ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 02:36

Ledri Vula surprizon fansat e tij

Ledri Vula surprizon fansat e tij
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 19:04
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...

E kritikuan pse iu referua vetes kosovare, Tayna bën reagimin epik
Së fundmi ka pasur reagime të shumta lidhur me faktin se Tayna i është referuar vetes si kosovare e jo shqiptare, shkruan . E gjithë kjo pas postimit që Rita Ora e ka bërë për suksesin e dy shqiptareve, Dafina Zeqirit ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:38
Së fundmi ka pasur reagime të shumta lidhur me faktin se Tayna i është referuar vetes si kosovare e jo shqiptare, shkruan . E gjithë kjo pas postimit që Rita Ora e ka bërë për suksesin e dy shqiptareve, Dafina Zeqirit ...

Reagimi i Taynas pasi u kritikua se e quan veten ‘kosovare’
Në rrjetet sociale ka plasur debati mes shqiptarëve, pasi artistet nga Kosova po quajnë veten ‘kosovare’, pas postimit të Rita Orës. Aty po shkruhen komente si : “ Tash po i thoni vetes Kosovan Women a? Keni marrë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:27
Në rrjetet sociale ka plasur debati mes shqiptarëve, pasi artistet nga Kosova po quajnë veten ‘kosovare’, pas postimit të Rita Orës. Aty po shkruhen komente si : “ Tash po i thoni vetes Kosovan Women a? Keni marrë ...

Rita Ora, Tayna e Dafina i referohen vetes si ‘kosovare’, reagojnë komentuesit
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...
Arbresh | 14-Aug-2019 18:11
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...

E kritikuan pse iu referua vetes kosovare dhe jo shqiptare! Ragon Tayna
Një debat i zjarrtë lidhur me identittin kombëtar të kosovarëveka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka qenë ajo e cila ka postuar komplimentat e Rita Orës ndaj saj dhe Taynas për këngën “Bye Bye”. Rita Ora, në ...
Prive | 14-Aug-2019 18:08
Një debat i zjarrtë lidhur me identittin kombëtar të kosovarëveka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka qenë ajo e cila ka postuar komplimentat e Rita Orës ndaj saj dhe Taynas për këngën “Bye Bye”. Rita Ora, në ...

Rita Ora, Tayna e Dafina i referohen vetes si ‘kosovare’, plas debati në rrjetet sociale
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:05
Një postim i Ritës ku ka shprehur përkrahre dhe admirim për artistet nga Kosova ka bërë që të debatohet mes shqiptarëve në rrjetet sociale. Një debat i zjarrtë lidhur me këtë ka nisur në Instagramin e Dafina Zeqirit. Ka ...

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 21:20
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...

“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur, shkruan . Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:32
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur, shkruan . Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ...

Rita Ora bën shembull Dafinën dhe Taynën,’Vajzat kosovare janë kaq të mira’
Dafina Zeqiri dhe Tayna dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga ka rezultuar e suksesshme, duke qenë se vetëm në dy ditë ka rritur të ketë rreth 2 milionë e gjysmë klikime. “Bye Bye” ka tërhequr ...
Lapsi | 14-Aug-2019 13:31
Dafina Zeqiri dhe Tayna dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga ka rezultuar e suksesshme, duke qenë se vetëm në dy ditë ka rritur të ketë rreth 2 milionë e gjysmë klikime. “Bye Bye” ka tërhequr ...

Dueti i Taynas dhe Dafinës prinë e para në dy shtete të njohura
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur. Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ka lënë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 15:15
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur. Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ka lënë ...

Rita dhe Tayna i referohen vetes si “kosovare”, arsyeja pse plasi debati në rrjete sociale
Viteve të fundit, gjegjësisht pas shpalljes së pavarësisë, në Kosovë filluan të dëgjohen debatet mes emërtimit shqiptar apo kosovar. Fillimisht, fjala ‘kosovar/e’ nuk është përdorur, të paktën jo mediatikisht sepse ...
Prive | 14-Aug-2019 12:42
Viteve të fundit, gjegjësisht pas shpalljes së pavarësisë, në Kosovë filluan të dëgjohen debatet mes emërtimit shqiptar apo kosovar. Fillimisht, fjala ‘kosovar/e’ nuk është përdorur, të paktën jo mediatikisht sepse ...

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...
10minuta.com | 14-Aug-2019 10:16
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...

Dy këngëtaret shqiptare na thonë “Bye Bye” me skena të nxehta
Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re një befasi kjo për ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 21:36
Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re një befasi kjo për ...

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:19
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Arbresh | 13-Aug-2019 21:10
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Rita Ora uron për këngën e tyre të re Dafinën dhe Taynën: Jam e lumtur për vendin prej nga vi
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Albportali | 13-Aug-2019 20:56
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 20:48
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:56
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:47
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved