ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Konstituohet Këshilli Bashkiak, Lleshaj: Lezha duhet të marrë dinjitetin që i takon

Konstituohet Këshilli Bashkiak, Lleshaj: Lezha duhet të marrë dinjitetin që i takon
Këshilli bashkiak i Lezhës u konstituua sot, ndërsa ka bërë betimin edhe kryebashkiaku i ri i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu. I pranishëm në ceremoni, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi se ...
Lexo | 14-Aug-2019 14:40
Këshilli bashkiak i Lezhës u konstituua sot, ndërsa ka bërë betimin edhe kryebashkiaku i ri i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu. I pranishëm në ceremoni, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi se ...

Konstituohet Këshilli Bashkiak në Lezhë, betohet Pjerin Ndreu
Është konstituar këtë të mërkurë në ambientet e Bibliotekët së qytetit këshilli bashkiak i Lezhës, e më pas është bërë dhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu. Të pranishëm në ceremoni ishin kryeparlamentari i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:37
Është konstituar këtë të mërkurë në ambientet e Bibliotekët së qytetit këshilli bashkiak i Lezhës, e më pas është bërë dhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu. Të pranishëm në ceremoni ishin kryeparlamentari i ...

Pjerin Ndreu merr detyrën, konstituohet Këshilli Bashkiak në Lezhë
Pjerin Ndreu ka marre këtë të mërkurë zyrtarisht detyrën si kryetari i ri i bashkisë se Lezhës. Ceremoninë e betimit e kane ndjekur nga afër edhe kryeparlamentari i Maqedonisë se Veriut Telat Xhaferi, ministri i ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 14:37
Pjerin Ndreu ka marre këtë të mërkurë zyrtarisht detyrën si kryetari i ri i bashkisë se Lezhës. Ceremoninë e betimit e kane ndjekur nga afër edhe kryeparlamentari i Maqedonisë se Veriut Telat Xhaferi, ministri i ...

Betohet kryebashkiaku i PS që doli në përgjimet e Bild, i pranishëm Sandër Lleshaj dhe Ulsi Manja
Është kryer sot konstituimi i Këshillit Bashkiak të Lezhës, si dhe Kryetari i ri i Bashkisë, Pjerin Ndreu. Gjatë ceremonisë, i pranishëm ishin ministri i Brendshëm, Sandër LLeshaj, Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë ...
Politiko | 14-Aug-2019 13:25
Është kryer sot konstituimi i Këshillit Bashkiak të Lezhës, si dhe Kryetari i ri i Bashkisë, Pjerin Ndreu. Gjatë ceremonisë, i pranishëm ishin ministri i Brendshëm, Sandër LLeshaj, Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë ...

Konstituohet këshilli bashkiak i Lezhës, kryebashkiaku Pjerin Ndreu hyn në zyrë
Është konstituar këshilli bashkiak i Lezhës, ku më pas është bërë edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu.
Top Channel | 14-Aug-2019 12:23
Është konstituar këshilli bashkiak i Lezhës, ku më pas është bërë edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu.

Lezhë, Ndreu merr bashkinë pa praninë e Frrokajt
Në Lezhë është konstituar të mërkurën këshilli bashkiak, ndërsa më pas është bërë betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu, ish deputet i PS. Në ceremoni morën pjesë edhe ishin ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ...
RTSH | 14-Aug-2019 13:17
Në Lezhë është konstituar të mërkurën këshilli bashkiak, ndërsa më pas është bërë betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu, ish deputet i PS. Në ceremoni morën pjesë edhe ishin ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ...

Lezhë, ikën Fran Frroku, betohet Kryetari i ri i Bashkisë Pjerin Ndreu
Në Lezhë u bë konstituimi i Këshillit Bashkiak. Mbledhja u zhvillua në Bibliotekën e qytetit, ndërsa u betua dhe kryetari i ri i Bashkisë Pjerin Ndreu, i cili doli fitues në zgjedhjet e 30 Qershorit. Pjerin Ndreu mori ...
ABCNews | 14-Aug-2019 13:08
Në Lezhë u bë konstituimi i Këshillit Bashkiak. Mbledhja u zhvillua në Bibliotekën e qytetit, ndërsa u betua dhe kryetari i ri i Bashkisë Pjerin Ndreu, i cili doli fitues në zgjedhjet e 30 Qershorit. Pjerin Ndreu mori ...

Nis konstituimi i këshillit bashkiak të Lezhës, i pranishëm edhe kryeparlamentari i Maqedonisë
Ka nisur konstituimi i këshillit bashkiak të Lezhës, ku më pas do të bëhet edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu.
Top Channel | 14-Aug-2019 09:40
Ka nisur konstituimi i këshillit bashkiak të Lezhës, ku më pas do të bëhet edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu.

“Paqe” në Lezhë, Fran Frrokaj: S’do të bëj rezistencë ndaj Ndreut
LEZHË Kryetari ende në detyrë i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj deklaroi sot se nuk do të bëjë asnjë rezistencë në lidhje me konstituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimin e Pjerin Ndreut. Ai tha se nuk do ta presë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 15:04
LEZHË Kryetari ende në detyrë i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj deklaroi sot se nuk do të bëjë asnjë rezistencë në lidhje me konstituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimin e Pjerin Ndreut. Ai tha se nuk do ta presë ...

Pas Frrokaj, një tjetër kryebashkiak i PD liron zyrën në paqe: Jemi miq e kolegë
Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht. Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta priste në zyrë ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 16:04
Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht. Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta priste në zyrë ...

Lezhë, sot betohet kryetari i ri i bashkisë
Ka nisur në Lezhë konstituimi i Këshillit Bashkiak. Mbledhja po zhvillohet në Bibliotekën e qytetit, ndërsa sot do të bëhet dhe betimi i kryetarit të ri të bashkisë Pjerin Ndreu, i cili doli fitues në zgjedhjet e 30 ...
ABCNews | 14-Aug-2019 10:09
Ka nisur në Lezhë konstituimi i Këshillit Bashkiak. Mbledhja po zhvillohet në Bibliotekën e qytetit, ndërsa sot do të bëhet dhe betimi i kryetarit të ri të bashkisë Pjerin Ndreu, i cili doli fitues në zgjedhjet e 30 ...

Frrokaj e dorëzon paqësisht bashkinë: Nuk do baltos 16 vite punë
Fran Frrokaj është larguar në mënyrë paqësore nga detyra e kryebashkiakut të Lezhës. Demokrati nuk hyri në zgjedhjet lokale të 30 qershorit duke respektuar vendimin e opozitës, ndërkohë që kryebashkiak i ri i Lezhës ...
Top Channel | 13-Aug-2019 14:30
Fran Frrokaj është larguar në mënyrë paqësore nga detyra e kryebashkiakut të Lezhës. Demokrati nuk hyri në zgjedhjet lokale të 30 qershorit duke respektuar vendimin e opozitës, ndërkohë që kryebashkiak i ri i Lezhës ...

Talat Xhaferi merr pjesë në inaugurimin e kryebashkiakut të Lezhës
Ka nisur konstituimi i këshillit bashkiak të Lezhës në Shqipëri, ku më pas do të bëhet edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu. Pjesëmarrës në ceremoni i është bashkuar edhe kryetar i Parlamentit tonë, Talat ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 10:23
Ka nisur konstituimi i këshillit bashkiak të Lezhës në Shqipëri, ku më pas do të bëhet edhe betimi i kryebashkiakut të ri, Pjerin Ndreu. Pjesëmarrës në ceremoni i është bashkuar edhe kryetar i Parlamentit tonë, Talat ...

Fran Frrokaj kundër “aksionit” të PD: Nuk do bëj rezistencë për lirimin e bashkisë
Kryebashkiaku në ikje i Llezhës Fran Frrokaj ka deklaruar se nuk do të bëjë rezistencë në lirimin e bashkisë. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur po ashtu se nuk do e presë në zyrë Pjerin Ndreun, teksa e ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 14:42
Kryebashkiaku në ikje i Llezhës Fran Frrokaj ka deklaruar se nuk do të bëjë rezistencë në lirimin e bashkisë. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur po ashtu se nuk do e presë në zyrë Pjerin Ndreun, teksa e ...

Frrokaj lëshon zyrën në paqe: Nuk përplas qytetarët, jo konfliktualitetit
Kryetari demokrat në ikje i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është larguar paqësisht nga zyra duke mos krijuar konflikt. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur se nuk do të prese në zyre Pjerin Ndreun, pasi ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 15:18
Kryetari demokrat në ikje i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është larguar paqësisht nga zyra duke mos krijuar konflikt. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur se nuk do të prese në zyre Pjerin Ndreun, pasi ...

Nesër konstituimi i bashkisë së Lezhës, reagon Frrokaj
Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistence gjatë kostituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit poçes i cili do të zhvillohet ditën e mërkure. Në një dalje për mediat kryetari demokrat në largim Fran ...
ABCNews | 13-Aug-2019 16:50
Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistence gjatë kostituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit poçes i cili do të zhvillohet ditën e mërkure. Në një dalje për mediat kryetari demokrat në largim Fran ...

Frrokaj lë zyrën me një mesazh për Ndreun dhe qytetarët lezhjanë
“Nuk bëhem pjesë e protestave me ardhjen në krye të bashkisë së kryetarit të ri, Pjerin Ndreu”. Kështu është shprehur sot kryetari në largim i bashkisë Lezhë Fran Frrokaj, duke theksuar se “nuk do të ketë rezistence ...
Politiko | 13-Aug-2019 20:06
“Nuk bëhem pjesë e protestave me ardhjen në krye të bashkisë së kryetarit të ri, Pjerin Ndreu”. Kështu është shprehur sot kryetari në largim i bashkisë Lezhë Fran Frrokaj, duke theksuar se “nuk do të ketë rezistence ...

Lezhë/ Fran Frrokaj: Do t’ia liroj zyrën Pjerin Ndreut, pa rezistencë!
Kryetari ende në detyrë i Lezhës, Fran Frrokaj, tha sot se nuk do të bëjë rezistencë në konstituimin e këshillit të ri bashkiak dhe në betimin e kryetarit të ri, Pjerin Ndreut. Ai tha në komunikatën për media se nuk do ...
Dritare | 13-Aug-2019 18:02
Kryetari ende në detyrë i Lezhës, Fran Frrokaj, tha sot se nuk do të bëjë rezistencë në konstituimin e këshillit të ri bashkiak dhe në betimin e kryetarit të ri, Pjerin Ndreut. Ai tha në komunikatën për media se nuk do ...

Pas Frrokaj, një tjetër kryebashkiak i PD liron zyrën në paqe: Jemi miq e kolegë
Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht. Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta priste në zyrë ...
Lexo | 13-Aug-2019 16:55
Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht. Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta priste në zyrë ...

Frrokaj kundër Bashës: Nuk do bëj rezistencë për lirimin e bashkisë
Kryebashkiaku në ikje i Llezhës Fran Frrokaj ka deklaruar se nuk do të bëjë rezistencë në lirimin e bashkisë. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur po ashtu se nuk do e presë në zyrë Pjerin Ndreun, teksa e ...
Lexo | 13-Aug-2019 14:45
Kryebashkiaku në ikje i Llezhës Fran Frrokaj ka deklaruar se nuk do të bëjë rezistencë në lirimin e bashkisë. Në një prononcim për mediat Frrokaj është shprehur po ashtu se nuk do e presë në zyrë Pjerin Ndreun, teksa e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved