ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:38

Max Rugova, futbollist i ri i Prishtinës

Max Rugova, futbollist i ri i Prishtinës
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:47
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...

A po largohet Zidane nga Reali? ‘Madrilenët’ nuk po gjejnë qetësi
Skuadra e Prishtinës sot kanë bërë të ditur se kanë firmosur kontratën e marrëveshjes me talentin 19-vjeçar, Edmond Max Rugova. Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 14:36
Skuadra e Prishtinës sot kanë bërë të ditur se kanë firmosur kontratën e marrëveshjes me talentin 19-vjeçar, Edmond Max Rugova. Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe ...

Zyrtare: Prishtina nënshkruan me Edmond Max Rugovën
Edmond Max Rugova është lojtari më i ri i klubit më të trofeshëm kosovar, Prishtinës. Prishtina ka vazhduar me përforcime para nisjes së sezonit të ri 2019/20 në Superligën e Kosovës. I fundit i transferuar nga klubi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:16
Edmond Max Rugova është lojtari më i ri i klubit më të trofeshëm kosovar, Prishtinës. Prishtina ka vazhduar me përforcime para nisjes së sezonit të ri 2019/20 në Superligën e Kosovës. I fundit i transferuar nga klubi ...

14:09 Max Rugova, futbollist i ri i Prishtinës FC Prishtina është përforcuar sot...
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 14:17
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...

Max Rugova, futbollist i ri i Prishtinës
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:09
FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA-ve më ...

Djali i ish trajnerit të Kosovës transferohet te FC Prishtina
Djali i ish trajnerit të Kombëtares së Kosovës, Edmond Rugova, Max Rugova, i është bashkuar FC Prishtinës. Njoftimi i FC Prishtinës: Mirë se vjen Max në klubin e zemrës! Edmond Max Rugova 19 vjeç – futbollist i ri i ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:05
Djali i ish trajnerit të Kombëtares së Kosovës, Edmond Rugova, Max Rugova, i është bashkuar FC Prishtinës. Njoftimi i FC Prishtinës: Mirë se vjen Max në klubin e zemrës! Edmond Max Rugova 19 vjeç – futbollist i ri i ...

Zyrtare: Max Rugova nënshkruan për FC Prishtinën
Max Rugova është prurja më e re te FC Prishtina. Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i FC Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës, përcjell Zëri.info. I lindur në Kansas të SHBA, sulmuesi ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:59
Max Rugova është prurja më e re te FC Prishtina. Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i FC Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës, përcjell Zëri.info. I lindur në Kansas të SHBA, sulmuesi ...

Prishtina nënshkruan me birin e legjendës së klubit, lojtarin e MLS të Amerikës
Edmond Max Rugova është lojtari më i ri i FC Prishtinës. I riu 19 vjeçar është i biri i ish-lojtarit të Prishtinës, Edmond Rugova i cili ishte edhe drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. Edmondi ka lindur në ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:59
Edmond Max Rugova është lojtari më i ri i FC Prishtinës. I riu 19 vjeçar është i biri i ish-lojtarit të Prishtinës, Edmond Rugova i cili ishte edhe drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. Edmondi ka lindur në ...

Prishtina zyrtarizon Max Rugovën
“Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA më 17.02.2000, 188 cm i gjatë, sulmuesi i krahut dhe i qendrës ka luajtur në ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 13:50
“Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA më 17.02.2000, 188 cm i gjatë, sulmuesi i krahut dhe i qendrës ka luajtur në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved