ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:23

Inter-Juventus, ‘luftë’ e hapur në merkato. Emrat që dalin në skenë

Inter-Juventus, ‘luftë’ e hapur në merkato. Emrat që dalin në skenë
Beteja në merkato mes Interit dhe Juventusit sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Pas duelit për sulmuesin belg Lukaku, ku Interi doli triumfues, zikaltërit po punon në fshehtësi të befasojnë Juventusin duke tentuar t’i ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 18:19
Beteja në merkato mes Interit dhe Juventusit sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Pas duelit për sulmuesin belg Lukaku, ku Interi doli triumfues, zikaltërit po punon në fshehtësi të befasojnë Juventusin duke tentuar t’i ...

Pas Juventus e Romës, edhe gjigandët francez në kërkim të Icardit
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 19:19
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...

Skuadra e Interit dhe Juventusit në garë për transferimin e Kieza-s
Skuadra e Interit dhe Juventus janë në një garë të ashpër në merkaton e transferimeve. Pas Lukakut dy skuadrat italiane po garojnë për nënshkrimin me talentin Italian Federiko Kieza. Dueli i parë në merkato mes skuadrës ...
ABCNews | 13-Aug-2019 18:18
Skuadra e Interit dhe Juventus janë në një garë të ashpër në merkaton e transferimeve. Pas Lukakut dy skuadrat italiane po garojnë për nënshkrimin me talentin Italian Federiko Kieza. Dueli i parë në merkato mes skuadrës ...

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 10:28
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...

Këto janë përballjet e “Play-Off’it” në Ligën e Kampionëve
Çdo ditë e më tepër po flitet për të. Fjala është për “telenovelën” Icardi, që edhe pse po zhvillohen episodat e fundit, fundi as nuk po i duket për së afërmi, shkruan GazetaBlic . Përderisa një numër i madh i skuadrave ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 23:09
Çdo ditë e më tepër po flitet për të. Fjala është për “telenovelën” Icardi, që edhe pse po zhvillohen episodat e fundit, fundi as nuk po i duket për së afërmi, shkruan GazetaBlic . Përderisa një numër i madh i skuadrave ...

Inter i vendos çmim të ri Icardit
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 21:04
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...

Interi kërkon 40 milionë euro plus Dzekon për Icardin
Roma dhe Interi janë afër marrëveshjes për Mario Icardin.
Kosova Press | 13-Aug-2019 19:19
Roma dhe Interi janë afër marrëveshjes për Mario Icardin.

Roma, në epërsi ndaj Juves e Napolit për Icardin
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali, Argjentinasi pritet të largohet nga ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 16:33
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali, Argjentinasi pritet të largohet nga ...

Ikardi edhe një javë pret ofertën e Juventusit
Mauro Ikardi kërkon që sa më shpejtë të zgjidhet çështja e tij në planin futbollistik. Sulmuesi zikaltër, duket se i ka dhënë nëj ultimatum ekipeve që interesohen për të, veçanërisht Juventus-it. Sipas “Corriere della ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 14:00
Mauro Ikardi kërkon që sa më shpejtë të zgjidhet çështja e tij në planin futbollistik. Sulmuesi zikaltër, duket se i ka dhënë nëj ultimatum ekipeve që interesohen për të, veçanërisht Juventus-it. Sipas “Corriere della ...

Roma, në epërsi ndaj Juves e Napolit për Icardin
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus. Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali. Argjentinasi pritet të largohet nga ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 13:50
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus. Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali. Argjentinasi pritet të largohet nga ...

Roma, në epërsi ndaj Juves e Napolit për Icardin
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali, shkruan Gazeta Express. Argjentinasi ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 13:47
“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali, shkruan Gazeta Express. Argjentinasi ...

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 12:03
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...

Roma lë pas Juven dhe Napolin, prinë garën për Icardi
Icardi është në kërkim të një skuadre të re, pasi lojtarit i është bërë me dije se Antonio Conte nuk kalkulon në shërbimet e tij. Gjigantët tjerë të Serie A si Roma, Napoli e Juventus janë skuadrat që kërkojnë shërbimet ...
Lajminet | 13-Aug-2019 11:02
Icardi është në kërkim të një skuadre të re, pasi lojtarit i është bërë me dije se Antonio Conte nuk kalkulon në shërbimet e tij. Gjigantët tjerë të Serie A si Roma, Napoli e Juventus janë skuadrat që kërkojnë shërbimet ...

Interi bllokon transferimin e Chiesas në Juventus Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e...
Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e ardhshme. Ky është vetëm një hap ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 10:18
Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e ardhshme. Ky është vetëm një hap ...

Interi bllokon transferimin e Chiesas në Juventus
Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e ardhshme. Ky është vetëm një hap ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 10:17
Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e ardhshme. Ky është vetëm një hap ...

Icardi dëshiron transferimin vetëm te Juventusi
Roma dhe Monaco janë duke insistuar në transferimin e sulmuesit Mauro Icardi, por raportohet se argjentinasi dëshiron vetëm kalimin te Juventusi. Mediat në Itali gjatë gjithë ditës së djeshme raportuan se Roma ...
Shenja | 13-Aug-2019 08:59
Roma dhe Monaco janë duke insistuar në transferimin e sulmuesit Mauro Icardi, por raportohet se argjentinasi dëshiron vetëm kalimin te Juventusi. Mediat në Itali gjatë gjithë ditës së djeshme raportuan se Roma ...

Icardi e do veç Juventusin
Ylli argjentinas, Mauro Icardi, gjendet para një udhëkryqi të madh, ku duhet të zgjedh me kujdes për të ardhmen e karrierës së tij. Ardhja e Antonio Conte në stolin e Inter, ka bërë që Icardi të mbetet jashtë planeve ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 08:44
Ylli argjentinas, Mauro Icardi, gjendet para një udhëkryqi të madh, ku duhet të zgjedh me kujdes për të ardhmen e karrierës së tij. Ardhja e Antonio Conte në stolin e Inter, ka bërë që Icardi të mbetet jashtë planeve ...

Icardi dëshiron transferimin vetëm te Juventusi
Roma dhe Monaco janë duke insistuar në transferimin e sulmuesit Mauro Icardi, por raportohet se argjentinasi dëshiron vetëm kalimin te Juventusi. Mediat në Itali gjatë gjithë ditës së djeshme raportuan se Roma ...
Zeri | 13-Aug-2019 08:36
Roma dhe Monaco janë duke insistuar në transferimin e sulmuesit Mauro Icardi, por raportohet se argjentinasi dëshiron vetëm kalimin te Juventusi. Mediat në Itali gjatë gjithë ditës së djeshme raportuan se Roma ...

Juventus, skuadra e vetme që pëlqehet nga Icardi
Ardhja e Antonio Conte në stolin e Inter, ka bërë që Icardi të mbetet jashtë planeve taktike të skuadrës, dhe lojtarit i është bërë me dije se mund të gjej skuadër të re. Inter janë angazhuar që të gjejnë një blerës për ...
Lajminet | 13-Aug-2019 08:15
Ardhja e Antonio Conte në stolin e Inter, ka bërë që Icardi të mbetet jashtë planeve taktike të skuadrës, dhe lojtarit i është bërë me dije se mund të gjej skuadër të re. Inter janë angazhuar që të gjejnë një blerës për ...

Roma prin në garë për shërbimet e Icardi, para Napolit
Roma është në garë para Napolit për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi Giallorossi janë duke vazhduar presionin në skuadrën milanezë për të marrë Icardin, raporton Sky Sports sot. Ata sot kanë zhvilluar ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 23:45
Roma është në garë para Napolit për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi Giallorossi janë duke vazhduar presionin në skuadrën milanezë për të marrë Icardin, raporton Sky Sports sot. Ata sot kanë zhvilluar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved