ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:04

Këmisha e gjatë mashkullore: si ta vishni si fustan por pa dështuar në stil

Këmisha e gjatë mashkullore: si ta vishni si fustan por pa dështuar në stil
Duhet ta pranojme se eshte shume interesante te rrembeni nga garderoba kemishen e tij per ta pershtatur ate ne stilin femeror. Nje kemishe e thjeshte dhe universale e bardhe eshte ne gjendje te revolucionarizoje ...
ikub.al | 14-Aug-2019 09:33
Duhet ta pranojme se eshte shume interesante te rrembeni nga garderoba kemishen e tij per ta pershtatur ate ne stilin femeror. Nje kemishe e thjeshte dhe universale e bardhe eshte ne gjendje te revolucionarizoje ...

14 modele crop top që duhet të preferoni këtë muaj
Ndersa tendencat sezonale vijne dhe shkojne, disa elemente riperterihen perseri me kohen duke u rikthyer . Dhe, pavaresisht nga moti (per fat te mire, duke marre parasysh situaten aktuale meteorologjike), crop top jane ...
ikub.al | 14-Aug-2019 08:47
Ndersa tendencat sezonale vijne dhe shkojne, disa elemente riperterihen perseri me kohen duke u rikthyer . Dhe, pavaresisht nga moti (per fat te mire, duke marre parasysh situaten aktuale meteorologjike), crop top jane ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved