ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:05

Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës

Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës
Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Bileta kushton 2 euro dhe mund t’i bleni para “New Bornit” në ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:50
Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Bileta kushton 2 euro dhe mund t’i bleni para “New Bornit” në ...

13:22 Fillon shitja e biletave për përballjen Kosovë – Luksemburg Kombëtarja e Kosovës në basketboll...
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 13:29
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...

Fillon shitja e biletave për përballjen Kosovë – Luksemburg
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:22
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...

Kosova sot synon fitore për ta vazhduar ëndrrën në EuroBasket
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 13:09
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Kosova në ndjekje të ëndrrës, sot kërkojnë fitoren ndaj Luksemburgut
Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe basketbollistët e Kosovës janë përgatitur maksimalisht për të shënuar fitoren e parë në parakualifikimet e Eurobasket 2021. Tifozët e Kosovës ...
Lajminet | 14-Aug-2019 11:51
Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe basketbollistët e Kosovës janë përgatitur maksimalisht për të shënuar fitoren e parë në parakualifikimet e Eurobasket 2021. Tifozët e Kosovës ...

Kosova vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:05
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

“Ramosi dhe Van Dijku mbrojtës të pazëvendësueshëm”
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 10:40
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...

Kosova vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:57
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Kosova në kërkim të fitores që vështirë se do t’i kryejë punë
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 09:08
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj...
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 22:42
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:35
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...

Federata jep njoftimin e fundit para ndeshjes së Kosovës
Nesër Kosova në basketboll do të zhvillojë një ndeshje të rëndësishme ku përballet me Luksemburgun, derisa Federata e Basketbollit të Kosovës ka dhënë disa detaje para kësaj sfide, shkruan Zëri.info “Nesër (14 gusht) ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:23
Nesër Kosova në basketboll do të zhvillojë një ndeshje të rëndësishme ku përballet me Luksemburgun, derisa Federata e Basketbollit të Kosovës ka dhënë disa detaje para kësaj sfide, shkruan Zëri.info “Nesër (14 gusht) ...

Kosova, vazhdon përgatitjet intensive për ndeshjen kundër Luksemburgut Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në...
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 21:52
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Kosova, vazhdon përgatitjet intensive për ndeshjen kundër Luksemburgut
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 21:49
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Dardanët nesër përballën me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Zeri | 13-Aug-2019 21:44
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Kosova vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 21:30
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Kosova - Luksemburgu, ja çmimet e biletave
Kombëtarja e Kosovës nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021.
Kosova Press | 13-Aug-2019 14:47
Kombëtarja e Kosovës nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021.

Kosovë - Luksemburg, publikohet çmimi i biletave për ndeshjen e 'Euro 2021'
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë ndeshjen e radhës para-eliminatore për “Euro 2021”, raporton Zëri.info. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova është nesër nikoqire e Luksemburgut. Tashmë Tashmë, Federata e ...
Zeri | 13-Aug-2019 14:42
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë ndeshjen e radhës para-eliminatore për “Euro 2021”, raporton Zëri.info. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova është nesër nikoqire e Luksemburgut. Tashmë Tashmë, Federata e ...

Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun
Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rëndësishme ndaj Luksemburgut, në fazën parakualifikuese të Eurobasket ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 15:46
Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rëndësishme ndaj Luksemburgut, në fazën parakualifikuese të Eurobasket ...

Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun
Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rëndësishme ndaj Luksemburgut, në fazën parakualifikuese të Eurobasket ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 15:45
Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rëndësishme ndaj Luksemburgut, në fazën parakualifikuese të Eurobasket ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved