ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Letra e të akuzarit për sulm në Zelandën e Re qarkullon online

Letra e të akuzarit për sulm në Zelandën e Re qarkullon online
Sulmuesi i akuzuar për vrasjen e 51 personave në Zelandën e Re, ka shkruar një letër nga burgu, duke treguar qëndrimet e tij politike dhe ato shoqërore, çka ka shtyrë kryeministren e këtij shteti, Jacinda Ardern, të ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 14:48
Sulmuesi i akuzuar për vrasjen e 51 personave në Zelandën e Re, ka shkruar një letër nga burgu, duke treguar qëndrimet e tij politike dhe ato shoqërore, çka ka shtyrë kryeministren e këtij shteti, Jacinda Ardern, të ...

Letra e të akuzarit për sulm në Zelandën e Re qarkullon online
Sulmuesi i akuzuar për vrasjen e 51 personave në Zelandën e Re, ka shkruar një letër nga burgu, duke treguar qëndrimet e tij politike dhe ato shoqërore, çka ka shtyrë kryeministren e këtij shteti, Jacinda Ardern, të ...
Radio Evropa e Lire | 14-Aug-2019 13:25
Sulmuesi i akuzuar për vrasjen e 51 personave në Zelandën e Re, ka shkruar një letër nga burgu, duke treguar qëndrimet e tij politike dhe ato shoqërore, çka ka shtyrë kryeministren e këtij shteti, Jacinda Ardern, të ...

Terroristi i Christchurch dërgon letër nga burgu
Terroristi Brenton Tarrant, që kreu një sulm mbi xhamitë në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, ka dërguar një letër gjashtë faqëshe nga qelia e tij burgut ku po pret verdiktin e gjykatës. Zyrtarët e Zelandës së Re ...
Arbresh | 14-Aug-2019 13:08
Terroristi Brenton Tarrant, që kreu një sulm mbi xhamitë në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, ka dërguar një letër gjashtë faqëshe nga qelia e tij burgut ku po pret verdiktin e gjykatës. Zyrtarët e Zelandës së Re ...

Terroristi i Christchurch dërgon letër nga burgu
Terroristi Brenton Tarrant, që kreu një sulm mbi xhamitë në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, ka dërguar një letër gjashtë faqëshe nga qelia e tij burgut ku po pret verdiktin e gjykatës. Zyrtarët e Zelandës së Re ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:42
Terroristi Brenton Tarrant, që kreu një sulm mbi xhamitë në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, ka dërguar një letër gjashtë faqëshe nga qelia e tij burgut ku po pret verdiktin e gjykatës. Zyrtarët e Zelandës së Re ...

Terroristi nga Christchurch dërgon letër nga qelia e burgut
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut, ...
Shenja | 14-Aug-2019 11:45
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut, ...

Sulmuesi i Christchurch dërgon letër nga qelia e burgut
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut. ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:44
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut. ...

Sulmuesi i Christchurch shkruan letër 6-faqëshe nga burgu, paralajmëron për një “konflikt të madh”
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:22
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut ...

Sulmuesi nga Zelanda e Re dërgon letër nga qelia e burgut
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut, ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 11:22
Zyrtarët e Zelandës së Re pranuan se kanë bërë gabim të madh duke lejuar personin e akuzuar për vrasjen e 51 personave në dy xhamitë të Christchurch, që të dërgojë një letër të shkruar me dorë nga qelia e tij e burgut, ...

Sulmi në xhaminë e Oslos ishte terrorist, dhe i inspiruar nga Tarrant
Dita ditës po shtohen dyshimet se rrjetet sociale mund të kenë ndikim për të keq sa u përket përhapjes së sulmeve supremaciste, një dukuri kjo që ka marrë tatëpjetën sidomos këtë vit. Me sulmin e fundit ndaj një xhamie ...
Shenja | 12-Aug-2019 19:50
Dita ditës po shtohen dyshimet se rrjetet sociale mund të kenë ndikim për të keq sa u përket përhapjes së sulmeve supremaciste, një dukuri kjo që ka marrë tatëpjetën sidomos këtë vit. Me sulmin e fundit ndaj një xhamie ...

DUKURIA/ Po, sulmi në xhaminë e Oslos ishte terrorist, dhe i inspiruar nga Tarrant
Dita ditës po shtohen dyshimet se rrjetet sociale mund të kenë ndikim për të keq sa u përket përhapjes së sulmeve supremaciste, një dukuri kjo që ka marrë tatëpjetën sidomos këtë vit. Me sulmin e fundit ndaj një xhamie ...
Tesheshi | 12-Aug-2019 18:18
Dita ditës po shtohen dyshimet se rrjetet sociale mund të kenë ndikim për të keq sa u përket përhapjes së sulmeve supremaciste, një dukuri kjo që ka marrë tatëpjetën sidomos këtë vit. Me sulmin e fundit ndaj një xhamie ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved