave nga Tetova, dy prej tyre të mitur

Padi penale për prodhim dhe shitje të drogës kundër tre personave nga Tetova, dy prej tyre të mitur
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka ngritur padi penale kundër tre personave nga Tetova, dy prej të cilëve janl të mitur. Të dyshuarit me datë 30.04.2019 ata janë kapur me drogë. “SPB-Tetovë ka ngritur padi ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 14:57
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka ngritur padi penale kundër tre personave nga Tetova, dy prej të cilëve janl të mitur. Të dyshuarit me datë 30.04.2019 ata janë kapur me drogë. “SPB-Tetovë ka ngritur padi ...

Dy tetovarë janë arrestuar pasi që e kanë penguar policinë gjatë kontrolleve
Dy banorë të Tetovës janë arrestuar pasi që në dy raste të ndara e kanë penguar policinë të kryejnë bastisje, informoi sot SPB Tetovë. Në bastisjen e parë në rrugën “Ivo Llolla Ribar” gjatë kontrollit të katër personave ...
Shenja | 14-Aug-2019 13:09
Dy banorë të Tetovës janë arrestuar pasi që në dy raste të ndara e kanë penguar policinë të kryejnë bastisje, informoi sot SPB Tetovë. Në bastisjen e parë në rrugën “Ivo Llolla Ribar” gjatë kontrollit të katër personave ...

Dy tetovarë janë arrestuar pasi që e kanë penguar policinë gjatë kontrolleve
Tetovë, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Dy banorë të Tetovës janë arrestuar pasi që në dy raste të ndara e kanë penguar policinë të kryejnë bastisje, informoi sot SPB Tetovë. Në bastisjen e parë në rrugën “Ivo Llolla Ribar” ...
Medial | 14-Aug-2019 12:33
Tetovë, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Dy banorë të Tetovës janë arrestuar pasi që në dy raste të ndara e kanë penguar policinë të kryejnë bastisje, informoi sot SPB Tetovë. Në bastisjen e parë në rrugën “Ivo Llolla Ribar” ...

Ndalohen katër persona në Tetovë, posedonin marijuanë
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 11:38
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...

Ndalohen katër persona që posedonin marijuanë
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:29
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...

Ndalohen katër persona në Tetovë, posedonin marijuanë
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 11:13
Zyrtarët policorë të Sektorit për punë të Brendshme të Tetovës një ditë më parë rreth orës 22:45 minuta kanë privuar nga liria 25 vjeçarin A.J. nga Tetova dhe 20 vjeçarin K.Sh. nga fshati Sellcë i Tetovës, si dhe dy të ...

Arrestohen dy persona nga Gotivari, gjendet drogë në makinën e tyre
Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se sot në fashtin Bogovinë janë arrestuar dy persona tek të cilët është gjetur kokainë. “Më 13.08.2019 rreth orës 04 e 25 minuta në fshatin Bogovinë në Tetovë është ndaluar ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 14:23
Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se sot në fashtin Bogovinë janë arrestuar dy persona tek të cilët është gjetur kokainë. “Më 13.08.2019 rreth orës 04 e 25 minuta në fshatin Bogovinë në Tetovë është ndaluar ...

1000 euro gjoba për muzikën me zë të lartë
Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë u bën apel pronarëve të kafeneve, diskotekave dhe objekteve të tjera hotelierike të kenë kujdes në intensitetin e muzikës që e lëshojnë në lokalet e tyre apo e luajnë grupet ...
Flaka | 13-Aug-2019 21:04
Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë u bën apel pronarëve të kafeneve, diskotekave dhe objekteve të tjera hotelierike të kenë kujdes në intensitetin e muzikës që e lëshojnë në lokalet e tyre apo e luajnë grupet ...

Arrestohen dy persona në Tetovë, posedonin kokainë
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria dy persona, 23 dhe 29 vjeçar. Gjatë kontrollit në makinën e tyre ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:14
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria dy persona, 23 dhe 29 vjeçar. Gjatë kontrollit në makinën e tyre ...

Dasmat, MPB thotë se 1000 euro do gjobiten lokalet që lëshojnë zërin e lartë
Ministria e Brendshme apelon tek qytetarët dhe sidomos restorantet të kenë kujdes për dasmat sepse mund të gjobiten me gjoba prej 500 deri 1000 euro, në rast se lëshojnë muzikën me zë të lartë. Kjo masë vlen edhe për ...
Ina-Online | 13-Aug-2019 16:57
Ministria e Brendshme apelon tek qytetarët dhe sidomos restorantet të kenë kujdes për dasmat sepse mund të gjobiten me gjoba prej 500 deri 1000 euro, në rast se lëshojnë muzikën me zë të lartë. Kjo masë vlen edhe për ...

SPB Tetovë: Muzika me zë të lartë në objektet hotelierike gjobitet deri në 1.000 euro
Tetovë, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë u bën apel pronarëve të kafeneve, diskotekave dhe objekteve të tjera hotelierike të kenë kujdes në intensitetin e muzikës që e lëshojnë në ...
Medial | 13-Aug-2019 16:40
Tetovë, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë u bën apel pronarëve të kafeneve, diskotekave dhe objekteve të tjera hotelierike të kenë kujdes në intensitetin e muzikës që e lëshojnë në ...

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të kokainës
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 11:03
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të kokainës
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...
Shenja | 13-Aug-2019 10:46
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...

Gjendet kokainë brenda BMW-së me targa zvicerane, arrestohen dy persona nga Gostivari
Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se sot në fashtin Bogovinë janë arrestuar dy persona tek të cilët është gjetur kokainë. “Më 13.08.2019 rreth orës 04 e 25 minuta në fshatin Bogovinë në Tetovë është ndaluar ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 10:36
Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se sot në fashtin Bogovinë janë arrestuar dy persona tek të cilët është gjetur kokainë. “Më 13.08.2019 rreth orës 04 e 25 minuta në fshatin Bogovinë në Tetovë është ndaluar ...

Arrestohen dy persona në Tetovë, posedonin “Kokainë”
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 10:34
Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit ...

Gjashtë persona të lënduar në një aksident në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit
Gjashtë të rinj janë lënduar, pas një aksidenti në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik “BMW” me targa të ...
Telegrafi | 12-Aug-2019 16:55
Gjashtë të rinj janë lënduar, pas një aksidenti në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik “BMW” me targa të ...

I kalueshëm aksi rrugor në drejtim të vendkalimit kufitar Bogorodicë
Strumicë, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Është normalizuar trafiku në aksin rrugor Gjevgjeli- Vendkalimi Kufitar Bogorodicë, i cili ishte në ndërprerje për shkak të aksidentit rrugor. Këtë sot e theksoi zëdhënësja e SPB ...
Medial | 12-Aug-2019 18:33
Strumicë, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Është normalizuar trafiku në aksin rrugor Gjevgjeli- Vendkalimi Kufitar Bogorodicë, i cili ishte në ndërprerje për shkak të aksidentit rrugor. Këtë sot e theksoi zëdhënësja e SPB ...

Gjashtë të lënduar pas daljes nga rruga të automjetit drejt Kodrës së Diellit
Tetovë, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë ...
Medial | 12-Aug-2019 15:37
Tetovë, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë ...

Gjashtë të lënduar pas daljes nga rruga të automjetit drejt Kodrës së Diellit
Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik ...
TetovaSot | 12-Aug-2019 14:58
Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik ...

Gjashtë të lënduar pas daljes nga rruga të automjetit drejt Kodrës së Diellit
Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik ...
Shenja | 12-Aug-2019 14:21
Gjashtë të rinj janë lënduar gjatë daljes së automjetit nga korsia, në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit tek fshati Lisec. Policia e Tetovës informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë, një orë pas mesnate. “Automjeti motorik ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved