ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 02:46

Memoriali turk/ VATRA dënon Ramën: Ngjarja e fundit dëmton objektivat perëndimore të Shqipërisë..

Memoriali turk/ VATRA dënon Ramën: Ngjarja e fundit dëmton objektivat perëndimore të Shqipërisë..
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...

Memoriali turk në Tiranë, “Vatra”: I kemi shprehur shqetësimin SHBA-ve mbi gjendjen e demokracisë në Shqipëri
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:58
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...

Memoriali turk, “Vatra”: Qeveria po dëmton të ardhmen e Shqipërisë
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 17:28
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...

Memoriali turk, “Vatra”: Qeveria po dëmton të ardhmen e Shqipërisë
mapo.al Federata Panshqiptare e Amerikës “ Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ...
Mapo | 14-Aug-2019 17:10
mapo.al Federata Panshqiptare e Amerikës “ Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ...

“Eja më ndihmo” Babai zbardh telefonatën e fundit me të birin, përpara se ta vrisnin me thikë
Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në fshatin Sulaj të Fierit. Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, tanimë ka dy autorë të dyshuar. ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:08
Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në fshatin Sulaj të Fierit. Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, tanimë ka dy autorë të dyshuar. ...

Në kërkim për plagosje me thikë, pranga 32-vjeçarit
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018 ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është shtetasi F. J., banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka vendosur masën e ...
Telegraf | 14-Aug-2019 14:36
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018 ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është shtetasi F. J., banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka vendosur masën e ...

“Vatra”: Qeveria e Shqipërisë përdor simbolika që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...
Zeri Amerikes | 14-Aug-2019 16:29
Federata Panshqiptare e Amerikës “Vatra” tha se distancohet dhe dënon përdorimin nga qeveria e Shqipërisë të simbolikave që dëmtojnë të ardhmen evropiane të vendit. Në deklaratën e saj, Vatra i referohej ngritjes në ...

Dhunonte sistematikisht babain, pranga 50 vjeçarit
Një 50 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit për dhunë në familje. 50 vjeçari është me inicialet E.K., banues në Kuçovë. Sipas policisë ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në mënyre të përsëritur ndaj ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 14:25
Një 50 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit për dhunë në familje. 50 vjeçari është me inicialet E.K., banues në Kuçovë. Sipas policisë ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në mënyre të përsëritur ndaj ...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
Këtë të mërkurë në lagjen Nr.12, 19-vjeçari M.P. 19 vjeç, ka plagosur me një mjet prerës (thikë) 59-vjeçarin Q.Xh., banues në Durrës.
Top Channel | 14-Aug-2019 12:45
Këtë të mërkurë në lagjen Nr.12, 19-vjeçari M.P. 19 vjeç, ka plagosur me një mjet prerës (thikë) 59-vjeçarin Q.Xh., banues në Durrës.

Në pranga 32-vjeçari vlonjat, ishte në kërkim për plagosjen me thikë
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018, ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi F. J. banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 15:22
Një 32 vjeçar i shpallur në kërkim për plagosjen e një shtetasi në 2018, ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi F. J. banues në Vlorë. Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata i ka ...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 13:17
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P., 19 vjeç, banues në Durrës. Sipas ...

Sherr me thikë në qendër të Durrësit, i riu plagos 59-vjeçarin
Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se i plagosuri, është goditur me thike. Pak pas ngjarjes është identifikuar autori dhe më pas ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:33
Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se i plagosuri, është goditur me thike. Pak pas ngjarjes është identifikuar autori dhe më pas ...

Sherr mes dy të rinjve, plagoset rëndë me kaçavidë njëri prej tyre
Një sherr mes dy të rinjsh është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë godinës së pallatit të sportit në Durrës, ku një prej të rinjve është goditur me kaçavidë, dhe ka mbetur i ...
Telegraf | 14-Aug-2019 13:16
Një sherr mes dy të rinjsh është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë godinës së pallatit të sportit në Durrës, ku një prej të rinjve është goditur me kaçavidë, dhe ka mbetur i ...

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.
Top Channel | 13-Aug-2019 09:55
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:40
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 08:45
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit në Fier, policia arreston 2 autorët e dyshuar
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...
Top Channel | 13-Aug-2019 08:44
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...

DETAJET: Goditën me thikë 38-vjeçarin pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 09:53
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...

Sherr mes të rinjve në qendër të Durrësit, një i plagosur
Një konflikt mes dy të rinjve u shënua në qendër të qytetit të Durrësit mesditën e sotme. Në sherr e sipër njëri prej të rinjve është goditur me kaçavidë. I plagosuri është dërguar me urgjencë në sallën e operacionit, ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:43
Një konflikt mes dy të rinjve u shënua në qendër të qytetit të Durrësit mesditën e sotme. Në sherr e sipër njëri prej të rinjve është goditur me kaçavidë. I plagosuri është dërguar me urgjencë në sallën e operacionit, ...

Himarë/ Tenton të vjedhë kasafortën, pranga 42-vjeçarit
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.
Top Channel | 12-Aug-2019 20:07
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved