ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

“Nëna idhulli im". Angela Martini debuton si shkrimtare

“Nëna idhulli im". Angela Martini debuton si shkrimtare
Ne nje interviste per Haute Living, modelja tregon se libri do te botohet ne fund te tetorit ne Amerike dhe ne nentor neper Europe e Shqiperi. Debutimi i modeles si autore ka ne zemer historine e nenes se saj, qe ka ...
ikub.al | 14-Aug-2019 18:27
Ne nje interviste per Haute Living, modelja tregon se libri do te botohet ne fund te tetorit ne Amerike dhe ne nentor neper Europe e Shqiperi. Debutimi i modeles si autore ka ne zemer historine e nenes se saj, qe ka ...

Angela Martini tregon arsyet pse hoqi dorë nga karriera si modele
Modelja nga Shqipëria është tejet e suksesshme me një karrierë të bujshme profesionale, e cila tanimë ka bashkëpunuar edhe me Next Model Management në Miami, Florida, dhe Elite Model Management në New York City. ...
Arbresh | 14-Aug-2019 14:57
Modelja nga Shqipëria është tejet e suksesshme me një karrierë të bujshme profesionale, e cila tanimë ka bashkëpunuar edhe me Next Model Management në Miami, Florida, dhe Elite Model Management në New York City. ...

Angela Martini zbulon arsyet se pse hoqi dorë nga karriera si modele
Ajo është një nga femrat më seksi dhe më të suksesshme shqiptare. Karriera e saj fillojë shumë vite më parë si modele, ndërsa sot ajo nuk e ushtron më profesionin. Bëhet fjalë për modelen, Angela Martinin, e cila së ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 14:24
Ajo është një nga femrat më seksi dhe më të suksesshme shqiptare. Karriera e saj fillojë shumë vite më parë si modele, ndërsa sot ajo nuk e ushtron më profesionin. Bëhet fjalë për modelen, Angela Martinin, e cila së ...

Kim Kardashian nuk i ka hiç punët mirë me fotoshop, demaskohet keq
Në një Intervistë për HauteLiving, Angela Martini ndau shumë për jetën e saj sikurse edhe për librin e saj e të fundit, e gjithashtu edhe të gjitha detajet e publikimit. Karrierën e saj e nisi shumë e re si modele. ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:50
Në një Intervistë për HauteLiving, Angela Martini ndau shumë për jetën e saj sikurse edhe për librin e saj e të fundit, e gjithashtu edhe të gjitha detajet e publikimit. Karrierën e saj e nisi shumë e re si modele. ...

Angela Martini tregon se përse hoqi dorë nga modelizmi
Vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Në një intervistë për HauteLiving, modelja nga Shqipëria e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Angela Martini, zbulon shumëçka nga jeta dhe karriera e saj ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 11:37
Vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Në një intervistë për HauteLiving, modelja nga Shqipëria e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Angela Martini, zbulon shumëçka nga jeta dhe karriera e saj ...

Angela Martini flet për jetën e saj në Zvicër, takimin me Trump dhe Librin e saj
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka rrëfyer në një intervistë të gjatë për jetën e saj, duke përmendur Zvicrën, si një vend të jashtëzakonshëm. Ajo ishte larguar nga Shqipëria në moshën 10-vjeçare, duke u ...
AlbInfo | 14-Aug-2019 12:06
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka rrëfyer në një intervistë të gjatë për jetën e saj, duke përmendur Zvicrën, si një vend të jashtëzakonshëm. Ajo ishte larguar nga Shqipëria në moshën 10-vjeçare, duke u ...

Pas 8 vitesh si modele, pse hoqi dorë Angela Martini nga modelizmi?
Në një Intervistë për HauteLiving , Angela Martini ndau shumë për jetën e saj sikurse edhe për librin e saj e të fundit, e gjithashtu edhe të gjitha detajet e publikimit. Karrierën e saj e nisi shumë e re si modele. ...
Prive | 14-Aug-2019 10:23
Në një Intervistë për HauteLiving , Angela Martini ndau shumë për jetën e saj sikurse edhe për librin e saj e të fundit, e gjithashtu edhe të gjitha detajet e publikimit. Karrierën e saj e nisi shumë e re si modele. ...

Intervista e plotë/ Angela Martini “zhvishet” për Haute Living
Angela Martini i ka thotë të gjitha. Ajo ishte vetëm 10 vjec kur emigroi nga Shqipëria për në Zvicër dhe 18 kur nënshkroi për agjensitë e modelingut, Next Model Menagement në Miami dhe Elite Model Menagement në New ...
Lapsi | 14-Aug-2019 10:09
Angela Martini i ka thotë të gjitha. Ajo ishte vetëm 10 vjec kur emigroi nga Shqipëria për në Zvicër dhe 18 kur nënshkroi për agjensitë e modelingut, Next Model Menagement në Miami dhe Elite Model Menagement në New ...

Edhe modele edhe shkrimtare, Angela Martini zbulon detajet për publikimin e librit të saj më të ri
Angela Martini i ka bërë të gjitha. Ajo ishte vetëm 10 vjeç nga Shqipëria e saj për në Zvicër, dhe 18 kur ajo nënshkroi me NEXT Model Management në Miami, Florida, dhe Elite Model Management në Neë York City. Në 24 ...
Prive | 13-Aug-2019 18:26
Angela Martini i ka bërë të gjitha. Ajo ishte vetëm 10 vjeç nga Shqipëria e saj për në Zvicër, dhe 18 kur ajo nënshkroi me NEXT Model Management në Miami, Florida, dhe Elite Model Management në Neë York City. Në 24 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved