ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Operacioni ‘Peza’, arrestohet 47 vjeçari pezak me 3 armë dhe 308 fishek

Operacioni ‘Peza’, arrestohet 47 vjeçari pezak me 3 armë dhe 308 fishek
Forcat e policisë së Tiranës, kanë arrestuar shtetasin 47 vjeçar me iniciale D.H. banues në Ballashenj të Pezës, pasi në banesën e tij janë gjetur 3 armë dhe 308 fishek. Armët janë gjetur në banesë, ku gjatë ...
Telegraf | 14-Aug-2019 15:39
Forcat e policisë së Tiranës, kanë arrestuar shtetasin 47 vjeçar me iniciale D.H. banues në Ballashenj të Pezës, pasi në banesën e tij janë gjetur 3 armë dhe 308 fishek. Armët janë gjetur në banesë, ku gjatë ...

3 armë zjarri dhe qindra fishekë luftarak në banesë
Këtë të mërkurë forcat e policisë së komisariatit nr.6 në kryeqytet kanë vënë në pranga një 47-vjeçar që posedonte armët. Në bazë të informacioneve të marra nga qytetarët uniformat blu të komisariatit numër 6 zhvilluan ...
ABCNews | 14-Aug-2019 15:29
Këtë të mërkurë forcat e policisë së komisariatit nr.6 në kryeqytet kanë vënë në pranga një 47-vjeçar që posedonte armët. Në bazë të informacioneve të marra nga qytetarët uniformat blu të komisariatit numër 6 zhvilluan ...

Policia kontrolle në Elbasan, arrestohen 4 persona në 24 orë
Policia e Elbasanit në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë ka arrestuar në flagrancë gjatë 24 orëve të fundit 4 persona për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë 3 prej të ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 15:29
Policia e Elbasanit në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë ka arrestuar në flagrancë gjatë 24 orëve të fundit 4 persona për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë 3 prej të ...

Pistoletë e 308 fishekë, arrestohet 47-vjeçari në Pezë
Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar që ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 15:22
Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar që ...

Armë me shumicë në banesë, kapet 47-vjeçari në rrethinat e Tiranës
TIRANË Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:58
TIRANË Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar ...

Tiranë/ Arsenal armësh në banesë, në pranga 47-vjeçari
Një 47-vjeçar, shtetasi me iniciale D.H., është vënë në pranga mesditën e sotme në Tiranë për armëmbajtje pa leje. Ndalimi i 47-vjeçarit u bë në kuadër të operacionit të koduar “PEZA”. Gjatë kontrollit të ushtruar në ...
Lapsi | 14-Aug-2019 15:15
Një 47-vjeçar, shtetasi me iniciale D.H., është vënë në pranga mesditën e sotme në Tiranë për armëmbajtje pa leje. Ndalimi i 47-vjeçarit u bë në kuadër të operacionit të koduar “PEZA”. Gjatë kontrollit të ushtruar në ...

Kishte mbjell kanabis në stan, pranga 45-vjeçarit
FIER Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi në stanin e tij kishte mbjell kanabis. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bazuar edhe në informacione të marra në rrugë operative, u evidentuan ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:31
FIER Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi në stanin e tij kishte mbjell kanabis. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bazuar edhe në informacione të marra në rrugë operative, u evidentuan ...

Operacioni “Mifoli” çon në pranga 2 persona dhe procedon 2 kryepleq. Sekuestrohet armë dhe drogë
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit të ...
Top Channel | 14-Aug-2019 11:59
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit të ...

Kishte kultivuar kanabis, pranga 45 vjeçarit
Policia e Fierit ka asgjesuar disa bimë narkotike dhe ka vënë në pranga kultivuesin e tyre. Operacioni u zhvillua në fshatin Vreshtaz, Njësia Administrative Cakran, nga ku u arrestua në flagrancë shtetasi A.M., 45 vjeç. ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 12:16
Policia e Fierit ka asgjesuar disa bimë narkotike dhe ka vënë në pranga kultivuesin e tyre. Operacioni u zhvillua në fshatin Vreshtaz, Njësia Administrative Cakran, nga ku u arrestua në flagrancë shtetasi A.M., 45 vjeç. ...

Policia kontrollon shtëpinë e llapjanit, që transportonte armë në Serbi
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Llapjani ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:28
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Llapjani ...

Drogë, armë e municione, arrestohen dy persona në Vlorë, një në kërkim
Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike,. Shtetasit e arrestuar janë A.L., 44 vjeç banues në Mifol dhe Th.N., 53 vjeç banues në ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 12:00
Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike,. Shtetasit e arrestuar janë A.L., 44 vjeç banues në Mifol dhe Th.N., 53 vjeç banues në ...

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 11:22
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...

Policia kontrollon shtëpinë e llapjanit, që transportonte armë në Serbi
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Llapjani ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:37
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Llapjani ...

Me pushkë e automatik, si e ruanin kanabisin 3 beratasit, arrestohen
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...

Trafikonte armë Serbi-Kosovë-Shqipëri, pranga 51-vjeçarit
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...

Trafikonte armë nga Serbia në Kosovë për në Shqipëri, pranga 51 vjeçarit
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT.
Top Channel | 13-Aug-2019 17:41
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT.

Berat/ 3 persona nën pranga për kultivim hashashi dhe armëmbajtje pa leje
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.
Top Channel | 13-Aug-2019 17:14
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.

VIDEO: Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:56
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...

Mbollën kanabis në fshatrat e Vlorës, arrestohen dy persona
mapo.al Policia ka arrestuar sot dy persona që kishin kultivuar kanabis sativa në fshatrat Mifol dhe Aliban të Vlorës. Po kështu po procedohen dhe kryepleqtë e fshatrave pasi nuk kishin denoncuar ngjarjen. “Shërbimet e ...
Mapo | 14-Aug-2019 11:59
mapo.al Policia ka arrestuar sot dy persona që kishin kultivuar kanabis sativa në fshatrat Mifol dhe Aliban të Vlorës. Po kështu po procedohen dhe kryepleqtë e fshatrave pasi nuk kishin denoncuar ngjarjen. “Shërbimet e ...

Arrestohet në Podujevë një tregtar i armëve nga Shqipëria
Fillimisht, policia e Kosovës ka pranuar disa informata nga policia shqiptare se i dyshuari po merret me kontrabandë të armëve. “Është raportuar se pas pranimit të një informate përmes ILEC-u nga shteti i Shqipërisë, ...
Lajminet | 14-Aug-2019 12:06
Fillimisht, policia e Kosovës ka pranuar disa informata nga policia shqiptare se i dyshuari po merret me kontrabandë të armëve. “Është raportuar se pas pranimit të një informate përmes ILEC-u nga shteti i Shqipërisë, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved