ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:41

Mustafa: Takimi me Kurtin po u pengon atyre që e zhvatën Kosovën

Mustafa: Takimi me Kurtin po u pengon atyre që e zhvatën Kosovën
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...
Zeri | 14-Aug-2019 16:20
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...

Mustafa: Nuk ka parti që nuk më ka sulmuar dhe etiketuar
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 16:12
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...

Mustafa: Nuk ka parti që nuk më ka sulmuar dhe etiketuar
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 16:10
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...

Mustafa reagon: Takimi me Kurtin po u pengon atyre që e zhvatën Kosovën
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 16:07
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...

Mustafa: Nuk ka parti që nuk më ka sulmuar dhe etiketuar
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 16:07
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj komenteve të subjekteve politike për takimin e djeshëm me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Mustafa ka përmendur faktin se sipas tij nuk ...

Mustafa: Më sulmuan të gjitha partitë, nuk kam komplekse të bashkëpunoj me kundërshtarët politik
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa përmes një postimi në Facebook ka reaguar ndaj atyre që po kritikojnë takimet në mes tij dhe kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.
Kosova Press | 14-Aug-2019 16:07
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa përmes një postimi në Facebook ka reaguar ndaj atyre që po kritikojnë takimet në mes tij dhe kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Mustafa flet për akuzat e ofendimet ndaj tij: Ata që kanë shkelur partneritetin e dinë përgjigjen, me të tjerët ka hapësirë bashkëpunimi
Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në një shkrim të gjatë të bërë në Facebook, ka thënë se nuk ka asnjë parti që nuk e ka sulmuar dhe se nuk e ka etiketuar atë, sidomos në kohën sa ka qenë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 16:07
Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në një shkrim të gjatë të bërë në Facebook, ka thënë se nuk ka asnjë parti që nuk e ka sulmuar dhe se nuk e ka etiketuar atë, sidomos në kohën sa ka qenë ...

Mustafa priti në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad-Adenauer-Stiftung
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad-Adenauer-Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Rey uroi për zgjedhjet e brendshme në LDK dhe rizgjedhjen e ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 16:07
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad-Adenauer-Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Rey uroi për zgjedhjet e brendshme në LDK dhe rizgjedhjen e ...

Thyen heshtjen profesori: Nuk kam komplekse të bashkëpunoj, të bisedoj me kundërshtarët e djeshëm politik
Kreu i LDK-së, në një status të gjatë në facebook, ka thënë se nuk ka komplekse të bisedojë me kundërshtarët e djeshëm politik. Ai, kështu u është përgjigjur akuzave që kanë shkuar në drejtimin të tij, pas një takimi të ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:59
Kreu i LDK-së, në një status të gjatë në facebook, ka thënë se nuk ka komplekse të bisedojë me kundërshtarët e djeshëm politik. Ai, kështu u është përgjigjur akuzave që kanë shkuar në drejtimin të tij, pas një takimi të ...

Mustafa ia bën “hallall” Vetëvendosjes, lëshon sinjale pozitive për koalicion
Kryetari LDK-së, Isa Mustafa, me anë të një statusi të gjatë në rrjetin social Facebook ka bërë një rezyme të gjatë të akuza dhe kundërkuza që i janë bërë ndër vite subjektit të tij politik dhe atij personalisht . “Të ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 15:59
Kryetari LDK-së, Isa Mustafa, me anë të një statusi të gjatë në rrjetin social Facebook ka bërë një rezyme të gjatë të akuza dhe kundërkuza që i janë bërë ndër vite subjektit të tij politik dhe atij personalisht . “Të ...

Shpërthen Isa Mustafa, i përmend krejt të zezat që i janë bërë atij, lë edhe disa porosi
Isa Mustafa vazhdon të jetë aktiv në profilin e tij në Facebook. I pari i LDK-së ka përmendur të gjitha sulmet, akuzat dhe kritikat ndaj tij nga të gjitha partitë politike. Ndër të tjera, Mustafa përmend edhe sulmet që ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 15:59
Isa Mustafa vazhdon të jetë aktiv në profilin e tij në Facebook. I pari i LDK-së ka përmendur të gjitha sulmet, akuzat dhe kritikat ndaj tij nga të gjitha partitë politike. Ndër të tjera, Mustafa përmend edhe sulmet që ...

Mustafa takon shefin e KAS, diskutojnë për përgatitjet për zgjedhje
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:39
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e ...

Nisin lëvizjet, Kurti e Mustafa takim të fshehtë në Prishtinë
KOSOVË Politika në Kosovës ndodhet në udhëkryq. Me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, nuk dihet ende nëse do të këtë zgjedhje parlamentare. Edhe pse me 22 shkurt është caktuar seanca për shpërndarjen e ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:15
KOSOVË Politika në Kosovës ndodhet në udhëkryq. Me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, nuk dihet ende nëse do të këtë zgjedhje parlamentare. Edhe pse me 22 shkurt është caktuar seanca për shpërndarjen e ...

Mustafa: Takimi me Kurtin po u pengon atyre që e zhvatën Kosovën
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa iu është kundërpërgjigjur akuzave që iu janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem që të bashkëpunoj me kundërshtarët e djeshëm politik, por, me ata që e kanë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 15:59
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa iu është kundërpërgjigjur akuzave që iu janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem që të bashkëpunoj me kundërshtarët e djeshëm politik, por, me ata që e kanë ...

Mustafa takoi ambasadoren kroate, diskutuan për situatën aktuale politike në Kosovë
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim lamtumirës ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq e shoqëruar nga Zlatko Vnuçeq, sekretari i parë i ambasadës së Kroacisë. Sipas njoftimit për media, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:16
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim lamtumirës ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq e shoqëruar nga Zlatko Vnuçeq, sekretari i parë i ambasadës së Kroacisë. Sipas njoftimit për media, ...

Mustafa reagon: Takimi me Kurtin po u pengon atyre që e zhvatën Kosovën
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 15:51
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, u është kundërpërgjigjur akuzave që i janë bërë së fundmi për bashkëpunim me VV-në, duke thënë se nuk e ka problem të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politikë, por, me ata që e kanë ...

Mustafa takon shefin e KAS, diskutojnë për përgatitjet për zgjedhje
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e ...
Zeri | 14-Aug-2019 15:42
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey. Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e ...

Kryetari Mustafa është takuar me Johannes Rey
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey.
Kosova Press | 14-Aug-2019 15:39
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot ka pritur në takim shefin e zyrës së Fondacionit Konrad Adenauer Stiftung për Kosovë dhe Maqedoninë Veriore, Johannes Rey.

Deliu-Kodra: PDK nuk ka vija të kuqe për asnjë parti
Blerta Deliu-Kodra nga Partia Demokratike e Kosovës tha se PDK është deklaruar që nuk është për harrnim të Qeverisë, por për mbajtje të zgjedhjeve. Tha se ka pritur korrektësi nga Haradinaj, si partner të koalicionit. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:19
Blerta Deliu-Kodra nga Partia Demokratike e Kosovës tha se PDK është deklaruar që nuk është për harrnim të Qeverisë, por për mbajtje të zgjedhjeve. Tha se ka pritur korrektësi nga Haradinaj, si partner të koalicionit. ...

Mustafa takon shefin e KAS, diskutojnë për përgatitjet për zgjedhje
Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e brendshme në LDK dhe rizgjedhjen e kryetarit Mustafa në krye të LDK-së, transmeton . Në njoftim thuhet se Mustafa e njoftoi Rey me qëndrimet e LDK-së për situatën ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:39
Sipas njoftimit për media, Rey uroi për zgjedhjet e brendshme në LDK dhe rizgjedhjen e kryetarit Mustafa në krye të LDK-së, transmeton . Në njoftim thuhet se Mustafa e njoftoi Rey me qëndrimet e LDK-së për situatën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved