ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:04

Makina më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë $, mister blerësi

Makina më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë $, mister blerësi
Kjo makine, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit te krijimit te kompanise franceze u shit per 18 milione dollare. "La Voiture Noire" eshte unike ne llojin e saj dhe eshte krijuar vetem nje e tille. Personi qe e ka ...
ikub.al | 14-Aug-2019 21:58
Kjo makine, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit te krijimit te kompanise franceze u shit per 18 milione dollare. "La Voiture Noire" eshte unike ne llojin e saj dhe eshte krijuar vetem nje e tille. Personi qe e ka ...

Vetura më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë euro
Bugatti ka krijuar dhe ka shitur veturën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të firmës, dhe emri ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:01
Bugatti ka krijuar dhe ka shitur veturën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të firmës, dhe emri ...

Makina më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë $, mister blerësi
FRANCE Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të kompanisë franceze u shit ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 20:24
FRANCE Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të kompanisë franceze u shit ...

Shitet makina më e shtrenjtë në botë
Bugatti ka krijuar dhe ka shitur makinën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të firmës, dhe emri ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 20:58
Bugatti ka krijuar dhe ka shitur makinën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të firmës, dhe emri ...

FOTOT: Shitet “Pantera e zezë”, makina më e shtrenjtë në botë (u ble 18.7 milionë dollarë)
Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Panterë e Zezë”, është shitur te një blerës sekret për një vlerë rekord prej 18.7 milionë dollar. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 19:36
Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Panterë e Zezë”, është shitur te një blerës sekret për një vlerë rekord prej 18.7 milionë dollar. ...

Makina më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë $, mister blerësi
Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të kompanisë franceze u shit për 18 ...
Lexo | 14-Aug-2019 20:44
Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të kompanisë franceze u shit për 18 ...

Super- Bugatti thyen rekordin/ ‘La Voiture Noire’, makina e re më e shtrenjtë dhe një blerës anonim
‘La Voiture Noire’, super- Bugatti që u bë makina e re më e shtrenjtë e shitur ndonjëherë, për plot 18.7 milionë dollarë. Makina do të debutojë për herë të parë me 18 gusht në Kaliforni, e biletat për të t’u bërë pjesë ...
ScanTv | 14-Aug-2019 16:49
‘La Voiture Noire’, super- Bugatti që u bë makina e re më e shtrenjtë e shitur ndonjëherë, për plot 18.7 milionë dollarë. Makina do të debutojë për herë të parë me 18 gusht në Kaliforni, e biletat për të t’u bërë pjesë ...

Makina më e shtrenjtë në botë mban firmën e Bugattit
Makina më e shtrenjtë në botë “La Voiture Noire” (makina e zezë) nga Bugatti, tani ka një pronar me fat. Ajo u prodhua fillimisht për të festuar 11 vjetorin e kompanisë por u shit për një vlerë stratosferike prej 18 ...
InFokusi | 14-Aug-2019 14:23
Makina më e shtrenjtë në botë “La Voiture Noire” (makina e zezë) nga Bugatti, tani ka një pronar me fat. Ajo u prodhua fillimisht për të festuar 11 vjetorin e kompanisë por u shit për një vlerë stratosferike prej 18 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved