ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Një muaj paraburgim për personin që shiste substanca narkotike në Gjilan

Një muaj paraburgim për personin që shiste substanca narkotike në Gjilan
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T. Ekziston dyshimi i bazuar se më 13 gusht 2019, në ora 00:30 në ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 16:29
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T. Ekziston dyshimi i bazuar se më 13 gusht 2019, në ora 00:30 në ...

Gjilan: Një muaj paraburgim për personin që shiste substanca narkotike
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T. Ekziston dyshimi i bazuar se më 13 gusht 2019, në ora 00:30 në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:28
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T. Ekziston dyshimi i bazuar se më 13 gusht 2019, në ora 00:30 në ...

Një muaj paraburgim për shitje të substancave narkotike në Gjilan
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T.
Kosova Press | 14-Aug-2019 16:20
Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë të pandehurit P. T.

Një i arrestuar në Pejë për katër vepra penale
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...
Medial | 14-Aug-2019 15:29
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...

Pejani arrestohet për katër vepra penale
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...
InFokusi | 14-Aug-2019 15:29
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...

Policia në Pejë arreston të dyshuarin për vjedhje të rënde
Policia e Kosovës, rajoni i Pejës , ka arrestuar të dyshuarin për vjedhje të rëndë. Kështu ka bërë të ditur vet zyra për media e Drejtorisë Rajonale në Pejë. Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në ...
Arbresh | 14-Aug-2019 15:29
Policia e Kosovës, rajoni i Pejës , ka arrestuar të dyshuarin për vjedhje të rëndë. Kështu ka bërë të ditur vet zyra për media e Drejtorisë Rajonale në Pejë. Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në ...

Një i arrestuar në Pejë për katër vepra penale
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 15:04
Njësiti i Hetimeve në Stacionin Policor të Pejës pas një pune intensive operativo-hetimore, në bashkëpunim edhe me njësitet e tjera relevante kanë arritur të arrestojnë të dyshuarin L.R. I njejti dyshohet për disa vepra ...

Në Pejë arrestohet 29-vjeçari për vjedhje
Policia e Rajonit të Pejës, ka njoftuar se kanë arrestuar një 29 vjecar me inicialet L.K, i dyshuar për veprën penale vjedhje e rëndë, raporton Express. “I dyshuari tashmë i arrestuar, është i dyshuar për disa vepra ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 14:57
Policia e Rajonit të Pejës, ka njoftuar se kanë arrestuar një 29 vjecar me inicialet L.K, i dyshuar për veprën penale vjedhje e rëndë, raporton Express. “I dyshuari tashmë i arrestuar, është i dyshuar për disa vepra ...

Arrestohet 29 vjeçari i dyshuar për vjedhje të rëndë në Pejë
Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Policia e Pejës, shkruan . Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në Pejë, pas një pune intensive operativo – hetimore në bashkëpunim edhe ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:39
Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Policia e Pejës, shkruan . Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në Pejë, pas një pune intensive operativo – hetimore në bashkëpunim edhe ...

Arrestohet 29-vjeçari për vjedhje në Pejë, i konfiskohet marihuanë
Policia e Rajonit të Pejës, ka njoftuar se kanë arrestuar një 29 vjecar me inicialet L.K, i dyshuar për veprën penale vjedhje e rëndë, raporton Express. “I dyshuari tashmë i arrestuar, është i dyshuar për disa vepra ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:16
Policia e Rajonit të Pejës, ka njoftuar se kanë arrestuar një 29 vjecar me inicialet L.K, i dyshuar për veprën penale vjedhje e rëndë, raporton Express. “I dyshuari tashmë i arrestuar, është i dyshuar për disa vepra ...

Arrestohet kapo i krimeve në Pejë, dyshohet për shumë vepra penale
Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në Pejë, pas një pune intensive operativo -hetimore në bashkëpunim edhe me njësi të tjera të këtij stacioni kanë identifikuar dhe më 14.08.2019 kanë arrestuar ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 14:09
Ju njoftojmë se Njësiti i hetimeve pranë Stacionit Policor në Pejë, pas një pune intensive operativo -hetimore në bashkëpunim edhe me njësi të tjera të këtij stacioni kanë identifikuar dhe më 14.08.2019 kanë arrestuar ...

Arrestohen tre persona për posedim të substancave narkotike
Tre persona janë arrestuar në qytetin e Gjilanit pasi sipas policisë gjatë kontrollit në makinën e tyre janë gjetur substanca narkotike. Policia ka konfiskuar 172.5 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit ...
InFokusi | 14-Aug-2019 12:45
Tre persona janë arrestuar në qytetin e Gjilanit pasi sipas policisë gjatë kontrollit në makinën e tyre janë gjetur substanca narkotike. Policia ka konfiskuar 172.5 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit ...

Policia në Gjilan gjen një çantë me marihuanë si dhe një mulli
Policia e Kosovës në Gjilan ka hasur gjatë orëve të hershme të mëngjesit të sotëm në një veturë me tre persona, ku brenda janë gjetur dy qese me substancë narkotike të dyshuar marihuanë, një peshore elektronike si dhe ...
InFokusi | 13-Aug-2019 16:40
Policia e Kosovës në Gjilan ka hasur gjatë orëve të hershme të mëngjesit të sotëm në një veturë me tre persona, ku brenda janë gjetur dy qese me substancë narkotike të dyshuar marihuanë, një peshore elektronike si dhe ...

Brenda 24 orëve u ndaluar 20 persona dhe ndaj 3 prej tyre u kërkua paraburgim
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit prokuroritë themelore kanë ndaluar njëzet (20) persona, si dhe kanë bërë tri (3) kërkesa për caktimin e paraburgimit të tre (3) personave për shkak të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 16:25
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit prokuroritë themelore kanë ndaluar njëzet (20) persona, si dhe kanë bërë tri (3) kërkesa për caktimin e paraburgimit të tre (3) personave për shkak të ...

Policia në Gjilan kap drogë, peshore dhe një mulli marihuane
Njësia për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen ,,Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa të rajonit të Gjilanit të parkuar, ku në brendi të ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 16:25
Njësia për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen ,,Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa të rajonit të Gjilanit të parkuar, ku në brendi të ...

Aktakuzë ndaj 4 personave për shitblerje të drogës në Prizren
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuarpër shitblerje të drogës Sipas aktakuzës, të ...
Zeri | 13-Aug-2019 16:18
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuarpër shitblerje të drogës Sipas aktakuzës, të ...

Kapet drogë në Gjilan, peshore dhe një mulli marihuane
Me 13 gusht 2019 rreth orës 00:30, Policia e Kosovës, Njësiti për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen “Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 16:13
Me 13 gusht 2019 rreth orës 00:30, Policia e Kosovës, Njësiti për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen “Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa ...

Aktakuzë ndaj 4 personave për shitblerje të drogës
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuarpër shitblerje të drogës Sipas aktakuzës, të ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:11
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuarpër shitblerje të drogës Sipas aktakuzës, të ...

Aktakuzë ndaj 4 personave për shitblerje të drogës në Prizren
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprat penale: “Blerja, ...
Kosova Press | 13-Aug-2019 15:55
Prokuroria Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër B.S., P.T., L.Sh., dhe F.Xh., të cilët gjenden në paraburgim nga data 12.12.2018, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprat penale: “Blerja, ...

Kapet drogë në Gjilan, peshore dhe një mulli marihuane
Me 13 gusht 2019 rreth orës 00:30, Policia e Kosovës, Njësiti për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen ,,Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 15:50
Me 13 gusht 2019 rreth orës 00:30, Policia e Kosovës, Njësiti për Reagim të Shpejtë në Gjilan deri sa kanë qenë në patrullim rutinë në lagjen ,,Kodra e dëshmorëve”, ka hasur veturën “Alfa Romeo” ngjyrë e zezë me targa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved