ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 06:55

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
Një 30-vjeçar mbeti i plagosur me thikë një ditë më parë në lagjen Nr.12 në Durrës. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin Xhafzotaj, Shijak, i dyshuar si autor i ...
Top Channel | 17-Jul-2017 10:40
Një 30-vjeçar mbeti i plagosur me thikë një ditë më parë në lagjen Nr.12 në Durrës. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin Xhafzotaj, Shijak, i dyshuar si autor i ...

Sherri për balerinën që u mbyll me vrasje nga Erkoçeviq, historia që tronditi Shkodrën në 2014
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 13:09
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...

Në kërkim për plagosje me thikë, pranga 32-vjeçarit
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018 ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është shtetasi F. J., banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka vendosur masën e ...
Telegraf | 14-Aug-2019 14:36
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018 ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është shtetasi F. J., banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka vendosur masën e ...

Sherr me thikë në qendër të Durrësit, i riu plagos 59-vjeçarin
Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se i plagosuri, është goditur me thike. Pak pas ngjarjes është identifikuar autori dhe më pas ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:33
Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se i plagosuri, është goditur me thike. Pak pas ngjarjes është identifikuar autori dhe më pas ...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 13:17
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...

Vrasja për balerinën, si e tronditi Shkodrën krimineli Erkoçeviq
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:31
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...

Sherr mes dy të rinjve, plagoset rëndë me kaçavidë njëri prej tyre
Një sherr mes dy të rinjsh është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë godinës së pallatit të sportit në Durrës, ku një prej të rinjve është goditur me kaçavidë, dhe ka mbetur i ...
Telegraf | 14-Aug-2019 13:16
Një sherr mes dy të rinjsh është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë godinës së pallatit të sportit në Durrës, ku një prej të rinjve është goditur me kaçavidë, dhe ka mbetur i ...

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.
Top Channel | 14-Aug-2019 10:49
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.

Video/ Po planifikonte vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...
Mapo | 14-Aug-2019 10:53
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari/ VIDEO
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 10:53
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...

Në pranga 32-vjeçari vlonjat, ishte në kërkim për plagosjen me thikë
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018, ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi F. J. banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 15:22
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018, ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi F. J. banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka ...

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:39
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:40
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Sherr me armë të ftohta në mes të Durrësit, 1 i plagosur
Një konflikt mes dy të rinjve është përshkallëzuar në përdorim e armëve të ftohta në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit bregdetar, ku një shtetasi Q.Xh., 59 vjeç, është plagosur me thikë ...
Lapsi | 14-Aug-2019 12:42
Një konflikt mes dy të rinjve është përshkallëzuar në përdorim e armëve të ftohta në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit bregdetar, ku një shtetasi Q.Xh., 59 vjeç, është plagosur me thikë ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia shqiptare, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një emër i njohur ky për drejtësinë shqiptare. ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 13:50
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia shqiptare, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një emër i njohur ky për drejtësinë shqiptare. ...

Sherr mes të rinjve në qendër të Durrësit, një i plagosur
Një konflikt mes dy të rinjve u shënua në qendër të qytetit të Durrësit mesditën e sotme. Në sherr e sipër njëri prej të rinjve është goditur me kaçavidë. I plagosuri është dërguar me urgjencë në sallën e operacionit, ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:43
Një konflikt mes dy të rinjve u shënua në qendër të qytetit të Durrësit mesditën e sotme. Në sherr e sipër njëri prej të rinjve është goditur me kaçavidë. I plagosuri është dërguar me urgjencë në sallën e operacionit, ...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...
Medial | 14-Aug-2019 13:22
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:31
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...

Plagos me thikë 59-vjeçarin në Durrës, i riu arrestohet nga patrulla rastësore e policisë
Një person është plagosur me thikë sot në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, shtetasi M.P. 19 vjeç ka qëlluar me thikë Q.Xh, 59 vjeç, të dy nga Durrësi. Autori është arrestuar fill pas ngjarjes, pasi një patrullë ...
Politiko | 14-Aug-2019 12:53
Një person është plagosur me thikë sot në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, shtetasi M.P. 19 vjeç ka qëlluar me thikë Q.Xh, 59 vjeç, të dy nga Durrësi. Autori është arrestuar fill pas ngjarjes, pasi një patrullë ...

Goditet me thikë një person në Durrës, arrestohet agresori
Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Durrësit. I plagosuri është dërguar në urgjencë dhe është futur në sallën e operacionit. Burimet brenda spitalit thanë se ai është jashtë ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 12:45
Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Durrësit. I plagosuri është dërguar në urgjencë dhe është futur në sallën e operacionit. Burimet brenda spitalit thanë se ai është jashtë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved