ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:25

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus
SHBA Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 20:07
SHBA Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre. ...

Reagon Liam Hemsworth pas ndarjes nga Miley Cyrus
Ylli 29-vjecar i “Hunger Games” ka ndare nje foto nje peizazhi ne plazh nen perendimin e diellit bashke me nje mbishkrim adresuar fansave te tij pas konfirmimit te lajmit per ndarjen e tij nga Miley. Ai shkruan: “ ...
ikub.al | 13-Aug-2019 14:00
Ylli 29-vjecar i “Hunger Games” ka ndare nje foto nje peizazhi ne plazh nen perendimin e diellit bashke me nje mbishkrim adresuar fansave te tij pas konfirmimit te lajmit per ndarjen e tij nga Miley. Ai shkruan: “ ...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk duan të divorcohen
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kohëve të fundit janë kthyer në një nga emrat më të komentuar nga tabloidet e huaja. Kjo ngase çifti i dhanë fund lidhjes dhjetëvjeçare, shkaqet e së cilës thuhet se ishin nga më të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:37
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kohëve të fundit janë kthyer në një nga emrat më të komentuar nga tabloidet e huaja. Kjo ngase çifti i dhanë fund lidhjes dhjetëvjeçare, shkaqet e së cilës thuhet se ishin nga më të ...

Puthjet pasionante mes Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter, reagon Liam Hemsworth
Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë angazhimet ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 22:11
Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë angazhimet ...

Ka ende shpresë rreth Miley dhe Liam, çifti mund të mos divorcohet
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...
Lapsi | 14-Aug-2019 10:49
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...

FOTOT/ Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 12:10
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth s’e kanë në plan të divorcohen
Të shtunën bëri bujë lajmi për ndarjen e çiftit të njohur, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth. Dyshja kanë qenë të ndarë prej muajsh, por këngëtarja nuk e ka ndërmend që të nënshkruajëdivorcin, ka thënë një burim për ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:06
Të shtunën bëri bujë lajmi për ndarjen e çiftit të njohur, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth. Dyshja kanë qenë të ndarë prej muajsh, por këngëtarja nuk e ka ndërmend që të nënshkruajëdivorcin, ka thënë një burim për ...

Miley dhe Liam deklaruan se janë ndarë, po nuk e kanë ndërmend të divorcohen
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE . “Ata po bëjnë pushim nga njëri tjetri, sepse u ...
Prive | 14-Aug-2019 11:29
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE . “Ata po bëjnë pushim nga njëri tjetri, sepse u ...

Ka ende shpresë? Miley dhe Liam mund të mos divorcohen pas kësaj që dëgjuam!
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...
Lexo | 14-Aug-2019 10:33
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes
Zëdhënësi i Miley Cyrus ishte i pari që dha lajmin për ndarjen e këngëtares dhe aktores nga Liam Hemsworth, por tani është aktori ai që theu heshtjen. Hemsworth postoi një foto perëndimi dielli, shoqëruar me shkrimin: ...
Lapsi | 13-Aug-2019 15:17
Zëdhënësi i Miley Cyrus ishte i pari që dha lajmin për ndarjen e këngëtares dhe aktores nga Liam Hemsworth, por tani është aktori ai që theu heshtjen. Hemsworth postoi një foto perëndimi dielli, shoqëruar me shkrimin: ...

Mesa duket Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk do të divorcohen
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka trishtuar fansat e tyre në gjithë botën. Por, duket se ka një shpresë për lidhjen e tyre. Disa burime thanë për revistën “People” se ka një shans që çifti të kthehet bashkë. ...
Dritare | 14-Aug-2019 10:30
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka trishtuar fansat e tyre në gjithë botën. Por, duket se ka një shpresë për lidhjen e tyre. Disa burime thanë për revistën “People” se ka një shans që çifti të kthehet bashkë. ...

Miley Cyrus drejt divorcit
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 23:15
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet ...

Liam Hemsworth thyen heshtjen: Miley të uroj shëndet….
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn Carter. ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 15:50
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn Carter. ...

Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore (Fotot)
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...
InFokusi | 13-Aug-2019 15:40
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...

Saga vazhdon! E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!
Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave rozë. ...
Prive | 13-Aug-2019 13:12
Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave rozë. ...

Reagimi i Liam pas ndarjes nga Miley na preku të gjithëve!
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth shokoi fansat e dyshes, por aspak ata që ishin pranë çiftit. Sipas miqve të afërt të Miley dhe Liam ndarja nuk ishte aspak e papritur, pasi së fundmi ata kanë patur probleme me ...
Bordo | 13-Aug-2019 12:20
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth shokoi fansat e dyshes, por aspak ata që ishin pranë çiftit. Sipas miqve të afërt të Miley dhe Liam ndarja nuk ishte aspak e papritur, pasi së fundmi ata kanë patur probleme me ...

Detaje të reja nga ndarja e bujshme e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth
Këngëtarja e aktorja amerikane Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, bënë bujë këtë javë me lajmin për ndarjen e tyre. Mirëpo mediat e huaja raportojnë se dyshja janë të ndarë për muaj të tërë ndërsa pas ndarjes nga ...
Prive | 13-Aug-2019 12:10
Këngëtarja e aktorja amerikane Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, bënë bujë këtë javë me lajmin për ndarjen e tyre. Mirëpo mediat e huaja raportojnë se dyshja janë të ndarë për muaj të tërë ndërsa pas ndarjes nga ...

Liam Hemsworth flet më në fund për ndarjen nga Miley Cyrus: I uroj lumturi!
Deri më tani as Miley Cyrus dhe as Liam Hemsworth nuk kishin folur tamam-tamam për ndarjen e tyre. 29-vjeçari ndau me ndjekësit në Instagram një foto, nga perëndimi i diellit në plazh, ndërsa tregon më shumë për ndarjen ...
Dritare | 13-Aug-2019 11:14
Deri më tani as Miley Cyrus dhe as Liam Hemsworth nuk kishin folur tamam-tamam për ndarjen e tyre. 29-vjeçari ndau me ndjekësit në Instagram një foto, nga perëndimi i diellit në plazh, ndërsa tregon më shumë për ndarjen ...

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus
Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i dëshironte Cyrus, ...
Arbresh | 13-Aug-2019 08:44
Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i dëshironte Cyrus, ...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus
Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i dëshironte ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 08:29
Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i dëshironte ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved