ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 03:26

Merr fund dilema për të ardhmen e Coutinhos, ‘dorëzohet’ Barcelona

Merr fund dilema për të ardhmen e Coutinhos, ‘dorëzohet’ Barcelona
Pikëpyetja për të ardhmen e Philippe Coutinhos duket se më në fund po gjen një përgjigje. Ylli brazilian i futbollit lidhej me një largim të mundshëm nga “Camp Nou”, pasi sezonin e kaluar nuk arriti të bindte trajnerin ...
Lexo | 14-Aug-2019 19:59
Pikëpyetja për të ardhmen e Philippe Coutinhos duket se më në fund po gjen një përgjigje. Ylli brazilian i futbollit lidhej me një largim të mundshëm nga “Camp Nou”, pasi sezonin e kaluar nuk arriti të bindte trajnerin ...

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 19:04
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...

PSG kërkon Vinicius dhe para për Neymar
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 19:02
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij. Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë...
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij. Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 19:01
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij. Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:52
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...

Zhvillimet e fundit në Barcelonë, ja çfarë është duke ndodhur me Coutinhon
Menaxheri i Philippe Coutinhos ka mbërritur në Barcelonë për t’i vazhduar bisedimet rreth të ardhmes së yllit brazilian. Mediat spanjolle raportojnë se Guiliano Bertolucci ka mbërritur sot në Barcelonë për të diskutuar ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:41
Menaxheri i Philippe Coutinhos ka mbërritur në Barcelonë për t’i vazhduar bisedimet rreth të ardhmes së yllit brazilian. Mediat spanjolle raportojnë se Guiliano Bertolucci ka mbërritur sot në Barcelonë për të diskutuar ...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:02
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...

PSG kërkon Vinicius dhe para për Neymar Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon...
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 18:36
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...

PSG kërkon Vinicius dhe para për Neymar
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:27
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.
Top Channel | 14-Aug-2019 07:41
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 18:05
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 23:05
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...

Lajmi i ditës për tifozët e Barcelonës
Barcelona është gjithnjë e më afër transferimit të Neymar. Ylli i Paris Saint-Germain pritet të largohet nga klubi francez në ditët e fundit të këtij afati kalimtar të verës. Reprezentuesi brazilian kërkohet nga ish ...
Lajminet | 14-Aug-2019 17:05
Barcelona është gjithnjë e më afër transferimit të Neymar. Ylli i Paris Saint-Germain pritet të largohet nga klubi francez në ditët e fundit të këtij afati kalimtar të verës. Reprezentuesi brazilian kërkohet nga ish ...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes
Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi ka refuzuar ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 19:44
Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi ka refuzuar ...

Formacioni i mundshëm i PSG-së pa Neymarin, por një 11-she me Coutinhon e Dybalan
Neymar pritet që të largohet gjatë afatit kalimtar të verës nga skuadra e Paris Saint-Germain. Kjo e fundit po kërkon 250 milionë euro për ta lënë të lirinë futbollistin që e kishte transferuar pra dy vjetëve për shumën ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:58
Neymar pritet që të largohet gjatë afatit kalimtar të verës nga skuadra e Paris Saint-Germain. Kjo e fundit po kërkon 250 milionë euro për ta lënë të lirinë futbollistin që e kishte transferuar pra dy vjetëve për shumën ...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 16:59
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...

E bujshme, avokat i PSG takim në zyrat e Barcelonës
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:31
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:27
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...

Bayern Munich hyn në garë për mesfushorin e Barcelonës, Coutinho
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:17
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...

Messi nuk harron, spanjollët zbulojnë arsyen pse nuk i flet Griezmann-it
Transferimi i francezit Antonio Griezmann nga Atletico Madridi tek Barcelona bëri bujë të madhe. Por, pas zbarkimit të tij në “Camp Nou”, ai mbeti i shtangur kur nuk gjeti pritjen e ngrohtë të Lionel Messit dhe kjo më ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 16:59
Transferimi i francezit Antonio Griezmann nga Atletico Madridi tek Barcelona bëri bujë të madhe. Por, pas zbarkimit të tij në “Camp Nou”, ai mbeti i shtangur kur nuk gjeti pritjen e ngrohtë të Lionel Messit dhe kjo më ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved