ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:28

Lleshaj, takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit: Përballje e gjithanshme me sfidat e shtuara

Lleshaj, takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit: Përballje e gjithanshme me sfidat e shtuara
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...
Lexo | 14-Aug-2019 15:05
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...

Vrasjet e bujshme/ Ministri Lleshaj thirrje krerëve të policisë: Merrni masa!
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, teksa këta të fundit kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në ...
Dritare | 14-Aug-2019 15:04
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, teksa këta të fundit kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në ...

Lleshaj mbledh shefat: ”Vigjilencë ndaj informalitetit në ekonomi, personave me rekorde kriminale si dhe mbrojtjes nga zjarret”
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e Policisë së Shtetit, raportuan për gjendjen e sigurisë ...
ScanTv | 14-Aug-2019 14:47
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e Policisë së Shtetit, raportuan për gjendjen e sigurisë ...

Lleshaj takim me drejtuesit kryesor të policisë për sigurinë në vend
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Drejtuesit e policisë kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...
ABCNews | 14-Aug-2019 14:05
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Drejtuesit e policisë kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...

Rritet kriminaliteti në vend, Lleshaj kritika drejtuesve vendorë
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, të cilët raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në vend. Lleshaj u ndal ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:29
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, të cilët raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në vend. Lleshaj u ndal ...

Ministri Lleshaj takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit, kritika për ngjarjet kriminale
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 13:58
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik ...

Lleshaj: Policia të intensifikojë punën kundër veprimtarisë së rëndë kriminale në vend
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka kërkuar intensifikimin e punës së drejtuesve dhe strukturave të Policisë së Shtetit kundër veprimtarisë së rëndë kriminale në vend. Deklaratën e tij zoti Lleshaj e bëri gjatë një ...
RTSH | 14-Aug-2019 13:59
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka kërkuar intensifikimin e punës së drejtuesve dhe strukturave të Policisë së Shtetit kundër veprimtarisë së rëndë kriminale në vend. Deklaratën e tij zoti Lleshaj e bëri gjatë një ...

Porosia e Lleshajt për Policinë e Shtetit: Të parandalohet veprimtaria kriminale në vend
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, ku gjatë takimit, drejtuesit e PSH-së raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit ...
Top Channel | 14-Aug-2019 13:31
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, ku gjatë takimit, drejtuesit e PSH-së raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit ...

Ministri mbledh krerët e policisë: Ngjarjet kriminale janë shtuar prej sezonit të suksesshëm turistik
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, teksa këta të fundit kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 13:50
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, teksa këta të fundit kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në ...

Ngjarjet në vend, Lleshaj i prerë me krerët e policisë: Merrni masa
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:29
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved