ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Korporata Energjetike e Kosovës, për gjashtë muaj tejkalon të gjitha parashikimet

Korporata Energjetike e Kosovës, për gjashtë muaj tejkalon të gjitha parashikimet
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...
Arbresh | 14-Aug-2019 16:20
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...

Korporata Energjetike e Kosovës, për gjashtë muaj tejkalon të gjitha parashikimet
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:10
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...

Korporata Energjetike e Kosovës për gjashtë muaj tejkalon të gjitha parashikimet
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...
InFokusi | 14-Aug-2019 15:42
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...

KEK-u për 6 muaj tejkalon të gjitha parashikimet
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 15:32
Falë angazhimit maksimal të menaxhmentit dhe punëtorëve, të gjitha njësitë e Korporatës Energjetike të Kosovës kanë arritur performancë të jashtëzakonshme në gjashtëmujorin e parë të këtij viti. Drejtori menaxhues i ...

Korporata Energjetike e Kosovës për gjashtë muaj tejkalon të gjitha parashikimet
Drejtori menaxhues i KEK-ut, Nijazi Thaçi ka thënë se bazuar në performancën e arritur pritet që edhe në gjashtëmujorin e dytë të këtij viti të tejkalohen ose dyfishohen rezultatet. “Këtu jemi në divizionin e minierave ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:22
Drejtori menaxhues i KEK-ut, Nijazi Thaçi ka thënë se bazuar në performancën e arritur pritet që edhe në gjashtëmujorin e dytë të këtij viti të tejkalohen ose dyfishohen rezultatet. “Këtu jemi në divizionin e minierave ...

KEK-u për punën 6-mujore: Kemi tejkaluar planin e prodhimit të energjisë elektrike, nga 1 shtatori i kemi të gjitha blloqet në dispozicion
Korporata Energjetike e Kosovës ka prezantuar punën 6-mujore ndërsa kjo periudhë sipas tyre ka qenë e sukseseve të shumta. Sipas tyre është rritur prodhimi i energjisë eletrike në termocentralin Kosova A dhe Kosova B. ...
Zeri | 14-Aug-2019 15:15
Korporata Energjetike e Kosovës ka prezantuar punën 6-mujore ndërsa kjo periudhë sipas tyre ka qenë e sukseseve të shumta. Sipas tyre është rritur prodhimi i energjisë eletrike në termocentralin Kosova A dhe Kosova B. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved