ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 02:56

Këshilltari i Haradinajt thumbon opozitën: Sa për juve, edhe 50 vjet kishim qëndruar në pushtet

Këshilltari i Haradinajt thumbon opozitën: Sa për juve, edhe 50 vjet kishim qëndruar në pushtet
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Belegu e ka përshkruar Haradinajn kryeministër të ...
InFokusi | 14-Aug-2019 19:33
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Belegu e ka përshkruar Haradinajn kryeministër të ...

Këshilltari i Haradinajt thumbon opozitën: Sa për juve, edhe 50 vjetë kishim qëndruar në pushtet
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Belegu e ka përshkruar Haradinajn kryeministër të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:22
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Belegu e ka përshkruar Haradinajn kryeministër të ...

Belegu: Sa për opozitën Haradinaj edhe 50 vite kishte qëndruar në pushtet
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Duke folur në “Imazh” te RTK, Belegu e ka ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 19:07
Eroll Belegu, këshilltar i kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka thënë se sa për opozitën shefi i tij do ta kishte mbajtur pozitën e tij edhe për pesë dekada. Duke folur në “Imazh” te RTK, Belegu e ka ...

Matoshi në Frontal: Për sukseset e qeverisë Haradinaj, do të flitet me dekada
Për të biseduar për gjendjen aktuale politike në vend, qeverinë në largim dhe atë në ardhje, të ftuar në emisionin Frontal në T7 ishin, Halil Matoshi, këshilltari i kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, dhe ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:58
Për të biseduar për gjendjen aktuale politike në vend, qeverinë në largim dhe atë në ardhje, të ftuar në emisionin Frontal në T7 ishin, Halil Matoshi, këshilltari i kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, dhe ...

Ramadani lavdëron Haradinajn: As nuk shantazhohet, as nuk ligështohet nga sfidat
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, i ka thurur lavde kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj. Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, përmes një postimi në profilin e tij ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 11:10
Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, i ka thurur lavde kryeministrit të dorëhequr, Ramush Haradinaj. Zëvendësministri në dorëheqje i Mbrojtjes, Burim Ramadani, përmes një postimi në profilin e tij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved