ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:05

FOTOT: Njihuni me Lijiang, qytezën antike në shpatet e Himalajave

FOTOT: Njihuni me Lijiang, qytezën antike në shpatet e Himalajave
Qyteza 800 vjeçare antike Lijiang në shpatet e Himalajve në jugperëndim të Kinës, magjeps vizitorët me cilësitë arkitekturore, bukuritë natyrore dhe atmosferën romantike, shkruan Anadolu Agency. Historia e kësaj qyteze ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:39
Qyteza 800 vjeçare antike Lijiang në shpatet e Himalajve në jugperëndim të Kinës, magjeps vizitorët me cilësitë arkitekturore, bukuritë natyrore dhe atmosferën romantike, shkruan Anadolu Agency. Historia e kësaj qyteze ...

Lijiang, qyteza antike në shpatet e Himalajave
Qyteza 800 vjeçare antike Lijiang në shpatet e Himalajve në jugperëndim të Kinës, magjeps vizitorët me cilësitë arkitekturore, bukuritë natyrore dhe atmosferën romantike, shkruan Anadolu Agency (AA). Historia e kësaj ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:18
Qyteza 800 vjeçare antike Lijiang në shpatet e Himalajve në jugperëndim të Kinës, magjeps vizitorët me cilësitë arkitekturore, bukuritë natyrore dhe atmosferën romantike, shkruan Anadolu Agency (AA). Historia e kësaj ...

Prizreni vlerësohet nga turistët si qytet me histori dhe bukuri natyrore
Gjatë muajit gusht, Prizreni është i mbipopulluar nga vizitorët. Në këtë qytet të vjetër, gjithçka historike gjendet përreth rrjedhës së ujit të shatërvanit. Kalaja e Prizrenit, Lidhja e Prizrenit, Lumëbardhi i ...
Arbresh | 14-Aug-2019 09:42
Gjatë muajit gusht, Prizreni është i mbipopulluar nga vizitorët. Në këtë qytet të vjetër, gjithçka historike gjendet përreth rrjedhës së ujit të shatërvanit. Kalaja e Prizrenit, Lidhja e Prizrenit, Lumëbardhi i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved