ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:05

Kostadinov: Koncepti “paratë tek qytetarët” është sistematik

Kostadinov: Koncepti “paratë tek qytetarët” është sistematik
Zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov nëpërmjet një konference për shtyp tha se realizimi i masave që sigurojnë më shumë para tek qytetarët po zhvillohet në mënyrë të vazhdueshme dhe pa pengesa. Kostdaninov thotë se ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:07
Zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov nëpërmjet një konference për shtyp tha se realizimi i masave që sigurojnë më shumë para tek qytetarët po zhvillohet në mënyrë të vazhdueshme dhe pa pengesa. Kostdaninov thotë se ...

LSDM: Është rritur rimbursimi i TVSH-së, 30 milion euro më shumë kthehen tek firmat
Shkup, 14.08.2019 Qeveria e udhëhequr nga LSDM vazhdon me kujdesin e vërtetë për qytetarët dhe realizimin e masave që sigurojnë më shumë para në ekonomi dhe tek qytetarët. Sipas të dhënave zyrtare, duke përfshirë ...
Medial | 14-Aug-2019 11:38
Shkup, 14.08.2019 Qeveria e udhëhequr nga LSDM vazhdon me kujdesin e vërtetë për qytetarët dhe realizimin e masave që sigurojnë më shumë para në ekonomi dhe tek qytetarët. Sipas të dhënave zyrtare, duke përfshirë ...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:37
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 10:27
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 10:23
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:16
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se duke përfshirë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved